Arvydas Juozaitis patvirtino, kad žmona dirbo su Karaliaučiaus vadovo globojamu fondu

Posted: April 17, 2019 in Uncategorized


Video. Šiaip kandidatas meistriškai kuria “nesisteminio” ir kone šventojo su aureole įvaizdį.
Kristina Sulikienė
Kaip atrodo agentavimas Rusijai su VSD leidimu – geriausiai atskleidžia kandidato į Prezidentus Arvydo Juozaičio asmenybė, ir jo nuolatinis paslaptingumas, kai kalba pasisuka apie šeimą, apie žmoną.

Pasirodo, laki frazė, kad jis neleidžiantis žmonai dirbti, buvo susijus su tuo, kad nebūtų knebinėjamasis, o kur gi ji dirbo. Žiniasklaida yra knysli – iškniso, jog dirbo fonde, lyg ir vadovavo, Rusijoje tas fondas, o globoja jį Rusijos (teroristinės valstybės, anot Dalios Grybauskaitės) administracinio vieneto Kaliningrado srities gubernatorius.

Tautininkams, ir kitoms “patriotinėms” jėgoms nesvarbu, kad Juozaičiai namie kalbasi rusiškai. Nesvarbūs ir ryšiai su pačia Rusija.

Mums ištraukia Sąjūdžio “žmogų” pamėto keletą “fotkių” iš mitingų, kuriuose dalyvavo iki pusės milijono žmonių (koks skirtumas, kur dalyvavo, ant scenos, ar prie scenos, visi ten buvome) – ir štai, imkit jau ir skaitykit, ir balsuokit.

Arvydas Juozaitis jau pademonstravo, kaip jis laikosi įstatymų – nepaisė agitacijos draudimų. O šviesiaplaukė pirmininkė iš VRK išsigando tokio įtakingo žmogaus, ir nepanaikino tų parašų. Taigi, Juozaitis rinko parašus 4 dienom ilgiau, negu visi kiti kandidatai. Jau išskirtinė asmenybė, jau matome sistemos ranką.

O baimė atskleisti ryšius su Rusija pasimatė naktinėje Juozaičio raudoje prie tuščios Noreikos lentos sienos.

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/a-juozaitis-patvirtina-kad-zmona-dirbo-su-buvusio-karaliauciaus-vadovo-globojamu-fondu-56-1132062

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s