Įspūdžiai iš Kazlų Rūdos: kodėl aš rašau savo kelionių apmąstymus?

Posted: October 14, 2019 in Uncategorized

fbt

fbt


Nuotr. 2019 10 13 Kazlų Rūda, kavinė “Gintolina”. Turiu padėti “updeitinti info”, nes kažkokios tarnybos naudoja labai senas mano nuotraukas, ir iškraipo visą “portretą”, nežinau, kokio tikslo vedami.

Vakar “gavau velnių”, kodėl “mėgstu viešumą”, todėl atseit man atgal atkeršys “viešumu”. Vėlavau vakar sumokėti 3 eurus, iš to padarytas buvo beveik skandalas, nors kai sumokėjau, tai buvau viena pirmųjų mokančių starto mokestį. Kaip matome iš lentelės, vienintelė iš aukštas vietas užėmusių negavau prizo.

https://visuomenedotcom.wordpress.com/2019/10/13/vilkaviskio-formule-kazlu-rudoje-gedime-vytauto-teleisos/

Turnyro galvos visada turi teisę taip sustumdyti viską, kad vienas gautų, o kitas ne. Tiek to, juk tai tik 3 eurai. Kai kada – net. Dar gavau velnių, kaip supratau, ko čia važinėju po tuos turnyrus, ir dar noriu prizų.

Kadangi skandalas buvo kurstomas beveik viešai, ir aš vos nutildžiau garsiai mitinguojantį piketuotoją, o atsakyti man nebuvo leista, nes elementariai, gavau lengvą šoką – nes prie mano akių nebuvo 3 eurai paimti iš Kęsto Norkeliūno “po draugystei”, o man tie nelemti 3 eurai kažkur rankinuke užkrito, o kadangi pasiėmusi buvau tik tokį skaičių pinigų, kurie reikalingi tai dienai, ir gavosi skandalas. Vėliau “dvigubas dugnas” grąžino pinigus, bet kaip matom iš lentelės, prizo negavau, kad “pasimokyčiau”. Na sakysite, už 6 vietą nepriklauso, pritariu. Tačiau ar priklauso už senjorų 2 vietą? Nežinau. Galėtų juk nustoti diskriminuoti moteris, ir joms duoti prizą, ar ne? Jeigu antroji senjorų vieta apdovanojama, ir netgi turnyro organizatorius save apsidovanoja.

Taigi, atsakysiu dabar į tą nuoskaudą, kodėl viską gvildenu ir aprašinėju. Ogi todėl, kad galimai keliose tarnybose yra sukurti etatai “stebėti ir pranešinėti” apie mano gyvenimą, nežinau, kokie ten fondai, bet “agentai” dirba labai blogai, nes dabartinės saugumo agentūros samdo kaip įprasta NATO nelegalioje žvalgyboje – sergančius ir būtinai mentaliai, asmenis. Na ir jie “pabendrauja” ir priburia devynias galybes, o kadangi “agentai patikimi”, tai saugumiečiai niekada nieko netikrina. Metų metais yra kurpiamas iškraipytas tiek psichologinis portretas, tiek netgi išvaizda raportuojama neatitinkanti, bet ačiū debilams agentams – niekada niekas manęs gatvėje neatpažįsta, nes kažkodėl į tą amžino sekimo bylą klijuojamos 10-15 ar netgi 30 metų senumo nuotraukos.

Tarkime, kai buvo “šventosios Ievutės skandalas”, per “teliką” rodė mano nuotraukas iš 2011 metų (o Ievutės skandalas, sukurptas Lino Pernavo ir Sauliaus Skvernelio – kuris “pareiškė užuojautą Ievutės šeimai (nors ji visiškai nežinoma mergina) – ir išvaizda skyrėsi grubiai tariant – 20 kg. Todėl nors pirma bijojau eiti iš namų, nes per FB gavau apie keletą tūkstančių grasinimų nužudyti, papjauti, pakasti, ir parduoti, dėl ko tučtuojau išvykau į VSD (sakysite – pati prisidavė į sekimo įstaigą? Bet kad ne jinai mane seka. Velnias žino, kas vykdo visas tas provokacijas,)- pamačiau, kad niekas niekur manęs neatpažįsta, nes elementariai, idiotai, kurdami skandalą, persistengė – panaudojo labai seną mano atvaizdą, norėdami “kontrastuoti” su “gražuole Ievute”. Bet kad aš pati tuo metu jau atrodžiau kaip manekenė, o po to dar suplonėjau.

Aha, apie išvaizdą. Turiu savo šeimoje seklių, pusagenčių, šestiorkų. Jie atvažiuoja, ir raportuoja į savo “valstybės mafijos portalą” apie mane visokias nesąmones, o ką jie parašo, juk niekas netikrina. Po to pusagentė kažkur pamatė mano foto iš Simno turnyro, ir nors ką tik buvo lankiusis pas mane kaime, ėmė rašinėti man emailus “o kada tu čia taip suplonėjai”, atrašiau, kad labai keista, jau dveji metai taip atrodau, ir tu sakau nepastebėjai? Akivaizdu, jog pusagentė atvykusi su išankstine informacija, ką “raportuoti”, spėju, kad ten yra ir ta pati foto iš 2011 metų, kai aš niekaip negalėjau iškovoti su antsvoriu, nei dietos padėjo, nei niekas, nes elementariai, būna tokių dalykų, kaip nejudrumas (tada nepagalvojau, jog reikia labai daug imti dirbti žemės ūkyje, tampyti maišus su obuoliais, mėžti tvartus ir t.t. dabar žinau, todėl turiu idealią figūrą. “Dėjau” ant 4 universiteto diplomų – sveikata pirmoje vietoje.) Pusagenčiai, padedantis įsisavinti kažkokius įsisavintus milijonus už mano “galvą”, turi tik patvirtinti, kas yra sukurpta pysulkose. Todėl va toks portalas varo juos iš proto, nes aš “apdeitinu online”, tiesiog aktualiomis foto iš tos dienos įvykių, tai yra gyva kronika iš mano nesuklastoto gyvenimo, dargi su mano jausmais, įspūdžiais, ir pastebėjimais. Tokiu būdu, kai yra vedamas asmeninis blogas, sunkiau yra klastoti žmogaus gyvenimą, ir kurpti neįtikėtinas nesąmones, iki tokio lygio, kad netgi klastoti žmogaus išvaizdą, ir tikėti tuo. (Nes visokio plauko sekimo agentūrose būtina TIKĖTI. Nes kiti agentai nemeluoja. Dievas matyt tik meluoja.)

Dabar tos visos prasidėjusios intrigos, kas su kuo važiavo ir neatvažiavo, ir kodėl važiavo su kažkuo, ir netgi išgirdau “nemokamai”. Tai jeigu atvyksti į turnyrą, atsibaladojęs:
1. Kaimo autobusu iki stoties (35 minutės.)
2. Traukiniu iki Vilkaviškio (1 valanda virš)
3. Autobusiuku nuo puikios geležinkelio stoties iki Vilkaviškio centro (10 minučių),
ateini į turnyro salę (gerai, kad nereikia eiti kažkur už miesto), ir aktyvi ir entuziastinga mamytė iš karto rėkia “sveikaaaaa!! Mes tave parvešime namo!!” tai po turnyro eini su jais ir važiuoji. Nes tai yra vos valanda iki tavo kaimo. Nes paslaugūs tėveliai pasirenka tokį paršrutą, kad man būtų patogiau. Išleidžia prie Rokų “Maximos”.
Aš nesuprantu tos pastabos – kodėl aš važinėju, ir dargi nemokamai. Paaiškinsiu – visame pasaulyje sportininkai draugauja, buriasi į klubus, ir vienas iš kito nereikalauja atsiskaityti už draugystę. Kai kuriems žaidėjams ir jų tėveliams aš esu žvaigždė, jų treneris iki šiol atsimena, kaip prieš 23 metus, turėdamas reitingą 2200 rimtuose šachmatuose, gavo į kauliuką nuo manęs.
Aš irgi jeigu būčiau tokia mamytė, ir matyčiau nuolat trenerio minimą žaidėją, net neatsiklausus tįsčiau į mašiną ir vežčiau, kur pasakys. Tai tie visokie susisukę senukai, kurie įprato būti “žvaigždėmis”, bet juos neseniai nuvainikavo vienas principingas pulkininkas – įprato, kad juos vežiotų, kad juos ant rankų nešiotų, o kitus ant kurių beje pasidarydavo pinigus (nes pinigams pasidaryti juk reikalinga masė, reikalingi žaidėjai – be jų nieko nebūna) – įprato niekinti.

Dar girdėjau, kad bandė kažkas apkalbinėti, stebėtis, ar apsimesti, kad džiaugiasi mano sėkme Punske ir begalėje kitų turnyrų, kuriuos sužaidžiau iki šios dienos, tai man patiko, ką atsakė ar tik ne Antanas Mašanauskas: “Bet juk Kristina labai seniai žaidžia, ir yra stipri žaidėja”.

Galiu pasakyti, jog į Lietuvos šachmatus įsisuko šlyksti nedraugiškumo bacila, susikaldymas kuopelėmis, nebendravimas, ir netgi laukimas, aha, tas žmogus gal neatvažiuos. Va mes turime vietą mašinoje, ir jam nepasiūlysime. Bet juk tai neprofesionalu: tu geriau susikauk su juo ir įrodyk, kad tu gali geriau.

Apie Punską pasakysiu – galėjau turėti viso pasaulio pinigus, bet transporto nuo Kauno iki Punsko NĖRA. Nei traukinio, nei autobuso. Ir koks buvo šokas galima jau įvardyti “heiteriams”, jog aš ten buvau 9 valandą ryto, ir tįsojau ant gultų palei ežerą. Po to užėmiau 1 vietą. Ne viską tu gali kontroliuoti, ir jeigu net esi totalus heiteris, ir tau nepatinka, kad va tas ar kitas žmogus žaidžia – tai čia yra tavo bėdos, ir tu sukis savo nepatikimuose, tai ne mano bėda, žaidžiau šachmatais ir žaisiu.

Viešas rašymas: tai yra aprašymas viešų įvykių, ir jeigu kas pasielgė blogai – aprašoma jo blogi poelgiai, gerai pasielgęs giriamas. Ar labai sunku keisti savo šlykštų veikimo būdą? Juk normaliame pasaulyje laisva spauda, laisvas žodis ir yra visuomenės kontrolės mechanizmas. Ne policija, ne armija kontroliuoja visuomenę, kaip įprasta Lietuvoje – o straipsnių, knygų rašymas, TV laidų kūrimas. Kodėl kai kurie absoliučiai normalaus elgesio žaidėjau reaguoja absoliučiai normaliai? Ką blogo rašoma apie juos, jeigu jie nesukčiauja prie lentos, nerėkauja, neklykia? Ką daryti su klykiančius ir neadekvačiu žaidėju? Nėra mechanizmu, o aprašius jam kažkas pasako “rašo apie tave, kad durnai elgiesi” – jis gal dėl viešo parašymo priims kritiką. Juk taip veikia visuomenė, demokratinė, kokia mes skelbiamės esantys.

Ir dar. Mane viešai lazdavojęs žmogus buvo Seime, dirbo vieną kadenciją. Tai ką padarė seimūnai ir visos partijos, kad gyvenimas Lietuvoje pasikeistų? Rankinuko dvigubas dugnas – todėl, kad paskutinę savaitę iki pensijų, algų žmonės nebeturi iš viso pinigų, o man kaip prekybininkei, ir yra “ragas”. Ir aš tiesiog esu “gerovės valstybės” išraiškos pasekmė. Produkcijos turiu pilną stalą – o drebantys diedukai, peralkę jaunos šeimos praeina tik, ir jie sako “neturime pinigų”. Ir visada taip iki kiekvieno mėnesio 10-14 dienų, jeigu iki to tarpo prekiauji – nelabai išsiprekiauji. Ir girdėti patyčias iš buvusio seimūno, kai jie ir tik jie kalti, kad žmonės Lietuvoje skursta, ir skurdo masė yra apie milijoną šalies gyventojų, o kitas milijonas kur išvyko, tiesiog nepatenka į statistiką, galima preziumuoti, jog ir jie visi skurdenos, nes daugelis nuo nulio pradeda susmirdusiuose fabrikuose, ir vištų fermose, bei šlykščiose žuvų išdarinėjimo firmose. Juk seimūnams ir buvusiems seimūnams nesvarbu iš viso nei jaunimas, nei šeimos – jiems svarbu, kad jie susikūrė savo geroves, savo ryšius, ir šokinėja ant jau išmirštančios Lietuvos kapo.

Šoka kadrilį su savo pažiba kiekvieną kadenciją vis storėjančiu Linu Linkevičiumi.

Beje, o čia gražiai aprašė klubas Vilkaviškio žaibą, kur užėmiau 2 vietą.

http://www.sirvinta.puslapiai.lt/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=95&cntnt01returnid=58

Beje, apie pinigus: šitas straipsnis yra mano autorinis straipsnis, kurį leidau publikuoti “Santakai”. Man niekas už jį nesumokėjo, ir nepadėkojo. Aš neprieštaravau, kad Širvintos klubas perspausdino mano intelektinį produktą iš laikraščio, kuriam raštu daviau sutikimą publikuoti.
Buvę komunistai ir panašaus plauko socialistai mėgsta tik priminti, kada kas jam ko nedavė, net jeigu žmogus jau avansu yra davęs 10 kartų daugiau. Gėda.

http://www.sirvinta.puslapiai.lt/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=93&cntnt01returnid=58

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s