Dingusio be žinios Romualdo Apanavičiaus geriausias draugas Audrius Skaistys toliau daro karjerą

Posted: September 28, 2018 in Uncategorized

Vytautas_stovi_kairėje_ir_grupės_vadovas,_profesorius_Romualdas_Apanavičius,_studijų_metai_Švedijoje_studentų_tautinės_muzikos_konferencijoje-festivalyje.jpeg
Nuotr. Prof. Romualdas Apanavičius su ansambliu pasiruošime Švedijoje vyksiančiame festivalyje Falune 1990 metų birželio mėnesį. Romualdas Apanavičius jaunesnysis sėdi su bandonija. Tuo metu niekas Audriaus Skaisčio nežinojo, ir negirdėjo, kai R. Apanavičius keliavo su tėvu profesoriumi po etnologijos renginius ir budino Lietuvą.
Gyvenime yra taip įdomiai: vienai šeimai “nenuskyla”, o jau artima aplinka – geriausi draugai – daro dideliausias karjeras.
Jokių sutapimų nebūna: tai tiesiog yra “nustūmimo su alkūne” metodologija, kurią ir prieš mane bandyta atlikti, tačiau aš šiek tiek iš kietesnio molio, nei mano dingęs be žinios ir be pėdsakų brolis Romualdas Apanavičius “jaunesnysis” kaip mes jį vadiname dėl pasikartojančių vardų.
Kuo labiau lenda tarsi pakalnutės iš po sniego faktai, jog “ladnsbergistai” kad galėtų užvaldyti Lietuvą, sukūrę ne tik neadekvačių “berečių” batalioną, bet suformavo ir “nacionalistinę gvardiją” arba “Juodvarnius”, kuriuos apmokė kaip tikrus kariškius ir davė jiems tikrus ginklus.
Šiuo metu ši organizacija yra įvardyta kaip teroristinė, tačiau vienas jos branduolinių veikėjų lyg niekur nieko studijuoja Vilniaus universitete, doktorantūroje, prasislapstęs užsieniuose 15 metų, ir neva, suėjo jau senatis už nužudymą, kurį jis atliko.

Teisme dėl mano gyvo brolio R. Apanavičiaus, kurio geriausias draugas Audrius Skaistys (klasiokas ir šiaip labai geras draugas visą gyvenimą) ką tik tapo Vilniaus miesto tarybos nariu
2597e-img_2477_edited
Nuotr. Vilniaus miesto tarybos narys, geriausias R. Apanavičiaus draugas, klasiokas, Audrius Skaistys.

(o šios įstaigos Civilinės metrikacijos skyrius ir įrašė žinomai melagingus duomenis apie mano brolio mirtį, nors mirties fakto nėra) pasakiau, jog įtariu, jog jie visi priklausė minėtai organizacijai, kuri šiandien yra įvardyta kaip teroristinė, ir todėl toks neparankus liudytojas yra pašalintas, kad visi kiti galimai organizacijos nariai galėtų daryti karjeras.
Nes, po tariamos brolio mirties nuo manęs šito pačio teismo koridoriais ėmė bėgti atatupstas (šiaip žmonės bėga priekiu) mano praktikos vadovas, advokatas Gediminas Skaistys, Audriaus Skaisčio brolis. Ėmė ir pabėgo, kai pasakiau “žinot, brolis dingo”. Neliečiama tema, no coments, įjungė atbulinę pavarą.

Teisme pasakiau, jog man visiškai neįdomi šita teroristinė organizacija, dėl kurios egzistavimo ir aš padaryta jos nare – prie mano vardo įrašyta įvairiuose registrose, jog aš neva “ypatingai pavojingas asmuo”, kariuomenėje visi lakstė ir klykė, jog aš juos visus iššaudysiu (nors šaudyti temoku iš lanko), na o Prezidentės apsaugininkė prieš keletą dienų tikrai ėmė kliedėti apie kažkokius teroristus – savižudžius, nors tokia sena komunistinė lerva neverta nieko panašaus, nes jos laukia kalėjimas (už laivo aferą ir kitas aferas, kaip pvz. karo Ukrainoje stimuliavimas.) Yra puikiausia priemonė – tai teisė. Ir tokie diktatoriai čia nusiromantizuoja, kai susikuria tariamus “teroristus”, ir dar būtinai 4-6 metų (tuo metu man tiek buvo metų, kai kūrėsi “Juodvarniai”)

Vienu žodžiu, paaiškinau teismui, jog brolis yra gyvas ir jam reikalinga pagalba, o teisman atėjusi ganėtinai įžūliai besielgianti svainės mama viską meluoja (nors jai pasakyta, kad laukia bauda.)
Vėl išgirdau istoriją apie 2014 03 06 veikiančias lauko kavines Romoje (tuo metu buvo 9 laipsnių šiluma, kai sėdėdamas lauke gali sustirti į ožio ragą…), vėl girdėjau nuolatinį susipainiojimą, ir begalinį šmeižtą mūsų šeimos atžvilgiu.
na kurgi nešmeižti: juk R. šeima – daugpatystę išrado. Tiesiog jeigu neišeina išsiskirti, suorganizuoji dokumentinę mirtį, ir vuolia – galima iš naujo tekėti.
“Giedrė gyvena dabar labai gerai”,didžiuodamasi, jog inteligentė tapo namų šeimininkė, gyrėsi svainės motina.
Lauke jos paklausiau, ar ji matė, jog jos dukrelė ir stikliuko nevengia, ir rūko kaip garvežys? Motina pasimetė. “Mano dukra nerūkė”. “Kur jau ne, net laukdamasi rūkė, mačiau čekius, maistas ir cigaretės”, atrėžiau.

Vienu žodžiu, po mano garsiosios kalbos, kurioje kreipiausi ir į Valstybės saugumo departamentą, kurie ir atsakingi už visų “Juodvarnių” ištyrimą, o jeigu brolis mano yras svarbus liudytojas landzgrybių teroristinei veiklai ištirti – ir už jo atgabenimą, apklausimą ir apsaugojimą jo ir visos šeimos, kol mūsų dar kartą visų nepabandė išskersti (gavau velnių nuo brolio uošvienės, kodėl viešinau žiauriai sukapoto tėvo nuotrauką…)
Suma sumarum, “Juodvarniai” labai svarbūs, nes jie padėjo įtvirtinti nepriklausomybę.
Jėga įtvirtinama nepriklausomybė yra kietesnė, kažkur skaitė kažkuriame demokratijos seminare tiek Landzgrybis, tiek jo dešiniosios rankos.
Tik prie ko čia tuomet mano brolis, kuris gal nemokėjo laikyti liežuvio už dantų?
Arba kad jis nenuėjo nugriūti po tankų tą sausio 13-ąją, kai Audrius Skaistys šiltai gėrė arbatą parlamente?
Patys tegul aukojasi, užtenka tų aukų iš mūsų šeimos. Tokia buvo mano žinia.
Tiesa, dar pasakiau, jog čia nesustosiu su šia byla – jeigu Lietuvos teismas nesuvokia, jog be lavono negalima registruoti žmogaus mirties, yra JTO priverstinių dingimų komitetas.
Žmogaus pradanginimas yra nusikaltimas žmogiškumui, veika – genocidas.
Net senaties nėra.
darius-jauniskis-67689078
VSD vadas Darius Jauniškis turėtų būti suinteresuotas nacionalistinių, teroristinių organizacijų susikūrimu, o ne pastoviai kovoti prieš dingusių be žinios svarbių liudytojų šeimas, pastoviai įrašant jų narius į “grėsmių valstybei ataskaitas”. Darius Jauniškis kartu su Audriaus Skaisčio broliu Gediminu Skaisčiu dirbo ATAS tarnyboje nuo 1992 metų, vėliau išvyko tobulintis į Specialiųjų operacijų mokymus į Prancūziją. Darius Jauniškis, kaip esantis ir Prancūzijos tarnynų įskaitinis asmuo, jau geriau už bet kuriuos gali per vieną minutę sužinoti, kas nutiko Romualdui Apanavičiui, bet jo tyla rodo, jog jis nėra suinteresuotas.
Kodėl?

Nuo Audriaus Skaisčio žemės skandalo – kaip nuo žąsies vanduo.Kodėl?
https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/itakingas-konservatorius-atsidure-pareigunu-akiratyje-del-visko-kaltas-tetis.d?id=78724799

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s