Signataras Zigmas veltui vaidina auką? (Matonių klano dalyvis?)

Posted: July 8, 2017 in Uncategorized

Image result for zigmas vaišvila

Nuotr. Zigmas Vaišvila nukrito nuo laiptų, sužinojęs, jog teks atiduoti turtą, už kurį “pamiršo” sumokėti? Bet juk nekilnojamojo turto įsigijimo sandoriai – realiniai. Nesumokėjus – nuosavybės nėra!

Vaišvilos “FF lizingas” privalo sumokėti Turto bankui 6,9 mln. Lt

Publikuota: 2013-01-29
Autorius Gabrielė Vasiliauskaitė-Notten, BNS  

Išperkamosios nuomos bendrovė “FF lizingas”, kurios vadovas ir didžiausias akcininkas signataras Zigmas Vaišvila,valstybės kontroliuojamam Turto bankui privalo sumokėti beveik 7 mln. Lt skolą, konstatavo teismas.

Vilniaus apygardos teismas sausio 25 dieną patenkino Turto banko ieškinį ir nurodė “FF lizingui” sumokėti 6,911 mln. Lt skolą, kurią bendrovė liko skolinga 2011 metais bankrutavusiai ir jau likviduotai Šiaulių bendrovei “Oruva”, bei 6% metų palūkanas.”FF lizingas” (tuometinis “Parex lizingas”) 2002 metais varžytinėse įsigijo “Oruvos” turto už 6,911 mln. Lt, tačiau už jį neatsiskaitė. 2011 metų kovą Šiaulių apygardos teismas reikalavimo teisę į skolą perdavė Turto bankui. “FF lizingas” bandymai teismuose ginčyti sprendimą dėl reikalavimo teisės perdavimo buvo nesėkmingi.Vilniaus apygardos teismo nutartyje teigiama, kad Šiaulių apygardos teismo sprendimas yra įsiteisėjęs, skolos buvimo faktą įrodo ir kiti dokumentai, teisinio pagrindo nutraukti šios bylos nagrinėjimą nėra, todėl Turto banko ieškinys dėl 6,911 mln. Lt skolos priteisimo patenkintas visiškai.Vilniaus apygardos teismo sprendimas per 30 dienų gali būti skundžiamas aukštesnės instancijos teismui.Siekdamas išvengti skolos mokėjimo, “FF lizingas” teismuose bando įpareigoti Finansų ministeriją vadovaujantis Valstybės skolos įstatymu 6,911 mln. Lt “Oruvos” skolą pripažinti beviltiška ir nurašyti. Pernai lapkritį Šiaulių apygardos teismas “FF lizingo” ieškinį atmetė, tačiau bendrovė šį sprendimą apskundė Lietuvos apeliaciniam teismui, kuris skundo kol kas nėra išnagrinėjęs.Apeliacinis teismas sausio 24 dieną atmetė “FF lizingo” prašymą dėl laikinųjų apsaugos priemonių taikymo – bendrovė prašė uždrausti Finansų ministerijai pradėti skolos išieškojimą.Registrų centro duomenimis, p.Vaišvila valdo 85% “FF lizingo” akcijų, akcininkai dar yra Česlavas Antonovičius (3,2%), Juozas Matonis (3,2%), Laimutis Kvederas (3,8%) ir Mantvydas Matonis (2,2%). Pats “FF lizingas” yra įsigijęs 2,6% savo akcijų.”FF lizingo” pardavimo pajamos 2011 metais, palyginti su 2010-aisiais, sumažėjo 2 kartus iki 425,2 tūkst. Lt, grynieji nuostoliai padidėjo 5,1 karto iki 4,263 mln. Lt.

Plačiau: http://www.vz.lt/archive/article/2013/1/29/vaisvilos-ff-lizingas-privalo-sumoketi-turto-bankui-6-9-mln-lt#ixzz4mFtMjsA5

Visuomenėdotcom komentaras:

Krenta į akis akcininkų sąrašas. Minimi net du Matoniai.

Kaip žinia, Matonių giminės vyrai tvirtai įsitvirtinę teisėsaugoje, būtent policijos sistemoje. Kaip ir jiems gal atrodė, jog galima nemokėti, jeigu esi Vaišvila ir Matoniai.

Bankrotas negalėjo būti neteisėtas, nes FF Lizingas vengė sumokėti už pirkinius, kreipinėjosi dėl skolos pripažinimo beviltiška – nors turto, kaip verkė Gedimino prospekte – nors vežimu vežk.

Nemėgstame mes aferistų, ir dar besidangstančių Valstybės vardu.

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s