Hamburgo ir Maidano scenarijai panašūs: tik valdžia reagavo skirtingai

Posted: July 10, 2017 in Uncategorized

Hamburg

Hamburgas 2017 07 07-08

maidaun2

Kijevas 2014 02 24 -??

Scenarijai tie patys: sukeliamos riaušės, daužomi langai, užiminėjami pastati, siautėjama, laužoma, deginama Kijeve ėmus žaloti ir deginti policininkus, neįvedama kariuomenė, o Hamburge – įvadama. Nors oficialiai neigiama (visada privaloma neigti, kad nekeltų panikos).

Tanks-826091

Hamburge siautėjo kaukėti – Kijeve. Hamburge rėkavo prieš savo šalį (kodėl neleidžiama kuo daugiau nelegalų), Kijeve tas pats – mes norime į  EU, mes nenorime dirbti. Keletą metų iš eilės šalis paskendusi kare, ir krito ekonomija iki Džibučio lygio. Išsipildė svajonės.

Vokietijos valdžia kieta – išsiuntė į gatves 15 000 policininkų ir dar kažkiek kariuomenės (nepraneša, nes  tokia taktika).

Apie tai, kad protestuotojus malšino kariuomenė, pranešė UK laikraščiai.

http://www.express.co.uk/news/world/826091/Hamburg-G20-protests-army-tanks-Merkel-Trump

Nejučia prisiminiau Klonio gatvės didvyrius. Pamenate, jie irgi priešais namą atitempė ir sustatė medinius suolus – jie labai gerai dega iš tikrųjų. Juodi žmogeliukai pirmiausia skubiai patraukė tuos suolus nuo namo, ir aktorę  Nerį, kuri rėkavo kad susidegins. Valiušaitis pradėjo susistumdymą su policija – bet netį  baudžiamąją bylą nepateko. O Neris negavo jokios atsakomybės, iš viso. Tarsi jie naudingi kažkam buvo.

Taip ir čia Hamburge ir KIjeve kažkokie profesionalūs protestuotojai pradėjo smurtiniais veiksmais anot VZD “taikius protestus” – Molotovo kokteiliai, akmenys barikados (Hamburge nematėme Molotovo kokteilių, bet ugnis buvo naudojama kaip priemonė “taikiai protesuoti”). Tada žmogeliai išeina į gatves, ir atrodo,kad visas miestas dalyvauja riaušėse.

Šitos “taikios demokratinės” technologijos žinomos nuo neatmenamų laikų.

Jos panaudotos ir pas mus, ir dabar ir Hamburge.,

O iš spengiančios Lietuvos spaudos tylos kažkaip nuojauta kužda, jog išlįs ir mūsiškių ausys. Kokie nors neva rusakalbiai iš Lietuvos, neva, o gal netgi garsioji Lietuvos antifa, kuriems paimti geležinį strypą ir subaladoti kam nors galvą – įprasta demokratinė praktika.

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s