Apie netikrus pranašus

Posted: November 12, 2018 in Uncategorized

naglis
Kristina Sulikienė
Verdant internetinėms batalijoms, kuris gi kandidatas į prezidentus geriausias,o kuris galbūt jau laimėjo “išankstiniuose rinkimuose”, pastebimas vieno iš kandidatų sisteminis arba tyčinis ignoravimas.

Kalbu apie Arvydą Juozaitį, į kurį anksčiau nekreipiau dėmesio ir žiūrėjau skeptiškai. Kaip ir daugelis, žvelgdama į jį, mąsčiau “o kur gi jis buvo visus šiuos metus? Kodėl jis nedalyvavo valstybės gyvenime?”

Pasirodo, kandidato kuklumas ir tylumas dar nereiškia, jog jis nieko vertas.
Laisvai prieinamoje jo biografijoje skaitome, jog Arvydas Juozaitis tarnavo Lietuvai diplomatu, ir ne kur kitur, o Rusijoje.

Tarnaujant diplomatu Rusijoje reikia neįtikėtino lankstumo. Nesusipykti, išvengti visokių dviprasmiškų situacijų. Jeigu Arvydas Juozaitis tiko dirbti (tarnauti) diplomatu Rusijoje, tuo labiau jis tinka būti bent jau kandidatu į Prezidentus.

Silpnoji Arvydo Juozaičio komandos strategija yra ta, kad jie niekur neskelbia šio fakto, kaip ir to, kad jo naujoji žmona – rusė, o vaikai etniškai – pusiau rusai. Nerasime ir šio fakto prie Naglio Puteikio biografijos, jog žmona Nina – rusė. Jis stengiasi taip pat apeiti šią temą (šeimos etniškumo klausimą.)

Gal ir gerai, kai kas dieną šalyje kyla vis didesnė isterijos banga “rusai puola”.

Tačiau jeigu yra ignoruojamas Arvydas Juozaitis dėl savo akivaidžių ryšių su Rusija (vaikai – pusiau rusai etniškumo prasme),tuomet reikėtų ignoruoti ir kitą “antisisteminį” kandidatą Naglį Puteikį, tuo labiau, jog jo darbai visada skiriasi nuo žodžių, ką jau pastebėjo ne vienas ir ne du internautai.

Tiesa, abudu minimi kandidatai susitiko vienoje TV laidoje, ir ten kalbėjosi labai mandagiai. Arvydas Juozaitis neslėpė simpatijų Nagliui Puteikiui, ir sakė, jog imtų jį dirbti į savo komandą Prezidentūroje. Šis diplomatinis tonas yra labai naujas dalykas mūsų kažkokioje pusiau azijinėje – afrikinėje – Šiaurės Korėjos tipo “demokratijoje”, kur žodžio laisvė arba ant šakos pakarta kabo, arba jos iš viso nėra (jeigu kas nors iš jūsų pabandytų dirbti žiniasklaidoje, jūs sužinotumėte, kad policija žurnalistams turi pusę Baudžiamojo kodekso – tai ne tik šmeižtas, bet ir sekimas, ir kurstymas, ir mirusiųjų negerbimas…Ir pareigūnų įžeidimas, kai jie įsilaužia pas jus 9 valandą ryto – įžeidi, jeigu paviešini, jog pas tave į namus įsilaužta.)

Jeigu jūs pabandytumėte padirbėti žiniasklaidoje – nesvarbu, kad tai 1989 metais galimai CŽV perverbuotos Ritos M. keikiamas paskutiniais žodžiais “Karštas komentaras” arba “Laisvas laikraštis”, jūs sužinotumėte, su kuo yra valgoma žurnalisto duona, ir todėl jūs suprastumėte, kodėl ta duona kartais užstringa, kaip tai varnai sūris, kurį ji laiko nasruose, tupėdama ant šakos. Kartais gali valdyti informaciją, kuria tu negali dalintis, ir laikai tą sūrį snape.

Kartais tu neturi jokios informacijos, bet žvelgdami į tavo kompetenciją, tavo priešai beveik 110 procentų yra įsitikinę, kad tu puikiai žinai.

Kaip kad atsitiko su sistemine isterija dėl mano tariamų ryšių su “Juodvarniais”. Iki šių metų vasario mėnesio net nežinojau apie tokią organizaciją.

Tačiau sistema prie mano pavardės prirašė, jog aš pati viena iš jų (apgailėtina, turbūt į organizaciją įstojau 5 metų!!). Ir prigąsdino Vadovybės apsaugos vyrukus, kad jie, mano kišenėje sušvilpus namų raktams, išprotėjo ir griebėsi…ginklų.

Kai tarnavau kariuomenėje, nesupratau, kodėl kapitonas Tertelis lakstė kaip pamišėlis ir klykė, jog aš visus juos iššaudysiu. Vaikystėje šaudyti mokiausi tik iš lanko. Na ir kas, kad visų pasaulio šalių specialiosios pajėgos mokosi šaudyti iš lanko – mes iš tikrųjų žaidėme “Robiną Hudą”. Šiandien šis faktas, jog labai gerai moku mesti strėlytę (pataikau į rato vidurį) ar kad moku gintis 1 prieš 1, net jeigu puola dziudo čempionas, aišku, priskiriama “Juodvarnių” kompetencijai, neva jie mane apmokė. Tik, deja, nežinau, nei kur jie mokydavosi, nei kokia jų hierarchija, o jeigu mano brolis jiems priklausė – gyvas ir nedingęs būdamas, niekada taip ir nepasakė…

Grįžtant prie Arvydo Juozaičio, lygiai kaip ir jį dergiantis A.D. (toks labai labai nukentėjęs redaktorius) turėjau ne kokį įspūdį apie jį. Tačiau neapsimesiu, jog valdau kokią nors informaciją, kaip kad apsimeta A.D.

Pabandysiu išmąstyti logiškai, su kuo susijęs puolimas, kad Arvydas Juozaitis tariamai “jaunystėje sirgo labai sunkia psichikos liga”.

Tai susiję su jo sportine karjera. Kad neimtų į kariuomenę, kariuomenė parašė, jog jis netinkamas dėl kažkokių sutrikimų. Prisiminkime Vytauto Landsbergio istoriją – kad neimtų į kariuomenę, jis turėjo “baltą bilietą”. Tačiau tokį žmogų su baltu bilietu kartas nuo karto bandoma padaryti Lietuvos prezidentu atbuline tvarka – kadangi nesugebėjo laimėti prezidento rinkimų 1997 metais, tai bent atbuline tvarka, nelegaliai, tokiu taps.

Arvydas Juozaitis galėjęs nepraeiti kokio nors psichologinio testo, arba dėl nardymo turėti kokią nors kontūziją (laikiną). Ir viskas. Daugiau būti kažko negali, tai vis tik mūsų lietuvių tautos pažiba – olimpinis plaukikas, medalininkas. Ne šiaip plaukė – o parvežė TSRS rinktinei medalį, kurį dabar jau galime prisiskirti sau. Nes jis vis tik Lietuvis.

Apie A.D. entuziazmą, šmeižiant asmenis, ir puolant juos, galima susidaryti nuomonę. Puolimas šio kandidato adresu buvo vien dėl to, jog jis padarė pristatymą savosios programos Raudondvario pilyje. Kažkokiu kliedesingu būdu A.D. susiejo Arvydą Juozaitį su “pedoklanu”. Kaip tai įvyksta, ir kas turi būti atsitikę žmogaus smegeninėje – sunku suvokti, bet kad su A.D. yra atsitikę, tas yra akivaizdu. Štai jums ir atsakymas, kodėl baigėsi net 5 metus trukęs bendradarbiavimas. Neįmanoma dirbti su beveik nepakaltinamu asmeniu – beje, jis savo savybes bando perkrauti būtent kandidatui.

Artėjant Prezidento rinkimams, akivaizdu, visos kaukės krenta, ir netikri pranašai virsta kaip tie nyčiški stabai nuo postamentų, ateina jų saulėlydis.

Neringos Venckienės niekas nesiruošia grąžinti, tuo labiau, kad ji skundžia visus Amerikos valdžios sprendimus. Sukelti “violetinę bangą”, išvedant į gatves kriminalinės policijos registruose esančius žmones – visokius Kauno savanorių maišto dalyvius, jų našles ir vaikus – gali ir nepavykti.

Kur viena mergaitė? – šitas “bajeris” nebepraeina, nes paaiškėjo, jog nuo liepos pavogta iš šeimų virš 1000 vaikų. Nebepraeina net Gražinos Leščinskienės – beje, tautininkų naudotos kaip “vieno vaiko istorijos” ašaros, niekas nebekreipia dėmesio, nes žymiai įdomiau čia pat Panemunėje gyvenantys Kručinskai, o ne kažkur Norvegijoje dėl neaiškių priežasčių vaiką praradusi Gražina (beje, ji priėmusi Islamo tikėjimą.)

Nors advokatė Rūta Visočnik gali būti susijusi su dar vienos “pranašės” Rūtos Zabielienės vardu, tai jau tampa nebesvarbu – klounai, su plakatais ir garmoškėmis dingo, liko tik advokatė ir Seimo narys Mindaugas Puidokas: kaip ir galima buvo tikėtis, Naglio Puteikio šalia jo nebematome.

Taip ir atsisijoja visi tikri ir netikri pranašai. Cituojant Jurgą Lago, norėčiau jai pritarti, ir pasakyti, kad kandidatus reikėtų skirtyti į šeimas sukūrusius ir ne. Šimonytė automatiškai atnkrenta.
O štai Naglis Puteikis, Arvydas Juozaitis – tinka, jie turi žmonas, vaikus.

Amerikoje negalima padaryti politinės karjeros, jeigu asmuo nėra sukūręs šeimos. Į ką mes lygiuojamėsz, jeigu mums vėl siūloma bevaikė, bešeimė mumija, kuri krizės metu praskolino Lietuvą, tačiau nejauči jokios atsakomybės už tai, ką ji padarė?

Pamąstykime apie tai. Gitano Nausėdos net neminiu, tai absoliučiai tuščia vieta politikoje – jis apie politiką nusimano žymiai mažiau, nei karvė apie debesį…

Istoriniai įvykia – kandidatprezident Naglis Puteikis neatsako net už savo žodžius. Tai koks jis bus prezidentas? Naujasis Seimas pirma metus nesvarstė teismo kreipimosi, vėliau skubiai pakeitė įstatymus, kad tik nebūtų galima nuteiti šv. Naglio.
https://visuomenedotcom.wordpress.com/2015/09/03/kristina-sulikiene-vilniaus-apylinkes-teisme-pries-seimo-nari-n-p/

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s