Vilkaviškio šachmatų formulė/Kazlų Rūdos mero taurė: graži šachmatininkų rudens fiesta

Posted: November 4, 2019 in Uncategorized

kazlai110303.jpg
Kaip jau tapo įprasta, Vilkaviškio Šachmatų Formulė nors ir pažeisdama savo principą visą laiką keisti lokaciją, šį sekmadienį, lapričio 3 dieną, susirinko vėlgi Kazlų Rūdos labai jaukioje kavinėje prie pat Geležinkelio stoties “GINTOLINA”, kur pritaikysi specialiai renginiams dienos pietūs buvo patiekti vos už 5 eurus – didžiulis kiaulienos kepsnys plius sriuba, o visokius kitokius valgio variantus galima buvo susidėlioti savarankiškai, aš pasirinkau moliūgų sriubą (1,5 euro) su dviem didžiuliais cepelinais (4 eurai.) Nekalbant apie tai, kad yra laisvai gero lietuviško alaus, ir nėra niekur Verygos, anei Verygos paveikslo, kavinės formate tuo gerai yra varžybos, jog galima padorumo ribose ir atsipalaiduoti po sunkių savaitės darbų, ir jeigu nešlitinėji, kaip nekurie, ir negeri bokalo po bokalo – o tvarkingai pasidedi kur po stalu ar kampe – niekas nieko nesako, juk turnyras savaitgalio, juk kavinėje…

O principas keisti lokaciją pažeistas dėl svarbios priežasties: juk kartu su Formule buvo paskelbta ir Kazlų Rūdos mero taurė – ir buvo nupirkti medaliai, ir dargi daiktiniai prizai pažadėti. Tačiau kaip tapo įprasta, kadangi Formulė neturi moterų prizų, tai nieko negavau, nors ir užėmiau aukštą 6 vietą su 6 taškais, tačiau man moterų nediskriminavimas, neišskiriant jų kaip lyties, atvirkščiai – labai patinka, nes tai skatina kautis bendroje įskaitoje, negalvojant apie paguodos prizus.

Turėjau 5 iš 6, ir matyt padariau tą pačią klaidą, ką daro šachmatininkai ir kitokių sporto šakų atstovai – jau ausyse sutilindžiavo medalio garsas…Na ir prasidėjo, kovinėje partijoje 6 ratą pralaimėjau Laimučiui Kasparavičiui, o kitą partiją su Leonu Sidaravičiumi švelniai tariant visiškai išloštą turėjau, bet vienas jo ėjimas sugriovė visą mano poziciją, ir praradau labai daug materialo. Lėmė ir tai,jog 2 šachmatininkai iš Kauno greitai sužaidę partiją, patys būdami arbitrais, ilgai ir nemandagiai kitų atžvilgiu diskutavo savo beprasmę ir galimai sutartą lygiomis partiją, kyla klausimas, ar jie to nedarė tyčia, nes rezultatas akivaizdus – tas garsus kalbėjimas išmušė iš vėžių ir vietoj laimėjimo gavau nulį. Dabar mąstau apie rimtus ausų kištukus, tikrai, gerbiamieji 🙂 Nors geriau būtų, jeigu pažengę šachmatininkai laikytųsi drausmės, bet jeigu neišmoko per gyvenimą, tai jau senatvėje tikrai nebeišmoks.

Dar vakar netyčia pabendravau su dviem pareigūnais iš skirtingų statutinių tarnybų, ir papasakojau atvirai, kokios nesąmonės vykdomos prieš mane, ir kaip niekaip negali nusiraminti su savo susikurtu modeliu. Tai pareigūnas iš policijos nuramino ir pasakė, jog čia matyt žvalgybos įstatymas. Kuris, jau kaip juristė galiu pasakyti, pagal nekaltumo prezumpcijos nuostatas, akivaizdžiai prieštarauja teisei, nes asmuo laikomas nekaltu, kol to neįrodė teisme ir būtinai antroje instancijoje, čia gi pagal PAŽYMĄ tave nuteisia, o liudytojai būna kokie nors du ar trys kliedėtojai, iš VSD KGB, apsimetantys vatnykais, ir esą labai gerai infiltruoti į kokius nors raudonųjų judėjimus. Tave dar kur nors nufotografuoja su kokiu Kremliaus agentu, kur tas agentas irgi dirba KGb VSD hibridinei struktūrai, kuri atsiskaito ir KAM AOTD, ir to užtenka. Juk pereitą savaitę buvo tokia nuotrauka lryte, 21 val vakaro, laimei, spėjau pastebėti ir išgrasinau komsomolskaja pravda visais nelabaisiais, išsigandę išėmė.

Esmė tokia, jog labiausiai “biesina”, jog deda nuotraukas 2015 metų, užpernai dėjo 2012 metų, kur aš gerokai stambesnė, kokie 20 kg ten daugiau, po sesers tragiškos žūties, kur tyrimas buvo suklastotas, ir 16 prokurorų nusišalino nuo bylos, pradėjo kauptis svoris, ir nekrito, be to, turėjau net 3 darbus ir labai mėgau skaniai valgyti kavinėse ir muzikos festivaliuose – tai šlykščioji mūsų purvasklaida (nors aš ir tuomet puikiai atrodžiau) galvoja, kad būtina dar suklastoti ir išvaizdą, ne tik biografiją, todėl dar kartą primenu visiems, kas pergyvena, kodėl aš vedu savo asmeninį blogą – todėl kad mane pastoviai atakuoja aukščiausia šalies ir netgi už šalies esanti kažkokia tai valdžia, ir bando kompromituoti, skleidžia neįtikėtinus gandus ( kaimo bažnyčioje išgirdau iš vienos KGB VSD agentės, kad aš neateinu sekmadienį į mišias, dėl kažkokių ten iki galo net nesupratau, kokių priežasčių, tai kliedėtojai pasiūliau įsijungti mano blogą, ir pasižiūrėti, ką aš veikiu, tai ji ėmė rėkti, jog skaitė mano FB, ten viskas nesąmonės, todėl išjungė. Nesąmonės – nes neatitinka KGB skleidžiamos propagandos. Todėl ir nesąmonės. Tik dėl to. Nes tik jų pasakojamos šlykščios istorijėlės apie mane ir mano šeimą – sąmonės. Iš kur jie jas laužia – tai čia sunkiai suvokiama, matyt, elitinis Psichų skyrius, kuris turi fantazijas, ir girdi kosmoso šnabždesius, kuria jas.)

Dar buvo jau po varžybų išpuolis iš vieno, kaip įtariu, KGBisto, kuris nuo birželio mėnesio negali pamiršti, jog aš tris kartus neatsiliepiau telefonu, ir atsisakiau su jo suklęrusia mašina važiuoti, ir dar kai įkyriai lindo prie manęs Simne, ir siūlėsi parvežti, nors aš su kitu mielu, ir jaunu šachmatininku buvau susitarusi, ir sumokėjusi už kelią. Tai vakar irgi su rusiškais necenzūrinaiis keiksmais traukinio belaukiant mane ėmė keikti. Ir vėl minėti Simną, ir rėkti, kad “čia nesąmonė, kad tau negalima paskambinti”. Tai visų pirma, nors ir esu sportininkė, nesu viešas asmuo gyvenime, ir mano telefonus iš kažkur imti ir po to įkyriai skambinėti yra negražu. Aš pati pasirenku, su kuo man bendrauti ir draugauti. Antra, aš puikiai žinau KGB- VSD sekimo būdus, jog jiems būtina “pririšti asmenį prie telefono”, nes KGB stilius yra imti telefonų išklotinės ir “apklausinėti asmenis, kurie daugiausiai bendrauja”, šitas šlykštus žmogus kažkieno liepiamas “paišėsi į draugus”, pasinaudojant tuo, jog ėmiau aktyviai žaisti šachmatais, tai aš ne vakar gimiau, todėl šitą variantą iš karto identifikavau ir atmečiau, pyk nepykęs, keikūne iš visai kitų aplinkų (tavo žargonu niekas šachmatininkų tarpe nekalba – bet tokiu padugnių, konteinerių žargonu kalbama nusikalstamose gaujose – žinau, nes analizuoju savarankiškai Lietuvos gaujų sukūrimo ir palaikymo per statutines tarnybas istoriją ir praktiką.)

Dar tas šlykštus žmogus, dėl kurio nenorėjau ir važiuoti į turnyrą, nes mačiau prisiregistravus, ėmė kalbėti dar ir KGB žargonu, tada tiesiai jo paklausiau, kurioje lentelės vietoje jis, o kur aš – jeigu jis save laiko protingesniu už mane, tada tik užsičiaupė. Šachmatai vis tik turi objektyvų proto lygio nustatymo kriterijų, o ne subjektyvų. Keista yra, kai vos palošiantis elementas taip aukštai save vertina, nors prie lentos nesugeba to įrodyti.

Gaila, kad nedalyvavo Norkeliūnų) šeima, tačiau dalyvavo labai gabi šachmatistė Augustė Ovčinikova, ji kovėsi labai atkakliai, surinko net
4 taškus, laimėjo geriausios moksleivės iki 14 metų medalį (jai yra tik 8 metai, mergaitė dar ir šoka tautinius šokius, ir atrodo sportiškai, pasitempusi), ir reitingo prizą, bet su tėveliais išvyko, todėl kaip juokavo teisėjas, prizas liko teisėjui, nes ir jam reikia kažkaip pasiguosti – nes grajus teisėjui šį kartą nelabai ėjo: nes juk reikia vadovauti visam paradui, kaip čia persiplėši, ir gerai žaisti, ir gerai vadovauti. Tai visi suprato ir palaikė.

Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos direktorė Reda Kneizevičienė, apsirengusi ir puošniai, ir kartu paprastai (tai labai džiugina, jog valdžios atstovai, siekdami nepykdyti žmonių, ypač savaitgalį rengiasi labai paprastu, nors ir klasikiniu stiliumi) atėjo pagerbti mūsų visų, apdovanoti, rėžė ilgą sveikinimo kalbą, labai pasidžiaugė, jog praėjusį savaitgalį Kazlų Rūda buvo bėgikų sostinė, o šiandien – šachmatininkų, pasakė, jog prieš valandą kalbino gerb. Čmilytę Nielsen atvykti į miestą, ir Seimo narė sutiko, į ką mes reagavome emocingai, nes tikrai norime visi ir susitikti su mūsų žvaigždute, ir pabendrauti, ir sužaisti.
kazludir
Nuotr. Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos direktorė Reda Kneizevičienė savaitgaliais rengiasi paprastu, tačiau klasikiniu , stiliumi, neišsiskiriančiu iš aplinkos, tas labai džiugina, taip pat neturi valstybės tarnautojams būdingo “biuro sėdimojo” sudėjimo, matosi, jog žmogus lekia, skuba, ir visur dalyvauja, todėl atrodo kaip sportininkė.

Labai daug žaidėjų išėjo patenkinti, apdovanoti, žinau, kad mano bėda, jog laimėtą partiją pralošiau, tik tiek matyt užteko, pažadu stengtis labiau ir erzinti (kas erzinasi dėl mano labai gero lošimo) dar labiau, vis tik vaikystėje lankydavau šachmatų treniruotes po 5 valandas 4 dienas per savaitę, matyt, niekur nedingo įgyta kompetencija, jeigu manote priešingai – įrodykite prie lentos, o ne keiksmais ir kolionėmis, kaip pasirinko galimai mafijos atstovas – KGb agentas, apsimetantis žaidėju. Buvo aišku, kad nemalonu, kai žemesnio lygio žaidėjas, motyvuodamas, kodėl nekeliu ragelio, kai jis ar kiti jo draugai VYRAI skambinėja (vis tik esu ištekėjusi), šitaip leido sau išsidarkyti viešoje vietoje, laimei, girdėjo tik vienas labai mandagus ir jo tarsi už virvutės vadeliojamas šachmatistas, su kurio neblogai sutariu, bet dėl jų draugystės labai pabendrauti ir negalime, nes anas viską stebi – man nepatinka tokia saugumietiška įtampa, todėl aš labai džiaugsiuosi, jog pasirodęs kartą jis daugiau ir nesirodys.

Visai džiaugiuosi šiuo turnyru, nes vėl uždirbau Formulės reitingo taškų, apgyniau pozicijas ir netgi pakilau, todėl vertai esu pakviesta dalyvauti Seimo nario gerbiamo Smirnovo taurėje.

P.S. Apie kitą pareigūną nepasakosiu. Labai jau patiko su juo pabendrauti, ir jam matau tai paliko įspūdį, kad grįžęs į tarnybą, jis domėjosi, ką jam ką tik papasakojau apie jo kolegas…Matyt, ilgokai šiąnakt neužmigo, pamatęs, kokiomis nesąmonėmis kadaise užsiėmė jo kolegos iš gretimo pastato…

Tiesa, man labai patiko, jog šis pareigūnas patvirtino, jog esu parengtasis rezervas, nes dar trečio kokio kito nėra, ir jog atleisti nuo tarnybos, iš rezervo – nelabai įmanoma. Nes aš jam pasiguodžiau, jog praėjau visus mokymus, pagal perkėlimą į atsargą akivaizdu, jog laikoma parengtu rezervu, bet pastovios info atakos, jog “tarnavau tik 2 dienas”. Tai pasakė, kas čia per 2 dienos, kaip jie įsivaizduoja 2 dienas tarnybos? Sakau nežinau. Primenu, jog 2016 metų skandalas, kai generolo majoro Žuko patarėjas majoras Neimontas nusišnekėjo žiniasklaidos priemonėms, jog aš esą tarmavau tik 2 dienas, – baigėsi šaukštų ir samčių skandalu, nes aš nebeapsikenčiau, ir pasidomėjau, ką bando užmaskuoti Žukas, puldamas mane. Pridedu to skandalo pficialų valstybės įstaigos, kuri sukėlė tą skandalą, pranešimą.

https://visuomenedotcom.wordpress.com/2016/08/30/kam-vagia-jau-ne-milijonais-o-milijardais/

Kazlų Rūdos savivaldybės taurė + Vilkaviškio Šachmatų Formulė – 2019.

Kazlų Rūda, lapkričio 3 dienos rezultatai.

Vieta

Žaidėjas

Dienos rezultatas

VŠF reitingo taškai

Savivaldybės prizai

1.Kasparavičius Laimutis, Šakiai 7,5 18 + prizaS + prizas

2. Morkūnas Gustas, Kėdainiai 7 17 + prizas + prizas

3.Ridzvanavičius Jonas 70, Kaunas 6,5 16 + prizas + prizas

4 .Kasparavičius Viktoras 60, Šakiai

6,5

15 + prizas

+ prizas

5

Sidaravičius Leonas 60, Kazlų Rūda

6,5

14

+ prizas

6

Sulikienė Kristina, Rokai

6

13

7

Džervus Jonas 60, Birštonas

6

12

+ prizas

8

Smolenskas Dainius, Marijampolė

5,5

11

9

Ignatavičius Martynas , Vilkaviškis

5,5

10 +prizas

+ prizas

10

Rauduvė Algirdas 60, Kaunas

5,5

9 +prizas

+ prizas

11

Janulaitis Gintautas, Vilkaviškis

5,5

8

12

Makulavičius Danielius 70, Kaunas

5

7 + prizas

13

Jakštas Marius, Kazlų Rūda

5

6

+ prizas

14

Cibirka Audrius, Kazlų Rūda

5

5

+ prizas

15

Daugirda Kazys 70, Marijampolė

5

4 +prizas

16

Zukowski Jan, Lenkija

5

3

17

Veršila Jonas 60, Kaunas

5

2 + prizas

18

Raižys Arvydas, Kaunas

4,5

1 + prizas

19

Jaškūnas Aistis, Giedriai

4,5

+ prizas

+ prizas

20

Bikauskas Arnas, Alvitas

4

+ prizas

21

Veiverys Rytis, Kaunas

4

22

Navasaitis Mykolas 70, Kazlų Rūda

4

23

Wolyniec Edmundas, Punskas

4

24

Kružinauskas Stasys 60, Vilkaviškis

4

25

Lukoševičius Ervydas 70, Marijampolė

4

26

Žemaitis Raimondas 70, Kazlų Rūda

4

27

Ovčinikova Augustė 8, Vilkaviškis

4

+ prizas

+ prizas

28

Murauskaitė Austėja, Virbalis

4

29. Smirnovas Haris, Kazlų Rūda 4

30.Aleknavičius Jonas 60, Prienai 4

31.Jonikaitis Pranas 70, Birštonas 3,5

32. Grinius Vytautas 80, Vilkaviškis 2,5

33.Morkūnas Linas, Kėdainiai 2

34. Murauskaitė Rugilė, Virbalis 2

35.Stasiukaitis Martynas, Pajevonys 0,5

36.Keselys Mantas, Virbalis 0,5
Kiek vėliau, bet aprašė ir vietos spauda, gražiu straipsniu paminėjo:

Šachmatų pirmenybės “Kazlų Rūdos savivaldybės taurė – 2019”

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s