Kazimieras Juraitis toliau intensyviai apkalba Lietuvos apeliacinio teismo teisėją Viktorą Kažį

Posted: August 28, 2018 in Uncategorized


Ne taip turėtų elgtis žmogus, kuriam iškelta viena šmeižto baudžiamoji byla, o abejojant dėl psichikos būklės, skirta psichiatrinė ekspertizė.
Vėl Kazimieras Juraitis daro tą patį, dėl ko jam jau iškelta byla – apkalba teisėją Kazį.
Šiame vaizdo įraše išgirsime, jog teisejas – mafijozas, kontrabandistas, ir Juraitis tą įrodys filme, kuriam tik rašo scenarijų.
Kažkaip pagalvojau, kad greitai galės rašyti scenarijus, tik nebe namie. Na jeigu taip kas diną šmeiš teisėją, ir nepateiks jokių įrodymų. Paaiškinu nesuvokiantiems – teismo nebūtina laukti kalėjime, galima laukti ir laisvėje. Jeigu teisėjas mėgsta paleidinėti žmones, ir skirti švelnesnes kardomąsias priemones – tai nereiškia, kad jis “tarnauja mafijai”, jis tiesiog yra vakarietiškų pažiūrų, ir moka taikyti kodeksą. Tik prokuratūra tikisi, kad 100 proc teismai ją aptarnaus.
Šis teisėjas neaptarnauja prokuratūros, todėl ta pati prokuratūra ir dergia teisėją per Kazimierą Juraitį, manau. Tačiau atsakyti turi Juraitis, nes jis neįrodys, jog jam kažkas užsakė dergti teisėją.
Manau, teisėjas kreipsis dėl visų papildomų epizodų į teisėsaugą, o Juraitis galės rašyti scenarijus, tiesa, nebe namie.

https://visuomenedotcom.wordpress.com/2018/06/22/nepritariu-principingo-lapt-teisejo-viktoro-kazio-smeizimo-kampanijai-trunkanciai-2-metus/

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s