“Niekur nedirbanti senučių “žudikė” – milijonieriaus žmona

Posted: July 29, 2019 in Uncategorized

kkk
Kristina Sulikienė
Kai teisėsauga (juodasis jos flangas), mafija ir nematomieji antivalstybiniai elementai sukuria kokią siaubo istoriją – jų stiprybė yra medijų manipuliavimo galia.
Kai Vilniuje stamboka ir lėtoka moteris atseit viduryje dienos kaip koks mafijozas neva prilėkė su džipu, išmetė viena ranka senutės lavoną, apdėjo šakomis, apipylė benzinu, padegė ir nuvyko vėl namo – didelė dalis runkelistano iš karto patikėjo šitu “kaulu”, kurį sukūrė neypatingai gabūs pasakoriai iš Juodojo Kūbo.

Mašina, “kurios numerius įsidėmėjo atsitiktinai tuo metu miške vaikščiojusi baba Valia” – rado rašytojos kieme, ir tai buvo automatinis įrodymas ne tik apie tai, kad ji slėpė lavoną, bet ir žudė. Beliko išmušti prisipažinimą. Kadangi rašytoja prisipažinimo nedavė, “prokuratūra suabejojo jos psichika”.

Spaudoje pasipylė purvo vonios, jog ”
nebendraujanti”, “neaišku iš ko gyvenanti”, “niekas nežino, vienas ar du vaikai yra”.

Nedirbanti ir nieko neveikianti – turinti prabangų džipą, gyvenanti dideliame name – kažkas nesiriša, ar ne?
Štai šiandien ir paaiškėjo, jog “žudikės” vyras – milijonierius, valdo lazerių kompaniją, gyvena Amerikoje.

Man dabar labai įdomu, kaip toliau vyniosis miesto siaubo istoriją (yra netgi toks Etnologijos moksle atskiras pasakų žanras nustatytas) sukūrusi teisėsauga.
Ar nepanašu, jog vykdoma reideringo schema? Kažkam kažkokio lazerio “žudikės” vyras nepardavė, aha!! Mes tave sužlugdysime, pamatysi, niekas iš tavęs nieko nebepirks.

Kad Lietuvoje vykdomas žiaurus verslo reideringas per prokuratūros suklastotas bylas, įsitikino Italijos vyndarys, kuris ne tik negavo privatizuoti “Alitos”, bet ir turėjo bėgti nuo sukurptų baudžiamųjų bylų.

Kad Lietuvoje prokuratūra mažiau nei per metus gali sužlugdyti bet kokį verslą, ypač milijoninį – nustatė Saudo Arabijos ekonominė žvalgyba, ir perkėlė savo verslo investicijas, vietoj numatytų Lietuvoje – į Estiją.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s