Labai svarbu yra Vadovybės apsaugos departamento lauko tualetas

Posted: October 14, 2019 in Uncategorized


Mūsų šalies dienraščiai bei įvairūs portalai yra neįtikėtini. Šiandienos 15 minučių naujiena irgi labai informatyvi, aktuali, tai pasakojimas apie tai, koks prezidentas Gitanas Nausėda yra nenaudėlis, ir atsisako keltis į rezervuarą, kuriame jo pirmtakė buvo netgi pertvėrusi gatvę.

Į rezervuarą nėra išsikraustęs nei Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, nei Saulius Skvernelis – gyveno rezervate trumpai, kol įsirenginėjo saulės baterijas ant namo stogo, aišku, už valstybės ar euro pinigus, kažkokį projektą laimėjo.

Dabar gi nesuvokiama, ten Gitanui Nausėdai vienam tame miške ir gyventi? Na jau ne, liko jis savo Vilniaus draustinyje. O jeigu apsaugininkams VAD neišskiria mobilaus namo, su tualetu viduje, čia tikrai ne prezidento problema.

Kriminalinės policijos biuras puikiai gyveno lauke Klonio gatvėje, ir nesiskundė, nes galėjo visus sekti, kaupti gausią medžiagą. Kodėl VAD kitokie.

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/prezidentas-i-turniskes-neskuba-o-i-lauko-tualeta-priversta-vaikscioti-apsauga-ne-jo-reikalas-56-1215188

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s