Kova už Tėvynę su hamburgeriu dantyse, ir milijonu sąskaitoje (“DK” ir “LL” atvejai)

Posted: August 27, 2018 in Uncategorized


Nuotr. Video labai nuoširdus, planai – didingi. Tačiau visa kova už mergaitę virto valstybinių milijonų įsisavinimais ir dviem pastatais.

Kova už Tėvynę, demokratiją, teises, vertybes ir t.t. turi visada turėti galutinį tikslą – pinigus.
Tada ir priemonės nesvarbios – galima metų metais sniege stovėti su plakatu “kur mergaitė”, bet tu puikiai žinai, kad “partijoje” prikapsėjo jau keletas milijonų litukų, o dar būtų sukapsėję, surinkus tuos kelis šimtus balsų, jeigu nebūtų pakeista finansavimo tvarka. Ech…
Violetiškai – ll marazmas pasireiškia tuo, jog ll palaiko Vaišvilą, Šustauską, ir jų mitingą Seimo aikštėje, na o “šventosios Neringos” tetos sodyboje apmokytas jaunimas dalyvauja “antimitinge”.

Taip išeina, violetiniai finansuojami iš visų pusių, ir jie finansuoja netgi tuos, ant kurių fasina loti Proanūkį.

Būtina rėkti, kokie blogi teisėjai ir teismai, ir būtinai apvaryti reikia ir nusikaltėliais išvadinti, jeigu teisėjas – lenkų kilmės.

O tas teisėjas lenkų kilmės prarijo piliulę, nes pasinaršęs liteko sistemoje, mato, jog “amžinai nukentėjęs žurnalistas” nebeadekvatus, ir kaltina visus, kad jie mafija – tačiau pats kaip mafijozas du kartus per mėnesį skraido į užsienio keliones, ir iš nuotraukų visiškai neatrodo nei nukentėjęs, nei pewrsekiojamas.

Svarbukelti tokį erzelį valstybėje, kaip tai daro geras LL draugas Juraitis: aha, geriausiai Lietuvoje dirba Alytaus policija? Ok, mes sudrumsime truputį vandenį.

Ir nors pats per rinkimus gyrėsi, jog iš viso nemoka jokių mokesčių, jis atseit važiuoja gelbėti kažko, kam iškelta baudžiamoji byla dėl vengimo mokėti mokesčius. Vengimo mokėti mokesčius veika pasireiškia ne pačiu nesumokėjimu – nes VMi ir sodra mums gali priverstinai išieškoti, tačiau iš viso nevedimu apskaitos, ir nedeklaravimu, nors akivaizdu, jog žmogus maudosi piniguose.

Visi kiek pažengę mafijozai turi dėl pinigų plovimo priedangos kas kavinę, kas kirpyklą, kaip kirpėja, kasmet keičianti džipus – o šitas automechanikas, kaltinantis vieną iš teisėjų būtais ar nebūtais dalykais (patikrinti negalime – nes neegzistuoja jokios sąskaitos!!) – nieko, aiškėja, nėra įregistravęsz. Nors kaltina aukšto teismo teisėją, kad anas jam nesumokėjęs milžiniškų sumų – nors VMI matyt ėmė tikrinti, ir nerado, jog jis jų gali reikalauti – veikla juk nelegali. Kur mokesčiai?

Juraitis, kaip koks senas geras gėkačėpistas, vienu šū9viu šauka keletą zuikučių: apdergia Alytaus policijos spaudos atstovę Kristiną, išsityčioja iš Alytaus policijos tyrėjos, kuri turi gerą reputaciją. Dar nėra jam gana, tai paskambina advokatui Anatolijui Novikovui, kuris už ausų traukia visus LL projekto dalyvius – ir dar iš jo išsityčioja, sumontuodamas privatų telefoninį pokalbį, ir pakomentuodamas, koks čia advokatas, kad jis nieko nežino apie nieką.

Svarbiausia – niekur nedirbti, bet visur keliauti. Juraitis irgi atkalęs metodiką, ir turi begalę projektų, kurie niekaip nėra juridizuojami ir įregistruojami. Štai Juraičio blaškymuisi po Lietuvą ir policijos dergimui galima aukoti “Mūsų gretos” – organizacijai, kuri neegzistuoja.
Po to dar yra kažkoks interneto portalas, kur jis reklamuoja savo “veiklą”, ten irgi galima “aukoti”.
VMI požiūriu, jeigu žmogus nuolat vykdo profesinę veiklą ir gauna už ją pinigus, jis turi ją įregistruoti, ir mokėti nuo jos mokesčius. Iš Juraičio nežinau ar mes to kada sulauksime, nes jis |žino kaip”.
Na o apie violetinį projektą nėra daug ką kalbėti – sumanipuliavę mergaitę, violetiniai nusipirko didžiulį namą Kauno centre priešais Muzikinį teatrą, o kadangi godumas begalinis, už likusius dotacijos pinigus nupirko namą Čikagėje, buvusiai teisėjai, o dabar gi senelių slaugei, ir gėlininkei – neva, tokiu būdu jos niekas nedeportuos. O už tą namą irgi sumokėjome mes, mokesčių mokėtojai., Gal tuomet visiškai teisinga, jog šventoji teisėja pasinaudos valstybės gultu ir juoda duona su vandeniu. Tiesa, tikimės, jog po to ji susimokės už viešbutį, ir grįš išsiaiškinti su “klanu”, kurio narė buvo labai daug metų – vos 24 metų būdama buvo įtrinta į klaną, kaip patikima, ir vykdanti visus VSD nurodymus (be VSD patikros patekti į klaną neįmanoma.)

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s