Rusijos Federacija “miško brolių” klausimą iškėlė OSBE

Posted: July 23, 2017 in Uncategorized

Nesiliaujant komunisto vaikelio Tapkino infoatakoms, Rusijos Vyriausybė, pasinaudodama savo teise, dalyvaudama tarptautinio saugumo ir gynybos organizacijoje pagal Vienos (2011) sutartį, atsižvelgdama ir į tai, kad Lietuva 2017 07 11 nesaugiai dislokavo “Patriot” sistemą, kreipėsi į OSBE tarybą, prašydama įtraukti klausimą dėl NATO veiksmų, aukštinant Lietuvos miško brolius, į svarstymo programą.

2015 10 20 Europos žmogaus teisių teismas byloje Vasiliauskas prieš Lietuvą pasisakė, jog trūksta duomenų,kad miško brolių judėjimas apėmė visą tautą ir kad šis judėjimas galėjo kalbėti tautos vardu. Todėl miško broliūų persekiojimo neprilygino genocidui.

Dabar žodį tars tarptautinė saugumo organizacija.

Ypač, kad NATO filmukas skirtas kurstyti neramumus,ten yra skambios frazės, jog miško dvasia gyvena specialiosiose pajėgose: o kokie specukai yra dundukai, ne kartą teko įsitikinti. Neduok Dievuliau,kad miško dvasia apsigyveno SOP. Nes dvasios miško tamsios, jos kužda nebūtus dalykus. Norisitada nukariauti visą pasaulį, sėdėti Afganistane, įvedinėti demokratiją Sirijoje, Pakistane, Tadžikijoje, ir …Rusijoje, kuri daugeliu rodiklių pirmauja prieš Lietuvą. (Žmogaus teisių saugojimo prasme – ten bent kalėjimuose žmonės nesėdi 1,8 kv. m. kaip Lietuvoje,ir turi pasimatymų kambarius, kaliniams nereikia eiti per teismus, kaip Daktarui, įrodinėjant, jog jis turi teisę susitikti su žmona.)

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s