Reikalaujantys “TIE-SOS” labiausiai jos ir nekenčia

Posted: August 4, 2017 in Uncategorized

Image result for puteikis tie-sos

Nuotr. Klausiančiųjų “kur tiesa?” tarpe yra ir melagių. 

Kristina Sulikienė,LL

Kas garsiausiai rėkia “TIE-SOS”? Tie, kurie nuo artimiausių bendražygių nuslėpė tiesą – kas jie tokie patys yra.

Patys aktyviausi Klonio gatvės budėtojai niekada nebuvo TIE-SOS šaukliai.

  1. Dorulis, ateinantis į visus minėjimus su lazda, ir teatrališkai pakrypęs,namie laksto kaip jaunas žvirbliukas (gamina pietus, rūsyje muša, tarkuoja ir slegia kopūstus, meistrauja, prižiūri nemažą šunį). Klonio judėjime nemėgiamas Henrikas Daktaras yra jo marčios Živilės tėvas. Apie tai TIE-SOS šauklys pamiršo pasisakyti. Dar labai gerai sutaria su lietuviškais “teroristais”, Šustausku ir Razminu, laimei,bent šito neslepia,nors nemėgsta aiškinti, iš kur juos pažįsta. “Nesisteminio” TIE-SOS šauklio duktė dirba Kauno prokuratūroje. (Puikus būdas prokuratūrai sužinoti Klonio “gaujos” nuotaikas iš karto, kai aktyvusis diedukas grįžta iš akcijų, ir minėjimų.)
  2. Dalija ne tik Kauno savanorių vado žmona. Ji liudijo, kad vyras laiptinėje krito ant galvos, dėl to neva po kelių mėnesių mirė (pamenate, pusė savanorių,išėjusių į miškus, žuvo keistomis mirtimis). Kauno savanorių vadas ir maištininkas – jos antrasis vyras. Pirmas buvo komunistas, ir prie sovietų Dalija buvo paprasčiausia nomenklatūrinė ponia, ir gerai gyveno.
  3. Violeta yra Vytauto Landsbergio antros eilės pusseserė. Kad ji gali būti agente, ją įtarė net Viktoras Čmilis, nes jį užerzino fotografavimas, kiek cukraus jis deda į puodelį, lindimas tiesiai įveidą su fotoaparatu. Giriasi,kad yra mačiusi Prezidentą Stulginskį. Nesistebiu: juk labai teisinga Landsbergių šeima ir jos aplinka turėjo sekti pirmuosius tarpukario valstybės asmenis mainais į tėvuko sugrąžinimą iš Australijos, ir reabilitavimą už kolaboravimą su naciais (senis Landsbergis dirbo nacių Vyriausybėje, ir netgi projektavo Kauno getą, kuriame buvo žudomi žydai.) Sovietmečiu dirbo lyg buhaltere normalioje sovietinėje įmonėje. (Ne runkelius ravėjo.) Juokais ją vadinu agente ir aš, nes žmogus septintoje dešimtyje, nepraleidžia nei vieno Klonio gaujos posėdžio Šiauliuose. Palyginimui pasakysiu,jog kai teko važiuoti 2 kartus į Šiaulius, prasikeikiau ir varu manęs nebenuvarys   O ypač stebėti – sėdėti visą dieną ir klausytis nesąmonių. Agento tikslas yra po to liudyti melagingai – ką Violeta komentaruose ir daro, pabrėždama “o aš ten buvau ir viską mačiau”.  Jos komentarai nukreipti prieš žmones, o ne kalbama apie faktus.
  4. Aušrinė, kuri vaidina gulanti kryžiumi už diedukus ir mergaitę, ir kartas nuo karto surašanti visiškai ne teisinius raštus, į kuriuos nelabai ir galima atrašyt atsakymą, ne kartą gėrė su “Daške”, jį pažinojo. (Dabar vaidina “blaivininkę”, ir smerkia visus, kad tik gurkšoja – praeityje pylė degtinę ir samagoną kibirais.) Pažinojo ir kitus gaujos narius. Apie tai šiaip jau šventąją vaidinanti “Klonio kovotoja” tiesiog “pamiršo” pasisakyti. O neseniai ėmė ir pasipasakojo – matote, ir profesionalai suklysta…Kontekste varė, jog labai negeria, ir staiga linksmai pradėjo pasakoti, kaip kadaise gerdavo su daškiniais ir Daške. Sakysit – o kas čia tokio? O tokio, kad ji viena iš tų, kurie jau dabar norėtų Vatikane būti kanonizuoti. Bando ir dabar reguliuoti eismą pas Klonio diedukus, tik kad jie nebeklauso. Klauso savo širdies. “Užtenka, jau buvo čia padaryta traukinių stotis”,- mini Kedys. Mėgsta provokacijas, aiškinti, kas teisingas, kas neteisingas Klonio judėjime,tačiau Kedžiai tik šypsosi iš tokių kalbų. Nes laikas viską parodė ir sustatė į vietas – kas tik reklamavosi, ir slėpė savo tamsią praeitį (o kai kurie ir dabartį – kaipo giminystės ryšius su mafijos bosu), o kas nuoširdžiai dirbo.

Image result for puteikis tie-sos

Kad pareikalautum tiesos iš oponento, pats pirmiausia turi sakyti tiesą.

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s