Gerti tyrą šaltinio vandenį pataria ir endokrinologai

Posted: August 22, 2018 in Uncategorized

Neseniai youtube kanalą, būtent lietuviškus žiūrėtojus supurtė Vaido ir Ąžuolo Žemaičių šeimos atliktas eksperimentas, kuriuo jie parodė, jog brangiai kainuojantys ir labai išgirti “geriamieji vandenys” galimai turi priemaišų, kurios yra pavojingos organizmui.

Pasaulyje didėjant radiacijos kiekiui – ypač po Fukušimos avarijos 2011 metais – padaugėjo skydliaukės ligonių.
Įdomu yra tai, jog Vaido ir Ąžuolo pastebėjimai, jog galbūt geriausia būtų gerti natūralų vandenį iš gamtos – nes tokia išvada peršasi – atitinka endokrinologų rekomendacijas skydliaukės ligomis sergantiems.
Būtent šios srities medikai nepataria nei pirktinio, nei distiliuoto vandens – o getri, esant galimybei, tyrą šaltinio vandenį.
Kodėl medikai nepataria gerti distiliuoto vandens? Jie teigia, jog distiliuojant vandenį, pasišalina viskas – ir priemaišos, ir vandens gerosios savybės. Toks vanduo – “negyvas”, todėl jis neturi jokių gydomųjų savybių.
Ar girdite – endokrinologai pripažįsta vandens gydomąsias savybes, tačiau nurodo, jog vanduo turi būti “gyvas”, jis turi turėti savybes, kiek suprantu, “gyvas” vandeuo turi mineralų ir ištirpusių druskų, kurios ir gydo. Distiliuotas nieko nebeturi – nei priemaišių, kurios kenkia, nei druskų.
Todėl geriausias variantas šiandienos užterštoje aplinkoje yra susirasti arba šaltinį, arba atokioje pamiškėje esantį sodyboje šulinį, ir vanduo ten neretai būna tyras , ir sveikas.
Tas vandens grūdimas per prekybos sistemą yra keistas dalykas, nes seniau niekas vandens nepirko, gėrė vandenį tokį, koks jis yra, o jeigu jis buvo negeras (molėtose vietovėse) – pasivirindavo, arba iš gretimo kaimo atsiveždavo (mes taip darėme daug metų, kol mūsų vanduo išsivalė).
Būtent kai papasakojau endokrinologei, jog geriu “tyrą vandenį”, ji pasiteiravo, ką turiu omeny, nes distiliuoto ji griežtai nepataria. Paaiškinau, jog vežuosi vandenį iš miške esančio 30 metrų gylio šulinio. Tada ji atsakė “toks vanduo yra geras, jis turi gydomųjų savybių, ir toliau jį gerkite, o distiliuoto, arba filtrais išvalyto – ne”.

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s