Nepikta pastaba Aurimui Drižiui, į gynybą JE Rolandui Paksui: rąsto ir krislo akyje sindromas?

Posted: August 21, 2018 in Uncategorized

Rolandas_Paksas-_horizontali_foto
Kristina Sulikienė
Prieš sukritikuojant “Laisvo laikraščio” vedamajame neteisėtai konstitucinių dvasių nuversto Prezidento Rolando Pakso dukrą Stumbrienę, kad ji neva per daug keliauja “ir niekur nedirba”, vertėtų, gerb. redaktoriau, pasižiūrėti į save.

Užsienio kelionės po užsienio kelionių. Apetitas toliau – tik auga. Liepos mėnesį – dvi kelionės: Graikija (greičiausiai su visa šeima), po to iš karto – Norvegija. Kažkur prie Šiaurės poliaus, vandenų viduryje.

Nesvarbu, kad redakcijos darbuotojams neišmokami pilni atlyginimai – mes juk ir nevalgę ir net negėrę esame gražūs, svarbu, kad mylimas redaktorius pakeliautų. Juk jis yra nukentėjęs – jį taip persekioja korumpuotas teisėsaugos klanas!!

Stumbrienė “niekur nedirba” – o ką tokio dirba mano mylimas žurnalistas, jeigu jis per mėnesį gali sau leisti net dvi užsienio keliones, ir į visiškai skirtingas Europos kryptis? Juk tai milžiniški pinigai?
Be to, kas čia tokio, kad visą gyvenimą dirbantis atsakingus darbus Prezidentas Rolandas Paksas gali sau leisti išlaikyti savo šeimos moteris? Ir kas čia blogo? Ar Aurimas Drižius kelia klausimą, kodėl Melanija Trump keliaus viena į Afriką – juk tai irgi labai dideli pinigai, o ji juk “niekur nedirba”?

Europarlamentaras Valdemar Tomaševski, rašė spauda, atėjo į automobilių saloną, išsitraukė 50 000 eurų grynais, ir nusipirko naują mašiną. Juk tereikia pasidomėti, kokia Stumbrienės tėtės alga Europarlamente, ir bus aišku, jog ji gali sau leisti keliauti aplink pasaulį, jeigu jos tėtis ją dievina ir finansuoja keliones.

Priešingai, nei mylimas redaktorius, kuris negali paaiškinti, kas finansuoja jo keliones, nes dar vasarį kaip jis pats man minėjo, skrido į Ameriką su visa šeima, ir labai gerai pailsėjo.
Matėsi jo įdegęs veidas, atsipalaidavęs žvilgnis, gerai praleisto laiko emocijos. Tąkartą mano mylimas Skrudžas Mc Dakas netgi atvėrė plačiau piniginę – tą mėnesį sugebėjo sumokėti algą ir premiją, bet ir dirbau velniškai daug – rašiau atsiliepimą “Respublikos” leidiniams – kol Drižius pasak jo atostogavo Amerikoje, Juozas Ivanauskas rengė numerius, sugebėjo prikelti į numerius “Respublika leidiniai” autorinių teisių saugomų kūrinių, ir buvome paduoti į teismą didelei sumai.
Nors bandžiau aiškinti, jog čia panašu į susitarimą tarp Ivanausko ir Tomkaus – redaktorius neklausė, vis pasakojo, kaip gera buvo Amerikoje.
Juozas Ivanauskas galėjo pykti dėl to, jog redaktorius prieš tai pusę metų nieko nespausdino apie Rolandą Paksą, o vėliau paprašė pasidalinti pinigais.
Šis piktas straipsnis apie tai, jog Rolando Pakso duktė niekur nedirba ir keliauja aplink pasaulį, labai persunktas pagiežos ir akivaizdaus pavydo, gali būti susijęs su kažkokiais pinigais, kurių nebeskiria redakcijai Rolandas Paksas. Neva, koks jis negeras, jis skiria pinigus dukrai, žentui ir anūkams, o neskiria man – todėl, pasinaudojęs eterio teise, dabar imsiu ir jį apdergsiu.
Bet juk tai ne žurnalistiška. Ir neprofesionalu.

Aš irgi daug esu keliavusi per Europą, ir kai išsibaigdavo pinigai, man jų atsiųdavo mane dievinantys tėvai, ir kas čia blogo?

Buvo ir tokių kelionių, kuriose tranzavome, o nuvykę į kurortą – dirbome, ir tokiu būdu išsilaikėme visą vasarą: dirbau gide, vertėja, netgi statybininke.

Gyvenimas yra tuo nuostabus, jog jis pilnas galimybių.
O Rolando Pakso duktė nemanau, kad “niekur nedirba”, jeigu ji turi įmonę.

Kartais dokumentai neparodo tikrojo verslo veido.
Argi dokumentai rodo tikrąsias mūsų mylimo laikraščio apyvartas?

Turiu draugų CŽV, nesusilaikiau, ir paklausiau, ar tikrai Aurimas Drižius buvo Amerikoje – juk jį iš karto uždarytų į kalėjimą Probacijos tarnyba. Jis man gyrėsi, kad jis su ta tarnyba nieko nederino.
Draugeliai nustebę man atsakė, jog toks asmuo pagal jų turimus sienų kirtimų dokumentus Amerikoje iš viso nesilankė.

Tada, pamenu, pasidarė šilta – ar šitas žmogus turi kitą …vardą ir pavardę?
Jeigu tiesa, kad jis buvo Amerikoje?

Tačiau Aurimas Drižius tikrai grįžo su pietietišku įdegiu, o kelionės metu tikrai jį ir mus skyrė apie 7 valandas laiko juostų.

Kur Aurimas Drižius keliauja pats ir kodėl jo laikraštyje puolama Paksaitė, kad neva ji vos ne nelegaliai keliauja po pasaulį?
O iš kokių pinigų keliauja mylimas redaktorius?
Kad net pinigų darbuotojams atvykti atlikti tiesioginių pareigų (šiandien vyko teismo posėdis su “Respublika”) – nėra.
Nesiruošiu savanoriauti ir iš savo sunkiai uždirbamų pinigų sodo ir daržo versle aukotis dėl reikalo, kuris man nebeatrodo toks jau pasiaukojimo vertas.
Pripažinkime, jog laisvos spaudos Lietuvoje nėra, o žiniasklaidą valdo labai didelės verslo grupuotės.
Kurios netgi gali nurodyti, kuriam darbuotojui nemokėti algų.
Šį mėnesį iš Aurimo Drižiaus kol kas gavau tik 50 eurų. Nors mano gerbėjai ir fanai aikčioja ir be mano rašymo gyventi negali.
Tačiau žmogus negali aukotis vardan teisybės, o kitam kaupti kapitalą ( mano rašymas tikrai neša reitingus laikraščiui), ir stebėti mylimo kolegos keliones per facebooką.
Ypač kai kitus keliaujančius jo spaudos priemonė apdergia, ir dar išaiškina, jog dėl to neva niekas neberinks Rolando Pakso.
Bet juk lietuviai – baudžiauninkų mentaliteto tauta.
Jie labai myli ponus. Išrinko Algirdą Mykolą Brazauską, nes, kaip sakė prie urnų močiutės – “labai gražus vyras”. Nežiūrėjo nieko dėl jo sukauptų turtų. Tauta vos neišrinko ir Kazimiros Danutės Prunskienės prezidentė (sumaišė nulūžę kompiuteriai), nežiūrėjo jokių jos šeimos turtų, sukauptų iš valstybės kišenės.
Tauta vos neišrinko dar kartą konservatorių, ir nežiūrėjo nieko į Anūko milijoną, kurio kilmės jis negalėjo paaiškinti, o šį gegužį vėl negali paaiškinti naujų 750 000 eurų.
Ir man yra labai keista, kodėl Rolandas Paksas, begalę metų dirbantis Europarlamentaru, bei laisvalaikiu – aukštojo pilotažo lakūnu, turi aiškintis dėl šeimos finansų, jeigu akivaizdu, jog jis yra turtingas žmogus, o pinigus uždirba savo smegenų ir raumenų galia.
Ir laisvai galėjęs investuoti į kokį nors kapitalą, o gražuolė duktė laisvai sau gali gyventi iš dividendų, taip daro turtuoliai visame pasaulyje, ir niekas neklausia, kodėl Donaldo Trumpo duktė iš kažkurios santuokos keliauja po pasaulį – nes jų šeima tiesiog turtinga.
Turtas, kurį asmuo gali pagrįsti algalapiais, akcijų išrašais – nėra gėdingas. Tačiau jeigu žmogus skelbiasi, jog kovoja už tiesą, už šviesą, bet negali be užsienio kelionių, ir netgi po dvi per mėnesį – labiau kyla klausimas dėl tokio asmens finansų.
Ypač, kad jis nesąžiningai elgiasi su savo aplinka. Jeigu, aišku, jis tą aplinką iš viso pripažįsta, susidaro įspūdis – kad nelabai.
Jūs, maždaug, draskykitės, rašykite, rašykit man “pa pigiai” ieškinius, o aš pakeliausiu. Dėl to “pa pigiai” mylimo redaktoriaus purtosi advokatai, perdavė man, o jau kuris laikas purtausi ir aš. Ne tam baigiau sudėtingus teisės mokslus, kad kažkam rašinėčiau ieškinius ir atsiliepimus po 50 eurų – daugiau mokėti nuolat keliaujantis redaktorius nebesugeba, arba jam neleidžia perdėtas “unoras”, ir įsivaizdavimas, jog jis yra geresnis žmogus, negu mes visi.
Jis juk nukentėjęs.
Tai kodėl jam dar keliose bylose nenusiteisti, o vėliau rėkti, jog Lietuvoje nėra demokratijos?
Ką – teisėjai nemato? Viską jie mato, ir iš daugelio bylų matosi, jog jie pyksta, todėl tokie ir ne kitokie yra bylose sprendimai. Nepaisant to, kad dalis teisėjų milijonieriai, juk jų tarpe irgi yra su sąžine ir protu nesusipykusių žmonių.
P.S. Jeigu tik teisėjas kaip pvz. Viktoras Kažys kažką apgynė ( panaikino nutartį atsisakyti priimti mano privataus kaltinimo skundą dėl Naglio Puteikio galimo šmeižto, išspausdinto “Laisvame laikraštyje”), tai tada tas teisėjas jau dvejus metus mylimame laikraštyje maišomas su žemėmis, suradus kažkokį “liudytoją”, kuris iš viso niekaip negali pagrįsti savo sakomos “teisibės”. Bet štai taip veikia “laisva žiniasklaida”.
Per gerklę lenda ir Neringos Venckienės “gynimas”.
Nepamirškime, jog “violetiniai” atsikratė bet kokių palaikytojų, kad tik liktų vieni, nes jie yra “geresni asmenys”. Kodėl visuomenei turi rūpėti ta istorija, jeigu violetiniams nerūpi visuomenė?
Atsakymas paprastas – geras finansavimas (vėlgi su sąlyga nesidalinti su kitais), ir tu būsi ne tik violetinis, bet ir žydras, ir raudonas, ir geltonas – žiūrint tik kiek nuliukų eina po vienetuko.
Tokia tad tiesa, ir tokie nepikti pastebėjimai dėl šiandienos straipsnio.
Aš už Rolandą Paksą, jis bent gražiai skraido, bent kažką tokio sugeba, ko nesugeba eilinis žmogus, ir tai rodo ypatingas asmens savybes,
Nekalbant jau apie tai, jog tai buvo žmogus, atsisakęs padovanoti rusams ir amerikiečiams “Williams”, kuris atsisakė steigti Lietuvoje slaptus CŽV kalėjimus ir išvengė netgi Hagos tribunolo – tai žmogus, kuris turi sąžinę, jis turi viziją, ir turi didingų planų Lietuvai.
O kirsti per šeimą – šiuo atveju per dukrą- yra klasikinis KGB metodas. Su tuo ir sveikinu savo nepiktu komentaru.

Vedamasis, puolant Roladą Paksą per jo dukrą, čia:
http://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=7015:kaip-pramogauja-niekada-nedirbanti-verslininke-barbe-ir-jos-kenas-tai-atstumia-paskutinius-r-pakso-gerbejus&catid=47&Itemid=101

Prieš 11 metų spaudoje buvo pasirinkta – kita “rusai puola” versija, tąkart Stumbras Aivaras kaip tik “kaltintas” uždirbantis milijonus (dabar jau “niekur nedirba”…)

https://www.lzinios.lt/lzinios/lietuva/pakso-zentas-dirba-rusu-verslininkams/107300

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s