Turkija padeda Sirijai įvesti Sirijos karines pajėgas į Siriją – Lietuvoje tai priimama kaip nesusipratimu, ar skandalu. O ką manote jūs?

Posted: October 14, 2019 in Uncategorized


Įsiskaitykite į antraštę. Toks yra naujienų portalų Al Jazeera žinutės tikslas – pateikti, kad Turkija padeda Sirijai susigrąžinti realią valdžią, įsivesti savo pačių pajėgas į savo pačių teritoriją – Siriją.
Sirijos kariuomenė grįžta kontroliuoti Sirijos teritorijos. Turėtų džiaugtis visi teisingo karo šalininkai. Bet jie tyli.
Bet argi ne to turėjo būti siekiama nuo pat “pagalbos Sirijai” pradžios?

Beje, argi pagalbos šaliai politika neturi apimti ir šalies piliečių GRĮŽIMĄ į teritoriją, o ne jų laikymą už valstybinės sienos ribų, neleidžiant jiems grįžti, įvedus kažkokią kvazi kurdų respubliką – liaudies teritoriją?

Kada Lietuvos politikai laikysis vieningos nuostatos: jog separatizmas yra separatizmas, su juo turi būti kovojama. Ne, kurdų klausimu jie tyli, jiems šokas.
Jie netgi norėjo siųsti mūsų karius galimai įsimaišyti ten į Turkijos operacijos užniugarį ir matyt šaudyti jiems į pečius. Tik kažkas protingas pasakė, kad Lietuva per maža šyška pasaulio didžiųjų galios žaidimuose.

https://www.aljazeera.com/news/2019/10/turkey-military-operation-syria-latest-updates-191014053832727.html

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s