Prokuroras Papučka apskundė Vilniaus m. apyl. t.sprendimą perkelti Henriką Daktarą į pataisos namus, nes perkėlimas neatitinka įstatymų reikalavimų

Posted: July 14, 2017 in Uncategorized

HenrikasD

Nuotr. Lukiškių kalėjimas jau leidžia matytis H. Daktarui su visa šeima. Tai negi neleis ir ateityje? 

Vilniaus prokuratūros vyresnysis prokuroras Papučka, susipažinęs su visuma faktų,l argumentų, ir įvertinęs kriminalinės žvalgybos infromaciją, nutarė, jog Henriko Daktaro perkėlimas yra grėsmė ne tik jam, bet ir Pravieniškių kaliniams.

Prokuroras tiesa nepaaiškino, kuo remdamasis taip teigia.

Šaltinių duomenimis, tik paskelbus, jog H. Daktaras perkeliamas į lengvesnes sąlygas, nelaimingame atsitikime iš karto žuvo šios šeimos ilgametinis apsaugos darbuotojas, o jo sūnus atsidūrė komoje.

Todėl gerbtinas principingas prokuroro Papučkos sprendimas, kai, ne iki galo aiškindamas priežasčių, jis nurodo, jog toks perkėlimas yra visų pirma grėsmė pačiam kaliniui. O perkėlimas turėtų būti vykdomas dėl kalinio sąlygų pagerinimo, o ne pabloginimo…

Pats kalinys ne kartą pažymėjo, jog Lukiškių kalėjime jis jaučiasi labai saugiai, yra saugomas šaunių valstybės tarnybos vyrų kiaurą parą.

Gal tai buvo ir juodas humoras, nors   žiūrint konkretų vaizdo įrašą, ten labai aiškiai kalinys nuoširdžiai dėkoja Lukiškių kalėjimo administracijai.

Paskelbus, jog kalinys bus perkeliamas, Lukiškių TIK netgi ir visos šeimos – ir dukrų, mamos, ir anūkų  – pasimatymą suorganizavo, parodydama gerą kalėjimo valią. Viskas bus gerai, tarsi sakė Lukiškių TIK, tik mus spaudžia  kreiptis į teismą.,

Kas ta jėga, kuri spaudžia?

Beje, koks analfabetas nuo 2009 metų priskaičiavo 10 metų??

Gerai, kad Papučka moka skaičiuoti.

Pagarba šiam principingam prokurorui. Nes jeigu Pravieniškėse kas nors būtų atsitikę H. Daktarui – juk prokuratūra būtų kalta: kodėl neskundė, kodėl nestabdė.

Teisėjai, nemokantys skaičiuoti iki 10 – kaip visada  nekalti, kalta jų aplinka.

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s