Suimtas konfiskuotų prekių “verslininkas” Kauno VPK ekonominių nusikaltimų 3 skyriaus vadas Donatas Karalukas

Posted: October 10, 2019 in Uncategorized


Sulaikytas Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos trečiojo skyriaus viršininkas Donatas Karalukas.

Kaip pranešimu spaudai skelbė Policijos departamentas, operacijos metu iš viso sulaikyti 9 įtariamieji, atlikta kelios dešimtys kratų Kauno ir Marijampolės apskrityse. Šiuo metu sprendžiamas klausimas dėl griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimo skyrimo įtariamiesiems. Tarp sulaikytųjų – vienos Kauno įmonės, kuri užsiima policijos konfiskuoto turto saugojimu, „Aleksoto prekyba“ vadovas Rimtautas Petronis.

Visuomenedotcom apie prekybą konfiskuotomis cigaretėmis vienoje iš centrinių Kauno turgaviečių pranešė video pranešimu per FB dar šių metų 2019 05 31. Klausėme, ką veikia Pernavas, Kiškis, Roginskas?

Cigaretes gudrūs uogų ir daržovių prekybininkai laikė tiesiog daržovių sandėlyje, o bet kokiai kratai prasiėjus, jie mokė savo “mergaites” sakyti, jog jos pačios prekiauja. Kantrybė mums trūko, kai į tą turgų susiruošė Karaluko vadovaujama “ekonominė”, tada irgi kreipėmės per FB ir paklausėme, ar varys areštuoti braškes, ir gėles? Tada atsitraukė. Ir po to prekiavo dar pusę metų tomis konfiskuotomis cigaretėmis.

Tikrai dar kartą norėtųsi nusistebėti Lino Pernavo negebėjimu vadovauti policijos departamentui, ir jo begaliniu pasitikėjimu, savimi, kai jis manė, jog bus skiriamas antrai kadencijai, kai puolė mokytis “net” A 2 lygio anglų kalboje (vadinasi, skiriamas vadovu, teturėjo A1, kai valstybės tarnyboje reikia turėti ne mažiau B1.)

Karalukas buvo labai “kietas” “nelegalios prekybos “tyrinėtojas”, atrasdavo kelis tūkstančius nesumokėtų mokesčių.

Tačiau jo “poddelnykai” – konfiskuotų cigarečių prekybininkai vienoje Kauno miesto centrinių turgaviečių vien iš uogų, vaisių ir daržovių per metus daro apie 1 mln. eurų apyvartą, nemokėdami nei vieno euro mokesčių, net sąskaitų prekėms neturi, tokiu būdu nesumokėdami PVM. Ir iš to nebaudžiamumo, ir ponios, uogų verslo “savininkės” isterijos, matėsi, jog už jos stovi Kauno policija. ir kaip visada, buvome teisūs.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s