Riaušes Hamburge malšino 15 000 policininkų: 213 policininkų sužeista, 288 suimta

Posted: July 9, 2017 in Uncategorized

Vokietijos ir Anglijos spauda pranešė, jog Vokietijos mieste Hamburge riaušės trukusios keletą dienų, buvomalšinamos  įvedus vidaus kariuomenę, ir iš viso panaudojant 15 000 pareigūnų, išvedant policijos tankus į gatves.

Riaušininkai, siejami su kraštutinių kairiųjų judėjimu, degino miestą, kūreno konteinerius, statybinius pastolius, kelio ženklus.

Hamburgo gyventojai ramiai per langus filmavo riaušininkus kurie siaubia miestą. Tai rodo, kokia tolerantiška vakarų visuomenė. Policija ir pajėgos atsirado tik tada, kai miestas skendėjo tirštuose dūmuose. Buvo naudojamos dūminės petardos. Hamburgas paskendo dūmų kamuolyje, o policija naudojo ir gumines kulkas, garsinius signalus, nes vandens patranka negelbėjo: riaušininkai slepėsi už konteinerių.

Riaušininkai veikė labai panašiai kaip Maidauno riaušininkai: lupo šalygatvių plyteles, bandė sužaloti policininkus, iš vaizdo medžiagos matyti, jog vieną riaušių policininką ir sužalojo, jį sunkiai einantį, kolegos nuvedė į autobusą. Labai jau kartojasi 2014 02 22 vaizdai, kai “taikūs maidaunistai” su plytomis, strypais gyvus kūreno antiriaušinius policininkus. Visa laimė, jog Vokietijos policija ginkluota vandeniu, į pagalbą atėjo kariuomenė.

Anarchists started fires in the Sternschanze district on Friday.

FPO judėjimas pasklidęs ir po Austriją, tolerancija pabėgėliams yra begalinė, jiems plūstant per sienas, Vienos gyventojai važiavo su automobiliais ir vežėsi juos, nes taip atrodo tolerantiškos visuomenės atstovui. Vienoje yra atskiri kitataučių getai.

FPO eskaluoja antifašistines pažiūras: tačiau kliedėjimas apie Hitlerį, primesta kaltė dėl viso pasaulio nelaimių išaugino nenormaliai kaltės jausmo griaužiamą vokiečių ir austrų kartą, kuri kad ją išpirktų prieš žydus, lenkus, lietuvius, ir kitas tautas, kurias kankino, pagatavi dėl to sunaikinti savo valstybes.

Up to 12,000 people attended the  anti-G20 protest, "Welcome to Hell."

Trumpas tą stabdys. Europa turi likti stabili, turi nustoti kariauti visur, ir turi nustoti prašyti vis daugiau pinigų iį NATO, taigi ir iš JAV.

Jeigu čia kairieji – tai kodėl jie eina prieš Trumpą? Kažkas nesusieina. Gal “falš fleg”?

Gal tytuškos, pravyj sektor? Juk alei vienas veiksmas vienodas: gerai terniruoti, lipa net sienomis, lupa šaligatvio plyteles.  Dar betrūko tik sulaukti “antifašistų” iš Donbaso. Ir Vokietijoje galėjo kilti pilietinis karas.

New York post prieš 6 valandas pranešė, jog riaušės tebevyksta. Jog sužeista 200 policininkų.

http://nypost.com/2017/07/09/g20-riots-continue-even-after-leaders-leave-hamburg/

CNN pranešė, kad policija greitu laiku pateiks pranešimą, ir policija teigia, kad 213 policininkų sužeista. (Prieš 4 valandas informacija).https://visuomenedotcom.wordpress.com/2017/07/09/riauses-hamburge-numalsino-15-000-policininku-yra-suzeistu-100-suimta/

Kad protestavo antikapitalistai, kurie nepritaria G20 susitikimui. Pati demonstracija iš anksto pavadinta “Welcome to Hell” (sveiki atvykę į pragarą), todėl esą buvo galima numanyti, jog bus agresijos. Į agresyvius protestuotojų veiksmus policija atreagavo irgi smurtiškai,kas sukėlė šoką ir pasipiktinimą. Nes vokietijos policija taip reaguoja dažniausiai į neonacius ir futbolo fanus.

Thousands of anti-capitalist groups from across Europe gathered in Hamburg's Millerntorplatz before the rally turned violent.

Bet va čia vaizdelis būtent kaip neonacių ir futbolo fanų, kuriuos Vokietijos policija nuo seno muša be gailesčio. Atėjo laikas ir kraštutiniams kairiesiems, jeigu čia tikrai jie.

 

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s