“Nukankinto triušiuko“ istorijoje slypi vaikų prekeivių mafijos ausys

Posted: July 8, 2017 in Uncategorized

 

bugajenko

Kaip „legaliai“ atimti vaiką ir jį parduoti užsienio įvaikintojams?

Iš Editos Bugajenko, kuri gimdė 17 metų, vaikas buvo atimtas tiesiog gimdymo palatoje, vėliau jai liepta pasirašyti ant tuščio lapo. Pasirašius ant tuščio lapo, ji buvo pašaukta į teismą.

Nežinojo ką daryti, ji nenorėjo vaiko atiduoti niekam.

Kreipėsi į vieną religinę organizaciją, kuri dirbo su prekybos žmonėmis aukomis, ir ši organizacija kreipėsi į mane, kaip teisininkę – maldaudama gelbėti.

Švenčionių rajono apylinkės teismui Editos Bugajenko vardu 2014 metų rugpjūtį surašiau atsisakymą nuo sutikimo leisti įvaikinti vaiką.

Atsisakymas buvo priimtas, byla dėl įvaikinimo – nutraukta.

Antroji „triušiuko kankintoja“ iš nuotraukų matyti dalyvauja rekonstrukciniame judėjime, kuris yra „patriotinio“ elito (taigi, ir saugumiečių) priklausomume, ir šita kompanija valdo labai didelius resursus, gali būti, susijusi ir su vaikų prekyba į užsienį.

Todėl nesistebiu, jog patriotų draugė padarė nusikaltimą, paskelbė internete, bet įtraukė ir Editą Bugajenko, iš kurios dar 2014 metais buvo atimtas vaikas, ir jį bandyta parduoti į užsienį įvaikintojams

Užsakymas yra užsakymas.

Mieli piliečiai – niekada netikėkite delfi.

Juk triušukas tai ne žmogus. O Edita Bugajenko turi vaiką, kuris jau kartą buvo šlykščiausiaisi metodais – klastojamt dokumentus – iš jos atimtas ir parduotas įvaikinimui.

Pinigus vaikų prekybininkai paėmė. Bet vaiko juk nesuteikė pirkliams.

Užsakymą reikia įvykdyti.

Tam tinka bet kokios priemonės – kad ir triušiuko byla.

Juk vaikais iš Lietuvos į Italiją ar Prancūziją prekiauja kaip kokiais triušiukais.

O šita simbolika – kad Editos vaikas lygus triušiui, yra jos nužmoginimas.

Kad ir ką ji būtų padariusi – visų pirma mano klausimas: kas ją padarė žiauria (jeigu ji ir padarė kuo įtariama), ir kaip su ja elgėsi vaikų namai bei vaikų pirkliai, kai ji sau pasigimdė vaikutį, nes vaikų namų auklėtiniai dažnai taip daro, kad anksti gimdo vaikus, nes nori turėti šeimą, kurios neturėjo. Kai dirbau Rytų Vokietijoje socialinio pedagogo padėjėja, 3 dienų seminare išklausiau ištisą teoriją apie šitą fenomeną – nes R. Vokietijoje labai daug nepilnamečių merginų gimdo. Mūsų centriuke irgi ateidavo mergaitė, kurios mama tik 15 metų vyresnė.

Taigi, vaiką atiminėjo, gąsdino merginą – ir neturėjo būti jokių padarinių?

Kur jie visi dabar, visas tas vergų choras? Kas lėmė kažkokio triušiuko žūtį? Ar tik ne vaiko gimdykloje atiminėjimas?

Ir kodėl triušiuką supjaustė mergina, kuri akivaizdžiai dalyvauja „patriotų“ sambūriuose – o juk patriotams išsilaikyti reikalingi pinigai, tarkime, pardavinėjant „netinkamų, negrynaveislių“ piliečių vaikus.

Edita juk ne lietuvė. Rekonstruktoriai  – nacių pasekėjai, segasi svastikas, jie yra už „gryną rasę“. Kuo daugiau rusakalbių vaikų bus parduota, tuo grynesnė bus Lietuva- štai kuo  jie  tiki, ir už tai geria prie aukurų. Jie važinėja į Ukrainos karą ir ten šaudo rusus, nes tiki savo misija šioje žemėje.

Vaikų prekyba susijusi su klaikia rusofobija. Arba rusofobai pateisina vaikų prekybą, kaip bepakreipsi, triušiuko byla yra tik priedanga: nes iš sėdinčios motinos vaikas atimamas automatiškai. Pirmą kartą girdžiu, kad sodinama už triušiuką.

Norvegijoje vienos atimtos šeimos vaikas geneologijoje turėjo stribą. Mama susidūrė su nenormaliomis kliūtimis, todėl pagrobė vaiką ir grįžo į Lietuvą. Visokie kovotojai ją bandė įtikinti, jog čia „karma“ dėl „senelio stribo elgesio, kai jis suiminėjo partizanus“. Atleiskite, iš kur „kovotojai už vaikus“ žino tokias tikslias geneologijas, ką?

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s