Henrikui Daktarui skirta nuobauda už užmaršumą

Posted: April 25, 2018 in Uncategorized

Henyte
Kristina Sulikienė
Pabandykite kalėdami ištisus 9 metus neprarasti budrumo, visada, net Lukiškių rūsyje, ir drėgnoje 12 laipsnių “karštumo” celėje, kur laša nuo lubų, o lovą reikia kloti laikraščiais (nes šlapia) – išlaikyti gerą nuotaiką, visada šypsotis, viską visada laiku daryti, atsiminti…
Pats drausminės nuobaudos tikslas yra drausminti, o atsakomybė kyla tik dėl tiesioginės tyčios. Visada viskas turi būti tiriama kaip baudžiamojoje byloje, ir laikomasi nekaltumo prezumpcijos.
Henrikui Daktarui jokios panašios taisyklės negalioja nei vienoje byloje, todėl kai jis NETYČIA skubėdamas į paskaitą, pamiršo įjungtą televizorių savo kameroje (o už elektrą moka pats – todėl svarbiausios pažeidimo sudėtis – žala, nėra!), jam buvo skirta nuobauda, kuri galios metus, ir dėl to jis nebegalės prašytis perkeliamas į Pravieniškių pataisos namus, kur ne tik švarus oras, ir laukia buvęs kalėjimo draugai, bet ten galima auginti sodą, daržoves, kas Henrikui Daktarui visą gyvenimą labai patiko.
Net griežtojo sektoriaus kaliniai turi susikasę po lysvytę, ir labai džiaugiasi – nes gali auginti petražoles, špinatus, įvairias daržoves…Lukiškių tardymo izoliatoriaus administracija dar kartą užkirto galimybę netgi turėti VILTĮ.
Viltį gyventi kitur, kitaip.
Aš jau nekalbu apie Henriko Daktaro bylos absurdiškumą, kai 13 teisėjų, skaičiuojant per visas instancijas, nusišnekėjo taip, kad aš labai abejoju jų sąmonės būkle.
Visuose nuosprendžiuose yra parašyta, jog Henrikas Daktaras vadovaudavo susivienijimui, sėdėdamas kalėjimuose: Sibire jis sėdėjo griežtojo režimo kalėjime be jokio telefono ryšio, o nuo 1996 metų buvo suimtas „prevencine tvarka“ ir patupdytas į Lukiškių rūsį, kur raktą turėjo Lukiškių direkcija, ir niekas negalėjo ten įeiti.
13 teisėjų nusišnekinėja, jog įmanoma vadovauti ginkluotam susivienijimui iš kalėjimo.
Kadangi Henrikas Daktaras neatgailauja, kodėl vadovavo mintimis ir telepatija ginkluotam susivienijimui, todėl jo niekaip neperkelia į Pravieniškių pataisos namus.
O kad daugiau nesiprašytų iš Lukiškių ir pamirštų bet kokią viltį kada nors įrodyti, jog iš kalėjimo neįmanoma vadovauti niekam, net vaikams – tai užmūrijamas Lukiškėse.
Iš kur, jeigu tikėtume Klaipėdos apygardos, Lietuvos Apeliacinio ir Lietuvos Aukščiausiojo teismo nutartimis, jis sėdėdamas rūsyje, labai sėkmingai yra vadovavęs ginkluotam nusikalstam susivienijimui.
Dėl to dabar vėl čia sugrąžintas. Ir taip išeina, vėl po keletos metų bus apkaltintas, kad vadovavo ginkluotam nusikalstamam susivienijimui, nes Lukiškių kalėjimo valdžia sudaro visas sąlygas daryti ir daryti naujus nusikaltimus.Nes taip reikia suprasti 13 teisėjų šedevrus.
Todėl kalinys ir nori iš čia ištrūkti, nes jis bijo, kad ir vėl bus apkaltintas subūręs ir sukūręs kokią Kosminę Marso grupuotę, kuriai vadovavo per…televizorių.
O įrodymas jau surinktas – pamiršo kosminį ryšį – TV – išjungti.
Nes norėjo palaikyti ryšį su išore. Kartą Lukiškių direkcija darė kratą kalinio celėje ir ieškojo interneto. Henrikas Daktaras į klausimą, kur laiko modemą, tyčia atsakė „tapkėse“, todėl kratos darytojai jam į smulkiausius skutelius supjaustė šlepetes…Ir nieko nerado, nes Henriko Daktaro puslapį tvarko visiškai ne jis, o paskirtas administratorius…
Teisėjai panašius skiedalus kurpė įrodinėdami Čiapo nužudymą.
Prokuroras Algimantas Kliunką tąkart LNK studijoje drebėdamas pasakė, jog Daktaras užsakė nužudymą, parašydamas raštelį ant cigarečių pakelio.
Ten buvo parašyta, jog jam reikia česnakų.
Nužudymo įrodymas yra tai, jog Algimantas Kliunka šio raštelio niekam neperdavė.
Laimei, Lietuvos Apeliacinis teismas nepatikėjo tokiais kliedesiais, ir šioje vietoje Henriką Daktarą išteisino.
Tačiau byloje yra paliktos 2 dvasios, bei beprotiški du sakiniai: jog jis subūrė ir vadovavo Daktarų suvienijimui 1990-1993 metais, tačiau jis iš Sibiro grįžo tik 1992 metų sausį, išėjęs už labai gerą elgesį (o ne už vadovavimą nusikaltėliams.) Išleidus anksčiau laiko, jis bet kada galėjo būti grąžintas atlikti bausmės, todėl ėmė užsiimti verslais – laikė kavinę. Su nusikaltėliais tiek bendro turėjo, kad jie atvažiuodavo pas jį naktį ir sakydavo „aš eisiu dabar tą ir tą užversiu“, o Henrikas jį ramindavo, įpildavo kokią čierkelę, ir sakydavo „o tu su juo geriau susitark, aš su juo pakalbėsiu“. Valstybinė mafija nurašinėjo įvairius savo nusikaltimus ant H. Daktaro, o kai jis bando išsiteisinti, jie aiškina, kad jis meluoja. Henriko Daktaro legenda sukurta dar sovietmečiu, o seniai kalintys kaliniai jam išaiškinę – ant tavęs bandys viską nurašinėti, pamatysi…
Kitas sakinys – jog vadovavo ginkluotam susivienijimui nuo 1993 iki 2000 metų, kai nuo 1993 metų jį pati bandyta sušaudyti (jo „nužudytas“ Mongolas pats dalyvavo užsakant nusikaltimą, nes pasislėpė Bulgarijoje, kaip teismuose liudijo kriminalistai to meto, tačiau ne jis teisiamas dėl Vilulos žudynių, kur buvo iššaudyti žmonės, o tik Henrikas Daktaras atsitiktinai likęs gyvas, tačiau Mongolas jau padarytas nužudytu, o jo šeima – reketuoja H. Daktaro šeimą per teismus, ir jiems, žudynių užsakovo giminėms, priteisinėjamos solidžios sumos…turbūt tokiu būdu teisėsauga atsidėkoja Mongolui, kad užsakė tas žudynes…), o nuo 1996 metų jis „vadovavo“ nebent vandens lašams nuo lubų Lukiškių rūsyje. Pačią pirmą dieną, kai anksčiau laiko išėjo iš kalėjimo, buvo sušaudytas Remigijus Daškevičius. Suklastojus šaudynių laiką (esą, šaudyta po 23 valandos), bandyta sugrąžinti Henriką Daktarą į kalėjimą. Kadangi esu to įvykio liudytoja, galiu pasakyti, jog Remigijus Daškevičius sušaudytas apie 21 valandą, o teisėsauga meluoja. Meluojantis prokuroras Bliuvas net išėjo iš sistemos. Jūs tik pagallvokite, kaip nuo seno stengiamasi laikyti Henriką Daktarą kalėjime, ne tik padaromi tikri nusikaltimai, bet dar imituojamos ir suklastojamos įvykio aplinkybės.
Kauno įvykius teisėjo Jono Furmanavičiaus sušaudymą – pagal pirmą legendą bandyta nurašyti ant Henriko Daktaro, tačiau, nelaimei, užtruko jo ekstradicija, ir reikėjo sukurti naują legendą – kad šaudė supermenas Kedys, o jam patarė ir padėjo aklas snaiperis Raimundas Ivanauskas. Lietuvos Aukščiausiasis teismas neseniai nustatė, jog aklumas visiškai nemaišė gerai šaudyti ir pataikyti. Giedriui Janoniui „Kamuoliui“ dėl onkologinės ligos negalima atlikti kalėjime bausmės, o Raimundui Ivanauskui, sergančiam ir Alzhaimerio liga – galima.
Henrikas Daktaras sistemos akimis – iš viso net ne žmogus, o tik statistika. Nes niekas taip kvailai nesielgtų, ir taip bukai nuosprendžių neklastotų, jeigu tie 13 teisėjų mąstytų galva, o ne pinigine ar sėdimąja. Nes Buridano asilui, kuris neturi proto, aišku, jog kalėjime galima vadovauti nebent sapnamt, žiurkėms, ir vandens lašams, kurie įkyriai laša ant lovos. Bet ne daugiau.
Apie bylą sukurpusį prokuratūros medalininką Zdislavą Tuliševskį – iš viso patyliu, net net nežinau, ką apie jį sakyti. Taip kvailai rašyti – kad iš kalėjimų vadovavo ginkluotoms gaujoms – reikia neturėti arba smegenų, arba sąžinės, arba ir to, ir ano. Juk reikia susodinti kalėjimo administraciją, nes jie, pagal bylos logiką, ir sudarė sąlygas (jeigu tikėtume, kad Henrikas Daktaras tikrai vadovavo iš kalėjimo). Sudėtingiau bus su Sibiro kalėjimu, nes neaišku, kas atsakingas už vadovavimą nuo 1990 metų. Pats Alvydas S. (neminėsiu pavardės, nes dar nubylinės) skambindavo į Sibiro kalėjimą, ir teiraudavosi, ar kalinys griežtai laikomas, atsakymas būdavo „tikrai taip“. O dabar jau išeina, jog Sibiro kalėjiman LTSR teismai jį išsiuntė, kad jis…sukurtų ginkluotą gaują ir jai vadovautų.
Kodėl prokuratūroje netikrinama psichinė sveikata?
Dabar Henrikas Daktaras, kad amžinai būtų kaltas, nuteistas bent už televizorių.Manipuliuojant šia nuobauda, aišku, bus bandoma riboti pasimatymus su žmona.
Teisingai pasakė advokatas Kristupas Ašmys, jog susidorojimas prieš Henriką Daktarą primena labai prastą realybės šou.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s