Panemunėje įvyko tragiškai uždaras susitikimas su Aurelijum Veryga, kur jis pasakojo apie dietas, cukraus ir druskos žalą, ir nieko apie savo, kaip Panemunės Seimo nario veiklą

Posted: November 27, 2018 in Uncategorized

verygostestas
Kristina Sulikienė
Pasakoja garbaus amžiaus panemuniškė Staselė:

“Tas susitikimas su Aurelijum Veryga praėjo tragiškai. Visų pirma, vosa teritorija aplink Vaidoto mokyklą – išarta, užbarikaduota. Mačiau daug moteriškių, aktyvių, tokių, kaip aš, einant einant aplink mokyklą, ir nerandant kelio, kaip įeiti į salę susitikimui su kandidatu, kuris yra nuo mūsų Panemunės Seime.

Esu atkakli, todėl aš keletą ratų apėjau aplink mokyklą, baladodamasi aplink langus, todėl man parodė, kaip ateiti į susitikimą.

Veryga kalbėjo tik apie dietas, apie vaikų darželių ir mokyklų raciono tikrinimą. Man, pradirbusiai 50 metų medicinos srity, buvo koktu klausytis.
Kalbėjo, kad reikia mažinti cukrų ir druską. Kalbėjo, kad jie tikrina vaikų racioną. Ir viskas.Nieko apie parlamentinę veiklą. Nieko kaip apie mūsų Panemunės kandidato veiklą. Absoliučiai nulis.

Kadangi jis absoliučiai nieko nekalbėjo apie farmaciją, jau kai atėjo laikas, aš pakėliau ranką, atsistojau, ir ėmiau pasakoti, ir klausti.

Paklausiau, kodėl vaistuose, kurie skiriami nuo silpnaprotystės “Tanan” (tiksliai neatsimenu tikslaus vaisto pavadinimo – K.S. pastaba) yra net 60 procentų acetono, pridedama ir talko – juk tai nuodai?

Nieko man Seimo narys neatsakė, kai paklausiau, kaip jis tikrina tokių ir panašių vaistų kokybę? Ką reiškia 60 procentų acetono – taip “gydoma” silpnaprotystė? Kad žmogus visiškai išprotėja, ir tada “pagydomas”?

Beviltiškas susitikimas, ir uždaro tipo, nes beveik niekas nedalyvavo.
Buvo tik vienas skelbimas mMximoje Panemunėje.”

Panemuniškė Stasė yra 87 metų, kilusi iš Aukštadvario.
Jos abudu tėvus 1941 07 05 sušaudė ir į duobes suvertė lietuviai banditai, vadinamieji “laisvės kovotojai”. Staselė užaugo vaikų namuose kartu su kitomis banditų aukomis. Pokaryje banditai iš miško lauždavosi į vaikų namus, vogdavo maistą, ir dekius, nuplėšdavę juos nuo miegančių vaikų lovų. Apie viską turi tvirtą nuomonę.

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s