Antradienio vakare nudurtas VFR ir suvienytos Vokietijos prezidento sūnus gydytojas, viešos paskaitos apie kepenų ligas metu

Posted: November 21, 2019 in Uncategorized

 

Nudurtojo gydytojo tėvas buvo Vokietijos Federacinės Respublikos prezidentu tuo metu, kai NATO nelegalios žvalgybos slaptoji užnugario armija pradėjo Rytų Bloko perėmimą, ir verbaciją. Toks prezidentas žinojo arba turėjo žinoti, kas vyksta jo valdomoje valstybėje, ir kokias operacijas rengia aljanso partneriai, kurių bazių iki šiol pilna Vokietija, nors kai kurios jau užsidarinėja – todėl, elementariai, tuos amerikiečių karius reikia kažkur permesti, štai jie ir vežami Rytų link.

1989 metais Vilniaus 43-ioji vidurinė mokykla netikėtai gavo Rytų Vokietijos pasienio miestelio pasiūlymą priimti pas juos šeimose mokinius, o vėliau patiems nuvykti.

Tarp programos dalyvių buvo ir Romualdas Apanavičius, tuo metu 14 metų vaikas, kuris buvo apgyvendintas ne bet kur, o Vokietijos Demokratinės Respublikos pastoriaus šeimoje. Prisiminkime, jog Angelos Merkel tėvas irgi buvo VDR pastorius, tai buvo griežtai Stassi kontroliuojami asmenys.

Grįžęs iš kelionės, miglotai pasakojo, jog buvo pervežtas per sieną ir lankėsi VFR.

Po to kartas nuo karto pasakodavo, jog jis yra kariškis, bet slaptas.

Dar pasakojo keistas istorijas iš Suomijos, kur jį sekė dabartinė lovatiesių, ir imbierinių namelių pasakorė, kurią jis kaltino, kad ji iš viso yra vyras, transgeneris, KGB agentas.

Būdama vaikas, nelabai ką suprasdavau, bet kadangi brolis yra labai protingas, supratau, kad nieko jis nemeluoja, ypač įstrigo Suomijos dienraščio nuotrauka, kur brolis pirmoje eilėje kažkokioje salėje, o jį beveik apsikabinęs Suomijos tuometinis premjeras, supratau, kad brolis yra traktuojamas ypatingu žmogumi, su kuriuo kalbasi valstybių vadovai, nors studijų Suomijoje metu jam tebuvo 19 metų. Jis yra vunderkindas, 17 metų baigė mokyklą, ir 19 metų mokėsi jau 3 kurse, po Suomijos kelionės jo gyvenime prasidėjo juodi baisūs įvykiai, kurie buvo vainikuoti jo dingimu, ir galiausiai, “diplomatijos vadovo” Lino Linkevičiaus ir kitos ne mažiau įdomios kontoros – Lietuvos policijos departamento – jo gyvo įregistravimu mirusiu Viktorui Dagiliui jo lavoną atpažinus telefonu, kai 2014 03 12 radus neatpažintą lavoną be jokių identifikacijos daiktų, po pietų staiga stebuklingai tas kūnas buvo atpažintas, ir raštas į Lietuvą apie mirusius Lietuvos piliečius išsiųstas,- neva jis po mirties susitraukė iki 160 cm, užsiaugino tarsi Kedys juodus ilgus plaukus, pasidėjo mobiliaką, dar lietuviško paso viršelį, ir susisukęs į žvejybinius tinklus, mirė. Tokia pasaka gali patikėti nebent visišiai išprotėjęs žmogus, bet Lietuvos valdžia privertė šitas nesąmones atspausdinti Italijos dienraščiuose.

Šitais visais kliedesiais nepatikėjo tik Jungtinių Tautų Priverstinių dingimų komiteto teisėjas iš Egipto, kuris savo akimis susidūręs, ką išdarinėja Vakarai jo gimtojoje šalyje – kad ir ISIS įsikūrimas ant istorinio Sinajaus kalno, doras egiptietis suvokia, jog jokia netgi stipriausia visuomeninė, kad ir karinė agentūra, negali pati iš savęs šitaip būti finansuojama ir vadovaujama, apkaišiota FB ir planšetėmis kiekvienoje dykumoje, kur tik ji įsikuria, tam reikalingi beprotiški pinigai, o tokius pinigus turi tik Vakarų karinės agentūros.

VFR prezidento sūnaus nudūrimas – tai Al Queda modelis. Beje, Vokietijos slaptosios tarnybos, galimai užverbavę Romualdą Apanavičių – kaip sienos pažeidėją, grasindami atiduoti Stassi kuri jį būtų uždariusi ilgiems metams į kalėjimus – jau kūrė Al Queda, savižudžių batalionus, tuo principu buvo kuriamas Nepilnamečių batalionas būsimiems sausio kruviniems įvykiams, kuriuos planavo abi pusės, nes įtariama, Gorbačiovas irgi buvęs užverbuotas “Gladio” Italijoje 1979 metai – jam nurodant palaipsniui sugriauti Tarybų Sąjungą, jeigu reikės – ir vykdant kruviną scenarijų.

Kai Lietuva kaltina tik Gorbačiovą kruvinu sausio scenarijumi, ji nežiūri į Lietuvos pusę, kas buvo dirigentas ir pianistas, čia, ogi tas, kuris susikrovė pasakiškus turtus, ir kad dar nebūtų gana, įkūręs per anūko žmoną privačias ir valstybės dosniai remiamas mokyklas, į kurias vaikus leidžia kiekvienas, kas tik nori įsiteikti šiam Tatos Liudytojų Sektos klanui. Tai yra tiesioginio kyšininkavimo forma, kuri įvilkta į nekaltą vaiko mokymosi rūbą, todėl Seimas ir bando “užsukti kranelį”, tačiau gali nepavykti, nes privačių mokyklų yra žymiai daugiau.

Buvusio Vokietijos Federacinės ir Vokietijos Demokratinės Vokietijos prezidento sūnaus nudūrimas yra ženklas, jog negalima susikurti savo šeimos gerbūvio ant daugelio kitų šeimų lavonų ir dingusių asmenų.

Tai gali būti ir žinutė mūsų save pasiskelbusiam Prezidentui, kad jam gresia absoliučiai tas pats. Yra toks bumerango dėsnis, ir dar sako, lazda dukart metuose iššauna, o apie antrą lazdos galą irgi visi esame girdėję – jog jis trenkia, bet žymiai smarkiau….

P.S. Kaip įprasta tokio gilaus, ir neatsitiktinio terorizmo bylose, tam, kad nebūtų suvokiama, kas įvyko, ir su kuo susiję, žudikas jau nurašomas į psichikos ligonius, ir išvežtas būtent tokia kryptimi. Tačiau jau netgi knygos yra buvusių agentų išleistos, ir keletas disertacijų parašyta apie “Gladio”, apie jos veikimo būdus, ir kokias priemones naudoja, ir kaip komunikuoja, jeigu išsirenka būtent tokias neatsitiktines aukas, ir ką tuo nori pasakyti.

Priminsiu, jog Lietuva iki 2019 11 18 privalėjo atsakyti į JTO Priverstinių dingimų komitetą, kodėl suklastojo Romualdo Apanavičiaus mirtį, kokių priemonių imsis jo ieškoti, kur jis gali būti, kokias versijas kels Lietuva. Lietuva pasirinko būdą su komunistu, komjaunuoliu Linu Linkevičiumi – NIEKO NEATSAKYTI.

Įvykis su prezidento sūnaus nudūrimu gali reikšti, jog pagrobti asmenys laikomi tam tikrose bazėse būtent Vakarų Vokietijoje, o Linas Linkevičius, ar prezidentas Gitanas Nausėda juk yra labai ištikimi Aljanso tarnai, ir jie tokių paslapčių atskleisti negali, nesvarbu, kad dingęs asmuo – Lietuvos pilietis, o Lietuva juk gelbėja iš kalėjimų Rusijos, ir netgi Norvegijos piliečius, prisidengdama savo šnipų išgelbėjimu. Kai reikia loti ant Rusijos, net putos drimba, kai reikia bendradarbiauti – Lietuvos saugumo tarnybos parodo labai gražius ir ilgamečius ryšius su Rusijos FSB ir karine prokuratūra…

 

 

Comments are closed.