A. Kuznecovaitė: S. Zamolskienė apgavo dėl vizos, nes ji atvažiavo ne turistauti, o atvežė gyventi į Lietuvą 2 Lietuvos piliečius, todėl ją būtina išsiųsti

Posted: December 3, 2018 in Uncategorized

zamolskiai
Nuotr. Anekdotas – Lietuvos valstybė siekia išsiųsti iš šalies dviejų nepilnamečių Lietuvos piliečių mamą.
Kristina Sulikienė
Taip taip, čia ta pati valdžia, kuri kas dieną meluoja ir neraudonuoja, jog “priimtas pagalbos ir priemonių paketas grąžinti emigrantus namo”.

Kai Svetlana Zamolskienė išsiėmė Šengeno vizą, ir su dviem savo vaikais Lietuvos piliečiais atvyko į Lietuvą – jau “pagalbos paketai” šiai šeimai negalioja.

Vakar 2018 12 02 Lietuvos ryto “vedamajame” apie 20:30 pasirodė neįtikėtino šlykštumo “straipsnis”, autorizuotas Astos Kuznecovaitės, pagarsėjusios melagysčių ir šmeižtų rašytojos (daugelis absurdų, ką ji rašė kad ir apie “violetinę istoriją” – nepasitvirtino: pvz. didžiausia girta fantazija buvo, jog “diedukai Kedžiai praras namą Garliavoje”.)

Pagrindinė “straipsnio” idėja yra ta, jog Svetlana Zamolskienė, dviejų nepilnamečių lietuviukų mama, apgavo mūsų valstybę, nes čia atvažiavo gyventi.

Apgavystės sudėtis pasireiškė tuo, jog ji ne tik nusipirko bendrabučio tipo butuką miesto pakraštyje, bet šita, suprask, “apgavikė”, drįso priregistruoti lietuvius, Lietuvos piliečius vaikus, į mokyklą, ir jie netgi eina į mokyklą ir mokosi!!

Astai Kuznecovaitei buvo neįkandamas šių lietuviukų pilietybės rebusas, tad padėsime jai jį išsukti.

Vaikų mama padavusi prašymą “išeiti iš Rusijos pilietybės” dar žiemą, ir laukė visus metus atsakymo.

2018 11 26 Rusijos Federacija leido “išeiti iš Rusijos pilietybės” abiems Svetlanos Zamolskienės vaikams (tokia formuluotė naudojama dokumente, taip ir pateikiu.)

Kartu “išeinant” iš Rusijos Federacijos pilietybės, vaikams panaikinami ir rusiški gimimo liudijimai. Vadinasi, vaikai lieka ne tik su Lietuvos pasais, bet ir su lietuviškomis metrikomis.

2018 11 27 vakare “ant nervo” Lietuvos ambasada, matyt, per savo dvigubus agentus sužinojusi, jog parengtas ir išsiųstas dokumentas dėl vaikų pilietybės išgryninimo, “panaikino” Šengeno vizą – tačiau šio “dokumento” greičiausiai neįvedė į VIS sistemą – nes tame “panaikinime” nėra atsakingo konsulinio darbuotojo pavardės ir parašo – yra tik ambasados antspaudas, kuris be autoritetingo asmens parašo iš tikrųjų ir negalioja.
zamolskiene3

Svetlana Zamolskienė nepasimetė ir per 2 dienas padavė Lietuvos URM į teismą.

Asta Kuznecovaitė “atsibudo” sekmadienio vakare, kai per savaitę jau buvo įvykę labai daug įvykių:
1. 2018 11 26 Zamolskių vaikai “išėjo iš Rusijos pilietybės”.
2. 2018 11 27 Kažkokia valytoja Lietuvos ambasadoje “panaikino” S. Zamolskienei vizą.
3. 2018 11 29 S. Zamolskienė kreipėsi į teismą dėl ambasados “sprendimo” panaikinimo ir šio sprendimo sustabdymo.

Todėl Astos Kuznecovaitės “straipsnis” labai prasilenkia su realybe, o jos pateikiami išvedžiojimai, jog neva negalima Lietuvoje gyventi, tik turistauti, ir kad S. Zamolskienė pažeidė įstatymus, nes atvežė čia gyventi savo lietuvius vaikus, yra labai panašūs skiealai į Stalino, kuris ne tik ištremdavo žmones, bet ir įstatydavo štampą “be teisės grįžti į Lietuvos Respubliką”.

Šių dienų funkcionieriai, ypač Magnolija, nenuėjo labai toli nuo tėtušio Stalino, ir Lietuvoje kūrė ir tebekuria teroro valstybę, kuriai kiekvienas pilietis ir ne pilietis, ja besižavintis, sukelia isteriją.

Kliuvo Svetlanai Zamolskienei nuo Astos Kuznecovaitės ir dėl meilės Lietuvai – iš šio gilaus jausmo buvo tiesiog išsityčiota.

Tuo pačiu metu pilietinį karą Ukrainoje kurstantis Jonas Ohmanas gauna išimties tvarka Lietuvos pilietybę, ir FB platybėse vėl renka “paramą ginklais ir liemenėmis” į Ukrainą, neturėdamas nei darbo, nei vaikų Lietuvoje, o štai dviejų lietuvių mama ne tik praranda neaiškiu pagrindu vizą, bet dar ir išdergiama, o pagrindinė straipsnio idėja – ji kalta, nes myli Lietuvą ir nori čia gyventi.

Dar kliuvo dėl piketo 1000 badaujančių kalinių palaikymui, kur piketavo su Ramute Daktariene, suprask, jos abi ne žmonės, ir neturi pilietinių teisių.

Priminsiu l – komsomolkei, kad čia ne LTSR, ir piketas, mitingas, yra sudedamoji žodžio laisvės dalis. Po minėto piketo, kur šalia Svetlanos Zamolskienės blaškėsi tiek ministras, tiek kalėjimų departamento vadovas, šitie pareigūnai surado jėgų susitarti su kaliniais, ir nustoti drausti jiems pirkti daržoves, šie atsakė bado akcijos nutraukimu.

Labai geri ir komentarai po Astos “tryda”: jog na ir kas, kad nusikaltėlio žmona – bet ji dviejų lietuvių mama. Vyras jos lietuvis, o ne arabas…
Pati Svetlana Zamolskienė FB sienoje komentaruose išreiškė nusistebėjimą, kad ji ne kartą matė gyvenimo leidimus išrašant kiniečiams, afrikiečiams, kirgizams.O štai motinai, kuri augina 2 lietuvius, Lietuvoje gyventi negalima…

Auginant vaikus, ji teturėjo būti turistė, o vaikai, siaučiant vaikų atiminėjimo vajui, suprask, – turėjo augti patys…

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s