Milane vyksta Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos 25-oji Ministrų tarybos posėdis: Lietuvoje nustatyta per daug ginkluotės?

Posted: December 7, 2018 in Uncategorized

Paksaslakunas
Nuotr. Rolandas Paksas skubiai išsiųstas derėtis į Maskvą, kol Rusija nepradėjo sankcijų procedūros prieš Lietuvą, kuri sukaupė neįtikėtino masto ginkluotę savo šalyje, nesant tam jokio pagrindo, ir pažeidžiant Vienos 2011 sutartį OSCE (OSBE)
Kristina Sulikienė
Tiek Lietuva, tiek Rusija su Baltarusija yra Vienos 2011 sutarties dalyvės.
Ši sutartis kalba apie ginkluotės mažinimą ir saugumo regione stiprinimą.

Rusijos inspektoriai senoklai pastebėjo Lietuvoje per daug ginkluotės, didelė dalis jos yra iš užsienio, ir Lietuva nebekontroliuoja nei užsieniečių, nei jų įvežtosios ginkluotės.

Gali būti, MIlane Rusija ir Baltarusija pareiškė Lietuvai pretenzijas dėl beprotiško ginklavimosi ir paprašė OSCE Ministrų Tarybą priimti sankcijas.

Rolandas Paksas – koks sutapimas – nuskrido į Maskvą, ir derėjosi dėl nusiginklavimo.

Lietuvoje tuo pačiu metu, kad būtų nukreip[tas dėmesys nuo šio globaliai svarbaus klausimo – Lietuvos nusiginklavimo (nes apginklavimas nuo 2013 metų pasiekė nebenormalų tankį) – buvo sukeltas pirma skandalas dėl vaikų, vėliau dėl mokytojų, o dabar dar neaišku dėl ko, dar ir kalinių maištas prisidėjo.

Nei viena spaudos priemonė neparašė apie Europos saugumo ir bendradarbiavimo konferenciją Milane. Arba jie visi runkeliai, arba labai stipriai papirkti.

https://www.osce.org/event/mc_2018

Comments
  1. Vladimir Moskvičiov says:

    UŽ JI , KAD IR TOLIAU EUROPARLAMENTE MUS ATSTOVAUTUMES KAUNE IR RENKAME PARAŠUS -KREIPKITES Į MANE ASMENIŠKAI Į ŠI MOB.TEL.NUM-8678099820

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s