Karą Ukrainoje kurstė įslaptinti KGB agentai?

Posted: February 24, 2018 in Uncategorized

K
Kristina Sulikienė
Nors normaliu atvejhu turėjo sprogti visa žiniasklaida nuo žinios, kad pagaliau netikėtai paviešinti įslaptintų 75-iems metams KGBistų sąrašai, „didžioji“ spauda net nesureagavo: priešingai – ėmė visaip reklamuoti sąraše minimus asmenis.
2018 02 23 laikraštis „Respublika“ atspausdino vienoje vietoje visus įslaptintus KGB-istus, su VSD prierašu, jog perspėjama dėl baudžiamosios atsakomybės, nes tai valstybės paslaptį sudaranti informacija.
Vienas „bet“.
Vitas Tomkus nėra valstybės paslapčių valdytojas.
Vitas Tomkus apie save informaciją gali gauti legaliai – jis irgi yra šitame sąraše.
Vitas Tomkus su apie save gauta informacija dareo ką nori.
VSD – vėl rašau riebų dvejetą!!
Visus sveikinu su Valstybės Atgavimo diena: pagaliau gyvi sulaukėme Kalėdų, Velykų, Naujųjų Metų.,
Su 100-uoju gimtadieniu, Lietuva.
Beje, labai klausinėjusi apie Garliavos mergaitę KGB “Matilda” Nijolė Felicita Sadūnaitė irgi yra paskelbtame sąraše.
Kaip ir Audrius Nakas, kurį seniai tokiu laikiau, nes nepažinodama sžmogaus, galėdavo jį apibūdinti tarsi skaitytų KGb aplinkraštį “kaip kompromituoti asmenį”. Aš tą aplinkraštį apie save jau mintinai žinau, todėl lengvai atpažįstu KGBistus.
Sąraše yra nuoroda man, kad žinočiau, jog sąrašas tikras.
Pernai vietoj klientų turėjau vien LTU – KGB infiltraciją.
Mano mirštantis ir kraują nuolat persipilantis diedukas, kuris apsimetė, jog nori susigrąžinti žemes, nors tikslai buvo visiškai kiti – irgi sąraše.
Labai aukštas to agento paruošimas, infiltracija, įtikinėjimas, ir provokacinis stilius, bei legenda, pagal kurią dirbo.
Girdėjau, kasd disidentai jau duos į teismą Vitą Tomkų. Tegul duoda. Spėju, kad Vitas Tomkus šitą sąrašą turi su parašais antspaudais, ir su prierašu “tikra”. Įdomu tik, ką disidentai duos į tą teismą – gal savo apanglėjusią sąmonę, kuri pamiršo, kur ir kada agentavo?
Juk jeigu žmogus, nukentėjęs nuo įslaptinto agento, jį tokiu išvadindavo, būdavo nubylinėjamas tokių pačių, sėdinčių teisėjų kėdėse.
Kauno apylinkės teismui net 14 jmetų vadovavo KGBistas.
Kriminalinės policijos biurui beveik ketvirtį amžiaus vadovavo KGBistas.
Kadaise ir VSDF valdė KGBistas.
ČIa yra KGB valstybė. Ir kažkas turėjo pratrūkti.
Didžiausia pagarba Vitui Tomkui.
Beje, Naglis Puteikis, kurį taip gynė Seimas, gal galėtų sąraše man parodyti mano tėvą – juk su tokiu užtikrintumu maldavo kolegas įį ginti. O Seimo narys Jedinskis antrino “ čia va yra KGB byla, kur galimai įslaptinmtas agentas”…Taip mes pernai dar kartą tapome KGbistais…
Gaila, kas nenusipirko laikraščio vakar.
Keista, kad nėra jokios užsienio reakcijos. Mirtina tyla.
Kas gresia?
Parlamentinė, vyriausybinė ir …prezidentinė krizė.
Reikia keisti visa valdžią, nes visa valdžia yra šitame sąraše. Ir nei vienas rinkiminiame placate apie tai net nepasisakė, pažeisdami rinkimų įstatymus…
Sakot, sąrašas netikras, nes įtraukti tuometiniai vaikai?
O jūs esat tokie tikri, kad CŽV vykdant “agentų vaikučių” programą, atsirenkant iš labai pajėgių savo darbuotojų vaikų agentus dar kūdykystėje, KGB to paties nedarė? Manau, jūs labai klystat.
Nes sąrašas rodo, jog KGB turėjo ir KGB vaikų- agentų skyrių.
O kas labiausiai palaikė Maidaną?
Grybauskaitė, Linkevičius, Vytautas Landsbergis, Anušauskas, Juknevičienė. Visi yra šitame vakar dienos sąraše. Duos jie visi į teismą? O įdomu, kaip jie nuginčys pažymą, kurią Vitas Tomkus turi su antspaudais, parašais ir parašu “tikra”. Spėju, kad gavo iš Rusijos valstybės archyvo, kuris buvo atidarytas viešam naudojimui dar 2016 metais pagal visiškai viešai savo tarnybą KGB pripa-įstančiam gerb. Vladimirui Putinui.
Jeigu mes negalime be KGbistų gyventi, kam tuomet uždraudėme jiems valdyti valstybę? Juk jie neklauso, ir valdo visus šitus metus. Sąraše pilna kadenciją baigusių Seimo narių, kruie beje vaidindavo didžiulius patriotus.
Kaip neseniai buvusi “|valstybės priešų” sąraše “vatnikas”, aš vakar pakėliau taurę raudono vyno už Lietuvą, ir tiesiog norėčiau paklausti viso šitos raudonos šunaujos – kada išsikraustot iš Lietuvos, valstybės priešai, ą? Ar reikės susodinti pagal šitą sąrašą į gyvulinį vagoną, kaip jūsų atstovaujama tarnyba dare su mano prosenele, močiutės broliu seseria, senelio broliu, jo žmona, dviem sūnumis? Tik į kurią pusę jus reikėtų nukreipti? Kas jus tokius bepriims?

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s