Aurimas Drižius suklaidino pensininkus, kad tik jie nesijungtų prie kolektyvinio ieškinio?

Posted: February 16, 2019 in Uncategorized


Kristina Sulikienė
Aurimo Drižiaus varoma melo ir propagandos mašina jau duoda rezultatų: pensininkai suabejojo Stanislovu Tomu, tačiau jie nori iki galo išsiaiškinti, gal Drižius meluoja.
https://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=8121:pensininku-organizacijos-suabejojo-ar-stanislovas-tomas-nera-aferistas&catid=33&Itemid=141
Rezultate, kaip matyti, gausis taip, jog aferistu ir melagiu bus paskelbtas tas, kuris jau kuris laikas meluoja, šmeižia, ir toliau painiojasi savo melo voartinkliuose.
Mat jeigu Stanislovui Tomui pavyks priduoti kolektyvinį ieškinį, Lietuva kaip valstybė žlugs tarptautinės bendruomenės akyse.
Tarptautinė bendruomenė netiki, kad Lietuvoje, Europos Sąjungos valstybėje, yra toks skurdas, kad sočiau gyvenančius rasi netgi Afrikoje.
Viešus skaičiukus valdžia, apsimelavusi iki ausų, metų metais sugeba pateikti tokius, kad niekas per daug ir nesigilina.
Minimalios algos pakėlimo klausimą “išsprendė” pakoregavę kažkokius mokestinius skaičiukus. Į rankas alga gyventojams nei centu nepakilo.
Priešingai – savarankiškai dirbantys žmonės (jų yra apie 190 000 eurū) turi mokėti 2,5 euro daugiau PSD.
Todėl toks aktyvistas kaip Stanislovas Tomas yra pavojingas valdančiai elitai, kuri nustekeno Lietuvą, o savo “teisibę” ėmė skleisti netgi per “nepriklausomai laisvą portalą”, kurio, laimei, popierinis variantas dėl šmeižimos ir šūdo pylimo, nebeplatinamas.
Beje, Zigmas Vaišvila į Aurimo Drižiaus provokacijas atsakė viešu laišku, kad Aurimas Drižius pats dalyvavo šios Tarybos veikloje, ir tegul neapsimeta, jog nežino jos nutarimų.

Comments

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s