Saulių Skvernelį nacionalinio saugumo ir gynybos klausimais konsultuoja neapsiplunksnavęs jaunuolis, niekada netarnavęs kariuomenėje

Posted: August 23, 2018 in Uncategorized

pkzirnis
Premjerui nacionalinio saugumo klausimais patarinėja jaunasis patarėjas Arnoldas Pikžirnis. Kažkada buvo jaunasis konservatorius, bet kadangi nebuvo jam pasiūlyti jokie postai, tai dabar yra kiek patobulinęs pažiūras ir pakeitęs stovyklą.

Vakaruose tokias aukštas pozicijas dažniausiai užima į atsargą išėję kariškiai arba patyrę gynybos ekspertai, visgi Lietuva turi patarėją saugumo klausimais, gimusį 1991 m., kuris mano žiniomis, net nėra tarnavęs kariuomenėje? Kaip tik šiuo metu Krašto apsaugos ministerija šaukia tokio amžiaus jaunuolius atlikti pareigą Tėvynei, kol patarėjas Arnoldas patarinėja Premjerui, Krašto apsaugos ministrui, žvalgybos viršininkui ir saugumo žinovams.

Nenoriu aš būti širinskienė ir apkrauti valstybinių institucijų raštais, bet įdomu ką jaunasis patarėjas Arnoldas galėtų patarti savo mokyklos ir studijų kolegoms, kiemo draugams apie tarnybą Lietuvos kariuomenėje? 2017 m. ponas Arnoldas jau gavo kvietimą į kariuomenę ir žadėjo atlikti pareigą Tėvynei?

Bet nėra jokių žinių kaip sekasi pratybose? Ar tiesa, kad jaunojo patarėjo artimi giminaičiai užima aukštus postus medicinos srityje ir ar neatsitiko taip, kad, kaip Lietuvoje dažnai būna, neleido sveikata atlikti pareigos Tėvynei?
Seimo narys Kęstutis Masiulis, https://www.facebook.com/kestutis.masiulis.5

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s