Neišmoktos Šri Lankos pamokos

Posted: September 5, 2018 in Uncategorized


Nuostabiame pasaulio kampelyje Šri Lankoje vos prieš 9 metus baigėsi nuo 1983metų trukęs pilietinis karas, jis nusinešė ne vieną gyvybę, sugriovė ištisus likimus.

Karas buvo baigtas, įsikišus milžiniškoms vyriausybinėms pajėgoms.
Nuo 2009 metų šalyje taika. Karo laikotarpis pasižymėjo – slaptais kalėjimais, žmonių dinginėjimais, kankinimais – visais tais požymiais, kuriais, pasirodo, metų metais pasižymėjo ir tebepasižymi Lietuva.
Tik Lietuvoje labai gerai veikia neigimo mechanizmas.
Jeigu vaikas ėjo ir neparėjo namo – jis nusižudė, arba jį pagrobė ateiviai, jokiu būdu nebus ieškoma jo užsienyje, arba nebus keliama kitokia versija.

Jeigu kokia Pupytė Olialia ir Opapa dingo, tai ji ne sutenerė, ir ne prostitučių tiekimų arabams užsiima – ji nužudyta, o nužudė ją sutuoktinis – ne sutuoktinis (nes santuoka Las Vegasinė).

Nieko nepasimokėme, ir vietoj to kad kovotume su savo civiliniu karu, kuris kaip šliaužiantis maras vyksta nuo pat Nepriklausomybės paskelbimo – ne tik žūsta žmonės, sproginėja bombos, aidi snaiperių šūviai vidury dienos, prekiaujama vaikais ir žmonėmis apskritai, bet ir emigracijos mastas yra kaip iš karo zonos – tai beveik 1 mln. per visus šio nepaskelbto civilinio karo metus…

Laikas atsibusti, ir pripažinti, jog ne tik slaptieji kalėjimai buvo, bet Lietuvoje vyksta kažkas panašaus į civilinį karą – nes policija neįgali, prezidentė – nebendraujanti, o Seimas pasistatė kažkokį klouną vietoj sveikatos apsaugops ministro, ir jeigu jis dar neišžudį senukų ir diabeto ligonių, kaitaliodamas vaistų pavadinimus, tai jis nusprendė imtis vaikų – dėl beprotiškų naujų reikalavimų maistui neįvyko jokie viešieji konkursai maitinimams mokyklose ir darželiuose, todėl vaikai mokslo metus pradėjo tiesiog nevalgę.

Jeigu mes nesuvokiame, jog Lietuvoje vykdomas genocidas, tačiau jis paslėptas po labai dideliu intelektualizmu, mes tiesiog pasižiūrėkime į Šri Lanką – kurioje buvo žudomasi, ir kas iš to – vis tiek bombarduodami savo pačių šalį,valdininkai turėjo baigti tą reikalą.

O ar ne link to eina “atominis grybas”, vis labiau ginkluodamasi? Korupcijos mastas klaikus, teisėjai rašo girtas ir beprotiškas nutartis, arba iš viso nieko nedaro mėnesių mėnesiais, nes juk yra neliečiami. Seimas – klounada. Ministrai, jeigu ateina įgalūs – tai sukeliamos vos ne riaušės (naujojo teisingumo ministro “krikštas”.) Ar dar vardinti?

Nepasimokę iš Šri Lankos pamokos pasauliui, patys atidarėme dar vieno civilinio karo židinį ir jį stimuliuojame, taip taip, Ukrainoje vyksta civilinis karas, jis turi visus civilinio karo požymius. Vien tai, jog prezidentas – nelegitymus, bet ir netgi jis, nebūdamas rinktas visos Ukrainos tautos, neskelbia karo padėties, tą tik patvirtina…

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s