Tarpmokyklinis projektas ,,Ar pažįsti medžius?“

Posted: August 28, 2018 in Uncategorized

medziuprojektas
Šių metų gegužės 17 d. vyko edukacinė išvyka į Balingrado kaimą. Tai tarpmokyklinio projekto, skirto Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100 –čiui paminėti (II etapas). Projekto dalyviai: Pal. T. Matulionio gimnazijos 1-4 jungtinės specialiosios, 5 specialiosios ir lavinamosios klasių mokiniai ir jų mokytojai bei mokytojų padėjėjos, mūsų svečiai – Medeinos pradinės mokyklos specialiosios ir lavinamosios klasių komandos su savo mokytojomis.

Projekto tikslas – pagilinti žinias apie Lietuvoje augančius medžius ir puoselėti meilę miškui.

Mokiniai susipažino su kaimo sodyba, medžių įvairove, atliko praktines užduotis, žaidė žaidimus, lenktyniavo. Komandos prisistatė atlikdamos namų užduotis. Vaikus sudomino miško deivės Medeinos atėjimas, kuri yra miško žvėrelių ir medžiotojų globėja. Mokiniai pasižadėjo nelaužyti medelių, nešiukšlinti miško ir kultūringai elgtis gamtoje.

Projektą rengė ir organizavo specialioji pedagogė metodininkė Nijolė Mileriuvienė ir logopedė metodininkė Dijana Brazauskienė.

Manome, kad projekto ,,Ar pažįsti medžius?“ metu mokiniai pagilino žinias apie mišką, mokėsi išsakyti savo nuomonę, turėjo progą daugiau pajudėti, išmoko orientuotis kitoje erdvėje. Tai buvo gera proga tobulinti socialinius įgūdžius, išmokti kultūringai elgtis, patirti teigiamų emocijų žaidžiant su draugais ir svečiais.

http://www.vvkg.lt/16058

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s