Aurelijų Verygą ministro kėdėje norima pakeisti kitu gydytoju

Posted: August 22, 2018 in Uncategorized

verygostestas.jpg
Gydytojų bendruomenė galutinai pasipiktinusi Aurelijaus Verygos absurdiškais sprendimais, bei visišku neveikimu – mėnesio gale visiškai neveikia e-portalas, kur gydytojai turi registruoti klientus, biuletenius, išrašinėti vaistus.
Gediminas Akelaitis ne kartą viešino, kaip atrodo jo ekranas, kuriame rašoma, jog sorry, temporal neveikia. Ir tas temporal neveikia kiekvieno mėnesio gale.
“Kaip dirbti?” – facebooke piktinasi gydytojas iš Marijampolės.
Pasirodo, Seimo vicepirmininkės Rimos Baškienės vyro giminaitis Aurelijus Veryga patinka ne visiems. Klaidos ant klaidų šviečia, o prisidenginėja, kad neva gerai dirba – populistinėmis nesąmonėmis, kaipo darželių valgiaraščių tikrinimais, ir vėlgi įvairiausiaisi draudimais – vaikai nebegalės atsinešti nieko į darželį, neturės teisės valgyti picų. Vaikai, gimę ir augę vakarietiškoje demokratijoje, nesupras sovietinio lygio nesąmonių, todėl ims atsisakinėti eiti į darželius, o sužvėrėjusios vaikų teisės ims tuos vaikus atiminėti, prisidengę Norvegijoje ir UK paplitusia praktika, kad jeigu vaikas neina į darželį – tėvai esą jo neprižiūri.
Daug visokių kitokių nesąmonių yra pridirbęs Veryga. O pati didžiausia – jog jo “antialkoholiniai” draudimai suklestino kaukolinių ir spiritų taškus.
Vienas jų – baltarusiško spirito taškas – tik neseniai “užlinko” Rokuose, Panemunės seniūnijoje Kaune, būtent Aurelijaus Verygos rinkiminėje apygardopje.
Sutapimas ar ne, bet spiritą pardavinėjo būtent Verygos kolega iš jo buvusios darbovietės.

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s