“Mažiau reikškis viešojoje erdvėje”, grasinančiu tonu šaukė Kirpėja Bolonkė

Posted: September 24, 2018 in Uncategorized


Video: už šį video kirpėja bolonkė irgi baisiai pyko, rašinėjo man naktimis “išimk tą video”. Turbūt dėl to, jog niekas nežinojo, kaip mane žiauriai persekiojo teisėsauga, ir kad visi Klonio įvykiai buvo surežisuoti,nes teisėjas Lemtis buvo dar vaikas užverbuotas KGB agentu.

Visiems, kad netikėjo, jog Garliavoje veikė tikra mafija, geriausias to įrodymas – kasmet džipus keičianti ir vos iš kirpėjos pajamų gyvenanti Kirpėja Bolonkė šiandien mane pamačiusi pirma pabėgo, po to surūkius cigaretę (labai jau netinka damai kokią ji vaizduoja, prie veido), ėmė grasinti, tiesa, atrodo, nekaltais žodžiais:
“Mažiau lok viešojoje erdvėje tu. Mažiau reikškis!”
Po to net ėmė drebėti, ir sušuko:
“Kale tu!! Kalė lieka kale!!”ir papurčiusi savo “ne kalės” “garbanas”, nubėgo į namą, kurį kartu su savo violetine gauja visokiais būdais bandė atiduoti valstybei.
Diedukas Kedys stovėjo nieko nesupratęs.
“Ji mane ką tik iškeikė paskutiniais žodžiais. Matyt už 8 metus jūsų gynimo”, paaiškinau.
“Aj” – numojo ranka senolis. “Man irgi nuo jos tenka. Nekreipkit dėmesio”.

Visiems, kas dar tikėjot tom kirpėjom bolonkėm ir kitomis violetinėmis poniomis, tai sistema nepasikeitė – diedukai skursta, o jau giminaitės važinėja džipais.
Diedukas vėl kalba apie mirtį – viskas grįžo į depresinius 2016 metus, kai radau diedukus depresiškus, apsiverkusius, be pinigų, kartais, nusipirkus visus vaistus- ir be normalaus maisto.
Ar tai yra normalu, bolonke, taip elgtis su savo artimais? Kam tas džipas tau, jeigu tu ne mafijozė, ir to nereikia tavo įvaizdžiui? Parduok džipą, duok diedukam pinigų. Juk Kedienė tave išaugino, ant rankų nešiojo.
Bet ne.
Keršis dingo.
Byla žlunga. Nusiteisimas žlunga. Kažkas ne taip.
Tiesa, išgirdau gandus, kad neva dorasis redaktorius mane atseit atleido.
Taip, išprovokavau jį. Kokiu kitokiu būdu išsireikalauti algą? Juk nemokėjo ištisus metus. Per teismą įmanoma, o kitais būdais, jeigu tu dirbi – neįmanoma. “Savo noru išeiti” – į teismą nebepaduosi. Todėl reikėjo išlaukti, kol neatlaikys nervai “amžinai nukentėjusiam redaktoriui”.
Ar malonu, kai grasina 10 klasių baigusi bolonkė? Aišku, kad ne.

Tačiau tai rodo, jog violetinis laikraštis – tiražas žemyn. Turėjo savo ruporą, iš kurio spaudė pinigus. Gerą turėjo aukso paukštę. O aukso paukštė išėjo į turgų ir uždirba pinigus. Tiesiog 6 kartus daugiau, negu kartais “numesdavo” “amžinai nukentėjęs redaktorius”.

Niekas nebesiklijuoja, ir kažkokia atomazga arti. Su tuo ir sveikinu bolonkę. Juk čia ji turi sėdėt kalėjime, o ne Neringa Venckienė.

Gal kirpėja supyko už šį straipsnį, kuriame parašyta tiesiog nuomonė (o jeigu čia kas neteisinga, juk tokia išsilavinusi kirpėja galėtų paneigti?)
https://visuomenedotcom.wordpress.com/2018/08/28/nukentejimo-ideologija/

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s