Serbų mafija lietuviškam “stukačiui” nukapojo pirštus, pragręžė galvą ir įstatė ragus: “tikrasis” mafijos teisingumas?

Posted: September 10, 2019 in Uncategorized

teismo-posedis-57a32f9350b2f.jpg
Nuotr. “Teisingumas yra” – kol “agurkinių” lyderis vis dar antrojoje, apeliacinėje instancijoje kankinasi teismų karuselėje, “stukačius” “gavo per nagus” nuo serbų mafijos Ispanijoje – “ilgai policijos ieškotas” nusikaltėlis ramiausiai banditavo užsienyje, ir “nunešė babkes” “rimtiems bachūrams”. Gali būti, kaip Henriko Daktaro bylose,raguotojo draugeliai turbūt bandys įrodyti, jog tai “Velečka serbų mafijai užsakė nusikaltimą”, sėdėdamas kokiame susmirdusiame rūsyje. Sėkmės kuriant pasakėčias, gal dar vieną knygą pasakorius D.D. parašys?

Neatskleidžiant per daug detalių, spauda pranešė, jog Ispanijoje “atsirado” “ilgai ieškotas” “agurkinių” gaujos narys – policijos bendradarbis, “įdavęs” Velečką, bei krūvą visų kitų žmonių, tame tarpe netgi specialiųjų agentų. Po šio “žygdarbio” mafijozas buvo paleistas iš kalėjimo, prisirinko iš “šeimos” žmonų, seserų, mamų keletą milijonų “policijai paduoti ir susitarti”, ir su pavogtais pinigais “dingo”.

Lietuvos policija “nežinojo, kur slapstosi nusikaltėlis” (priminsiu, patys jį ir paleido, ir liepė eiti kur jis nori, ir daryti, ką tik nori), o jis rankų sudėjęs nesėdėjo – ėmė banditauti užsienyje, susidėjo su įvairiomis kitų šalių grupuotėmis, galiausiai “nunešė” “babkes” “rimtai chebrai” – serbų mafijai.

Serbų mafija iš tokio elgesio pradėjo įtarti, jog žmogus “turi sistemos stogą”, todėl juo pasidomėjo, o sužinoję, kad čia stukačius ir ožys, nesnaudė – pasigavę nukapojo pirštus, pragręžė galvą, ir, įsukę ragus, paleido. Iš tikrųjų, toks “teisingumas” yra geresnis už visą krūvą lavonų – dabar Lietuvos policijos bendradarbiai, stukačių stukačiai, kurie sugeba apgaudinėti netgi “pažengusias” užsienio mafijines grupuotes, ir “nunešti jiems babkes”, ir netgi “įkalti nalogą”, bijos, kažkurį laiką.
Nes, užsienio mafijinės grupuotės suprato – Lietuvoje su tokia valdžia ir tokia policija, ir mafija yra tokia, kokia yra – raguota, bedantė ir be moralės – kaip tą moralę suvokia “doras mafijozas”.

Kita panaši istorija, kai Lietuvos mafijozas “nunešė babkes” “rimtai chebrai”, ir rimta Airijos chebra pasamdė smogiką ir nupylė “bachūrėlį”, visiems airiams komentaruose plojant katučių, įvyko dar 2013 metais Dubline, 12 valandą dienos:
https://visuomenedotcom.wordpress.com/2017/04/08/gintaras-zelvys-2013-m-dubline-galimai-susaudytas-narkobiznio-uzsakovu/

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s