3 laisvės atėmimo bausmes turinti Aurimas Drižius nesės ir 4-oje byloje: pamatysite- nes tik “nesavi” teismo laukia už grotų, o savi skraido į užsienį “bausmės atlikimo metu”

Posted: October 26, 2019 in Uncategorized


Video. Aurimas Drižius prisipažino, jog tėvai nešė kyšius, kad jį padarytų “netinkamu bojevoj službe, rikiuotei”.
Aurimas Drižius parašė graudų straipsnį, jog prokurorė Kryževičienė nori jį pasodinti, o nukentėjęs Stankūnas siūlo jam taikyti “psichinio poveikio priemones”, kas nebūtinai reiškia “gydyti psichuškėje. Bet jeigu redaktorius rašo, kad taip suprato. gal kaip suprato, taip ir suprato.

Dabar gi priminsiu, jog laisvės atėmimo bausmės Drižiui buvo atidėtos, su sąlyga, jog “bausmės atlikimo metu nedarys naujų nusikaltimų”. Kiekvieną kartą kai jis padarydavo naują nusikaltimą – teismas vėl atidėdavo jam laisvės atėmimą.

Čia yra jau antra byla laisvės atėmimo metu, kurį jis atlieka skraidydamas į Graikiją, ir Norvegiją pailsėti (toks va laisvės atėmimo atlikimas).

Garantuoju, jog teismas nuteis jį laisvės atėmimu, ir vėl atidės bausmę, nes “laisvėje jis naudingesnis, dirba”.

Tačiau nuo purvo pylimo jau darosi bloga. Ir manyčiau, Konstitucija galioja visiems. Jeigu Paleckis sėdi, nors netgi nėra nuteistas, kodėl Aurimas Drižius laisvėje, ir kodėl teismai, kuriuos jis nuolat keikia ir skundžia, taip jo bijo, ir nepasiunčia už grotų?

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s