Kodėl diktatorius A. Lukašenka “neatsuks” Neries upės vandens? (O kuo jis gesins “tuoj sprogsiančią” Astravo AE??)

Posted: July 5, 2019 in Uncategorized


Video. A. LUkašenka neduos Neries upės vandens nė lašo – juk jis “ruošiasi susprogdinti savo paties atominę elektrinę” – praneša Lietuvos TV, spauda, ir kitokios informavimo priemonės…
Kristina Sulikienė
Man susidaro įspūdis, jog Lietuvoje ne su rinkėjais, ne su liaudimi yra blogai, o protas yra pavogtas iš valdančiųjų.
Kol žmogus nesėdi prie lovio – tol jis, atrodo mąsto, logiškai dėlioja mintis. Tik patenka prie lovio, ir dar susitinka keletą iš “RUSAI POOOLA” organizacijos, su 4 raidelių pavadinimu, dar jam atsegama tūkstančiai keli šlamančių – viskas, sudie razumėli…
Taip atsitiko ir su Neries ir jau kitų upių bei netgi Kauno marių katastrofa.
Valdantieji, kurie kaip kokie totalūs degradai ir bepročiai visoje Lietuvoje nurodė iškirsti visus miškus, parkus ir netgi šimtamečius ąžuolus ir liepas daugiabučių kiemuose, ar skveruose prieš poliklinikas (Kauno Šančių atvejis) – prieš keletą dienų “nupirks 4 milijonus jodo tablečių, ir išdalins jas gyventojams, apmokę, kaip naudotis, kai Baltarusija atidarys Astravo AE ir ji sprogs”.
Jeigu papasakoji Vakaruose, kokios yra Lietuvos antraštės, jie nelabai tiki.
Jeigu papasakoti Rytuose – rusams , baltarusiams – jie irgi netiki.
O mes turime gyventi štai tokioje beprotiškoje kasdienybėje, kur kas dieną programavę mums smegenis Rasytė Juknevičienė su Andriuku Kubiliumi, jog rusai mus užpuls ir iš mūsų liks šlapia vieta – sėkmingai jau evakuavosi, ir netgi nebumbėjo, kad juos išvežė su susmirdusiu mikriuku. Rasytė sėdėjo visa be makiažo beveik nuprotėjusi – bet tai jos triumfo diena – ji pabėgo iš durnyno. Ji čia kėlė ir kurstė karą – ir tuoj tuoj jis bus, ir dabar pabėgo.
Andriucha Kubilius, pats 2010 metais Aliaksandrui Lukašenkai raportavęs, jog Astravo AE yra saugioje vietoje, ir ji gali būti statoma – tą patį raportavo Dalia Grybauskaitė (“Baltarusija gali statyti ir 5 atomines” – tik kur visi straipsniai su šita citata dingo…na nedingo visi…turiu suarchyvavusi…) – irgi evakuavosi tuo pačiu smirdinčiu mikriuku.

Ant mano kluono stogo ne viena diena ir ne dvi gyveno balnotasis kiras. Šis paukštis pastebėtas gyvenvietėse ir kitų sodininkų ir daržininkų. Jeigu didelio telkinio (šis paukštis labiausiai mėgsta gyventi prie jūros, bet Kauno Marios jam irgi patinka, kaip ir visiems kitiems jūriniams paukščiams – kirams, gagoms, žuvėdroms, jūriniui ereliui – visko prisižiūrime Rokų kaime, kuris yra vos keli kilometrai nuo Kauno Marių) paukštis ieškosi prieglobsčio žmonių apsuptyje, vien dėl to, jog mūsų kaime yra keletas vandens telkinėlių – tai jau rodo kažką apie vandens lygį.

Bet kur tau valdantieji rūpinsis kažkokiu ten vandens lygiu – juk reikia įsisavinti jodo tablečių pinigus.

Dar galėjo pripirkti avansu iš ūkininkų pieno – ši idėja atrodo patraukliau. Galėjo pervesti ūkininkams pinigų, ir sakyti, kad jūs dalinsit pieną, kai sprogs Astravas. Ir iš tokios akcijos būtų daugiau naudos.

Dabar gi A. Lukašenkos vietoje – pirma sužinojęs, jog jūs ruošiatės sprogdinti Astravo AE, ir yra perkama 4 mln jodo tablečių, po to gaunate prašymą “atsukti Neries vandenį – nes žuvys dvesia”.

Jeigu aš būčiau A. Lukašenka, aš visai rimtai atsakyčiau “slušaite, druzja, vy dolžny rešytsa – ja budu ili nebudu bombyt svoj Astrav. Jesli nebudu bombyt, nachren vy pokupajete eti tabletki za 1 mln. evro??
Jesli ja budu bombyt Astrav – togda mnie voda reki nužna samomu – a kak ja būdu ostanavlyvat požar reaktorov? Vy sami podumajte”.
Toks bus Aleksandro Lukašenkos atsakymas, ir jis “povesit trupku”…ir bus baisusis “pyp pyp pyp.”
Kaip sake ten kažkokiame filme – za deržavu obidno.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s