VšĮ “Šeimos psichologinės paramos ir konsultavimo centras” ir SADM globos išvadą rengia jau 4 metus

Posted: November 16, 2018 in Uncategorized

15

LLP Tarvydienë Vaiko Teisës Apsauga
Valstybës vaiko teisiø apsaugos ir ávaikinimo tarnybos direktorë Odeta Tarvydienë. Dainiaus Labuèio (ELTA) nuotr
Vilnius, 2014 m. birþelio 19 d. (ELTA). Valstybës vaiko teisiø apsaugos ir ávaikinimo tarnybos direktorë Odeta Tarvydienë. edið


Nuotr. Odeta Tarvydienė net susirgo, ir net paliko postą, pernelyg uoliai rūpindamasi Deimilės RImantės Apanavičiūtės pardavimu Prancūzijai. Išmesta iš darbo praėjus 6 dienoms po mano kreipimosi į visus man žinomus ir pajėgius kažką nuveikti Seimo narius.
Kristina Sulikienė, teisininkė
Su savo vru globėjų ir įtėvių kursus baigėme 2014 11 22. Per 30 dienų nuo kursų baigimo turėjo būti surašyta išvada – tinkame globoti ar ne.
Išvados laukiame jau ketvirti metai.
Tikėjomės, kad toks kompetetingas Linas Kukuraitis sutvarkys visokias tokias situacijas. Kur tau. Jam nerūpi. Jo tikslas – dar daugiau vaikų parduoti iš Lietuvos į užsienį.
Laimei, mes su vyru sustabdėme mergaitės išvaikinimo procesą Prancūzijoje, nes prancūzai nežiūrėjo, jog nėra kažkokios idiotiškos globos išvados, nes pridėjome pažymą tų pačių, kurios tos išvados nerašo, 2014 11 26 data, jog “baigė kursus ir šiuo metu rašoma išvada”.
“Šiuo metu” pavirto į 4 metus.
Vaiko močiutė, kuri iš karto gavo išvadą (nes močiutėms lankyti kažkokių ten kursų nereikia, niekas netikrina netgi jų administracinių nuobaudų, o mano išsitraukė už visą gyvenimą), tačiau, paklausus, kodėl ji nesikreipia į Prancūzija dėl globos, atsakė “man tai neįdomu”.

Vaiko močiutei visiškai nerūpi ne tik anūkė, bet ir dingęs be žinios sūnus – į nei vieną posėdi dėl gyvo asmens mirties įrašo panaikinimo neatėjo, tik atsiųsdavo “pysulkas”, jog reikia bylą išnagrinėti be tėvų.

Sistemai labai paranku tokios “šakalienės”, kurios praeityje gavę daug fondų pinigų, atsitikus netgi nelaimei šeimoje, “nestoja sistemai skersai ryklės”.

Kadangi jokių fondų pinigų niekada negavau, išskyrus, kai Linas Kukuraitis mane išsiuntė dirbti į Vokietiją socialine darbuotoja (ir tai jo draugeliai vogė iš mūsų visų savanorių po 70 eurų kas mėnesį), tai aš neturiu pasižadėjimo nestoti sistemai skersai gerklės, todėl dar kartą klausiu SADM – kada gi bus surašyta garsioji globėjų išvada, kurios laukiame jau 4 metai?

Primename, jog kursų vadovės ar jas pavaduojantys asmenys turi teisę surašyti ir neigiamą išvadą. Tai juk būtų palengvinę mergaitės pardavimą, tai kodėl to nepadarėt? Aj, gi todėl, kad neigiama išvada skundžiama teisme, o teismo sprendimas, jeigu galutinis ir palankus globėjams,- jaugi SADM negali nieko prisikliedėti.

Todėl ir pasirinko tokią “nei ryba, nei miasa” situaciją.
Tiesa, pažymą, kad dalyvavau savanorystės programoje Vokietijoje gavau tik šiais metais, laukiau net 14 metų 🙂

Linai Kukuraiti, aš suprantu, jog tavo tempai labai lėti, bet gal nebejuokink svieto. Atėjai vadovauti, taigi, perėmei ir visus “probleminius atvejus”. Tai spręsk, ko pirmtakai mykdami ir nusišnekinėdami, nesugebėjo, svajodami apie naujus šį kartą prancūzų fondų pinigus, už parduotą garsaus profesoriaus Romualdo Apanavičiaus vienintelę anūkę (ir kaip jums visiems ne gėda, iš tikrųjų?)
linas-kukuraitis-583bf47b65f8e
Nuotr. Su ministru Linu Kukuraičiu esame pažįstami daugelį metų, deja, apiburtas Kristinos Paulikės, kuriai vaidenasi kažkokie 7 vaikai, kurių ji neturi, jis tapo eiliniu manipuliuojamu kaip liaudyje sakoma, popadinuku. Gal dėl to, jog iki tampant ministru, jam visą laiką galimai grėsė baudžiamoji atsakomybė dėl visų 5 vaikų gimdymo namie.

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s