Fedotovui nepavyks įsidarbinti prie augalų ir tekinti paslaptis Rusijai

Posted: November 19, 2018 in Uncategorized

Kristina Sulikienė
Dar vienas skandalas Lietuvoje – augalininkystės direktoriaus kėdės konkursą laimėjo su Rusija artimai susijęs žmogus, Fedotovas.
ŽŪM minisras Giedrius Surplys, klausantis VSD ir JE nurodymų, į šį postą jo skirti neketina.
“Žinau, kad neturėjo – mes su juo kalbėjome, o ar neprašė, aš kiek suprantu, kiek atsimenu, neprašė. (…) Turbūt ir dabar nepaskiriamas dėl tos priežasties, kad neturi to leidimo. Aišku, jis, matyt, kažkokių nuogąstavimų turėjo dėl to, ar gaus, ar negaus, ko gero, dėl to ir neteikė, nepildė tos anketos, neprašė praeitoj kadencijoj, o dabar neišvengiamai turės prašyti“, – sakė B.Markauskas. Birželį paskelbusi konkursą VAT direktoriaus pareigoms užimti Žemės ūkio ministerija prievolę gauti leidimą dirbti su slapta informacija taip sureikšmino, kad net įrašė į reikalavimus kandidatams. Iki 2014 m. tapdamas VAT vadovu S.Fedotovas su žemės ūkiu neturėjo nieko bendro. Jis daug metų buvo vienas artimiausių į Rusiją pabėgusio bankrutavusio Ūkio banko savininko V.Romanovo žmonių. Jis buvo vienas bankrutuojančios Ūkio banko investicinės grupės (ŪBIG) vadovų. S.Fedotovui buvo patikėta valdyti V.Romanovo įsigytą Škotijos futbolo klubą „Hearts“, kuris taip pat bankrutavo.”

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/be-leidimo-dirbti-su-valstybes-paslaptimis-v-fedotovas-vat-nevadovaus-56-1060982?copied

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s