Archive for December, 2019

giantchess

Nuotrauka paimta iš FB, iš Andriaus Mulevičiaus paskyros, nuotraukoje matome gerai nusiteikusį arbitrą Gintą Zybartą ir entuziastingiausią Lietuvos žaidėją, turnyrų medžiotoją, trenerį Andrių Mulevičių, kuris rankoje laiko žydų bendruomenės dovaną – košerinę Jeruzalės duoną.

Visai gerai sekėsi Vilniuje, šachmatų turnyre, kurį organizavo Giant chess su Gintu Zybertu.

Patalpas maloniai davė Vilniaus litvakai, ir dar pridėjo mums kiekvienam žydiškos košerinės Jeruzalės duonos. Pasveikino su mūsų Kalėdom, pasidžiaugė ir savo šventėmis, žodžiu, atmosfera puiki,tačiau dalyvių tegali priimti 50,išskyrus,jeigu atsinešamas inventorius.

FB_IMG_1577729562333

Visi tad turėkit omeny, jeigu turit šachmatus ir laikrodį, pasiimkit. Aš kitą kartą tai pasiimsiu, kad kuo daugiau entuziastų galėtų dalyvauti.

Sutikti šachmatininkai stebisi vakar dienos provokacija, kai man nebuvo leista dalyvauti turnyre, ir vienbalsiai nutaria, kad tai aukščiausio lygio nesąmonė. Kiti guodžiasi, jog didmeistris Š vakar apiplėšė- liepė mokėti 15 eurų starto mokestį. O vyrukai tai karininkai, jiems Karininkų Ramovėje pagal įstatus visi renginiai nemokami. Keista girdėti kaip mūsų kariuomenės – mūsų kultūros, sporto, laisvalaikio namuose savivaliauja neadekvatūs civiliai. Aš pasakiau, jog taip nepaliksiu. Turi susidomėti kad ir VMI.

O šio turnyro galva paaiškina, jog šachmatų komercializavimas yra žemas lygis, toks amoralus ir nelygis. Pritariu.

Labai miela buvo pamatyti didmeistrius Vidmantą ir Kamilę, visi juokavome, jog pamatę turnyro sudėtį, išsigando ir pabėgo.

Turnyre dalyvavo ir belgas, bei iš mišrios šeimos lietuvės ir azerbaidžaniečio kilęs vaikiukas, gyvenantis Prancūzijoje. Jo tėvelis prieš 2 dienas atrado trenerį Fichmaną, kuris tėvelio teigimu, tiesiog nuostabus, ir po to sužinojo apie šį turnyrą.

Vaikas rezultatus sakydavo prancūziškai, o charizmatiskas turnyro vadovas Gintas tiesiog visiems ir pasakė, jog svarbiausiai išdrįsti kalbėti. Kad ir gestų kalba.

Turnyrą atidarė Boris Rositsan, litvakas, kalbantis rusiškai. Didmeistris Š jam yra smogęs dėl jo gimtosios, naminės, kalbos, yra tiesiog, kad šeimose šnekama ar rusiškai, ar lenkiškai, bet totorių tarpe rasit tokią tvarką. Labai tikiuosi, jog Boriso turnyruose smurtininkas didmeistris Š nebus registruojamas žaisti.

Kažkas bumbėjo ant gerbiamo Baltrūno, ir aukštino Sidabrą – gyvenimas toliau virė pilnu tempu, pilnas juodų ir baltų figurėlių bei įvairių peripetijų.

Tiesa, iki turnyro spėjau nueiti į šv. MIŠIAS į Katedrą. Apėmė beveik  tranzas, nes tai buvo labai paprastos, bet labai ir iškilmingos mišios. Visos šoninės koplyčios buvo atrakintos, gyvenime nesu jose buvusi. Išskyrus Kazimiero. Įdomi pilna atradimų diena mano mielajame Vilniuje.

18

Indriunas MatasLTU19736,024,026,522,002019,022

FMViskelis DariusLTU20415,526,530,523,25202,236

Pidluznij GlebLTU19875,525,528,021,75200,8411

Dailidenas JustasLTU18685,524,527,019,252035,455

Zvirblis AndriusLTU19895,028,532,022,00203,863

Ceponis TadasLTU20155,023,026,019,0020-9,279

Ketlerius ArijusLTU19695,022,525,518,5020-10,0815

Viederis GediminasLTU17944,527,530,518,002022,097

Maziukas KasparasLTU19764,527,530,517,2520-13,01024

Mulevicius AndriusLTU17184,526,528,015,752035,01120

Sulikiene KristinaLTU17474,523,525,015,252022,01222

AIMSer DanielLTU17234,523,525,013,502017,01323

Leclere DanielLTU17184,522,523,011,252012,21417

Bazilius AugustinasLTU17814,522,024,012,75204,01513

Narusevicius AndriusLTU18104,520,523,015,7520-4,6164

Sutkevicius JuozasLTU20054,030,532,516,0020-15,21710

Grigorjev JakovLTU19384,028,531,016,5020-14,01812

Posaskov NikitaLTU18174,024,527,013,2520-11,81928

Kraujunas VladasLTU16774,023,525,511,002013,42019

Beinorius AntanasLTU17564,023,025,512,2520-2,02116

Diciunas ValdasLTU17874,021,022,09,0020-13,22218

Undzenas AlgimantasLTU17574,020,522,59,0020-3,82335

Korcatov AleksandrLTU15574,019,520,07,002022,82431

Misiuk MartynasLTU16403,526,529,013,25208,62532

Vainermanas BerelisLTU16333,526,028,514,002019,42614

Gerasimovic StanislavLTU18003,522,524,58,7520-26,02721

Macionis ZigmasLTU17373,521,524,010,5020-20,22826

Feofanov BorisLTU17133,520,521,07,7520-7,0291

Coibion CharlesBEL20673,519,021,010,2520-58,03041

Kanaporis AlvydasLTU14513,519,020,07,752022,03134

Posaskov SergejLTU16013,517,018,57,7520-18,83225

Ruginis AlgirdasLTU17153,028,531,012,0020-2,63329

Jasiunas RaimundasLTU16563,027,529,511,50205,23446

Girdziusas KestutisLTU12463,021,523,58,502042,83550

Galinaitis AndriusLTU03,021,023,07,003633

Scerbinkinas ViktorasLTU16283,021,022,06,0020-14,43739

Misiuk MonikaLTU14653,020,521,04,50200,43851

Skendelis JonasLTU03,019,521,06,503927

Zukauskas PetrasLTU17122,527,030,09,2520-7,24037

Matulaitis VidmantasLTU15082,524,526,07,002015,24136

Safinas OskarasLTU15512,523,024,56,25204,04244

AIMSatkauskas BenediktasLTU12532,522,023,57,002028,44338

Sitkauskaite IevaLTU14662,518,519,53,2520-1,64430

Steponavicius PetrasLTU16442,023,024,54,5020-41,04543

Ramazanov DenizFRA12862,021,022,54,502012,04647

Vanagas StasysLTU11982,016,517,53,5020-0,24740

Askinazi FeliksasLTU14582,016,517,02,0020-32,84849

Irchin NikitaLTU10552,016,517,02,0020-0,24945

Onega PauliusLTU12501,517,519,53,252012,05042

Vazgauskas PovilasLTU13841,517,518,51,7520-34,25148

Pidluznij MatvejLTU10671,019,020,50,5020-18,6

 

mezgeja

Didmeistrio Sh, kuris visiškai išgalvotas personažas, niekada niekas nepriimtų į jokią armiją, kariuomenę, ar baržą netgi irklais mojuoti, nes jis nėra stabilus.

Jis yra toks jautrus ir toks “patriotas”, jog kartą per oficialų Bananijos šachmatų čempionatą trenkė iš visų jėgų žydui žaidėjui į veidą, kodėl jis paklausė jo rusiškai.

Kadangi tas veikėjas yra visiškai nestabilus, bet prisistato vieninteliu didmeistriu Bananijos respublikoje, kas po keletos didmeistrių mirties gal ir būtų tiesa, bet kad priaugo jauno ir žavaus didelių meistrų jaunimo…- tai daugelis jo privengia. Labiausiai prie jo trynėsi įvairaus plauko neaiškūs veikėjai, nes misteris SH sugebėjo parazituoti armijos hauze, neaiškiu juridiniu pagrindu, bet ten jau pons Dievas arba KGB tai žino (KGB gali būti tiesiog sinonimas bet kokios VBS valdybos, žvalgybos, ir kitokios žvejybos).

Kad didmeistris SH gali būti “sledka” arba “šestiorke”, vieną epizodą labai gerai atsimenu. Ėjome su savo brangiausiuoju į miesto šventę, ir mums atsisėdus valgyti cepelinų ar vėdarų, prisėdo staiga Didmeistris SH, ir ėmė pasakoti apie savo kelionę į arabų kraštus – kur jį išsiuntė kaip bausmę, kad nesimaišytų Bananijos čempionate, kur reikalavo jam pinigų, išskirtinių sąlygų – tai federacija davė jam pinigų ir liepė skristi į Saudo Arabiją, štai jis ir pasakojo susižavėjęs apie tą kelionę, o aš kikenau į saują.

Po to jau mes atsiskyrėme nuo didmeistrio, nes kas gali pakęsti prievartinę draugiją, kai išėjai pasiganyti su brangiausiuoju – taigi, užeiname į miesto kavinę, kur skanios bandelės, ir kava, ir iš paskos įlekia dairydamasis į visas šalis tas pats misteris Sh., pasiima kavos, bandelę, ir vėl įkyriai klausia, ar nieko, kad prisės.

Dar viena šachmatininkė G pasakojo, jog draugavo su juo, kaip supratau, kaip jau rimta pora, tai jisai jai tiek psichologiškai išgręžė smegenis, jog ji atsigaudinėjo kokius pusę metų.

Apie naują nomenklatūrą, kuri gąsdino ir visaip siaubino Kauno ramovės viršininką, kad jį apskųs vos ne karo ministrui, kodėl jis neduoda civiliams nemokamai naudotis kariuomenės turtu.

Pamenate Skvernelio patarėją kažkokį neapsiplunknavusį vaikiščią su juokinga pavarde, pupa ten ar avinžirnis? Taigi, Kauno ramovės parazitai pažįsta jo senelį, ir jeigu pažįsta senelį, atseit, turi priėjimą prie premjero patarėjo, kurio gali paprašyti apskųsti Ramovės viršininką Karobliui, tai čia nomenklatūra ir KGB kvadratu.

Kad atseit pagąsdintų ir paspaustų Ramovės viršininką, tą kretantį dieduką atsivedė pažaisti, ir jis surinko tenais vieną ar pusę taško.

PRANEŠIMO PABAIGA

Vakar su tuo dronu ir su tuo žmogumi, kuris laikė ar tai modemą, ar kaip vėliau pagalvojau – drono valdymo pultą – atėjo suvokimas, jog tai galėjęs būti “patvirtinimas”. Tiesiog pavydžiui tokioje GLADIO organiacijoje taip daroma. GLADIO yra visų Al Quedų ir t.t. pirmtakas, ir manoma, jis tebeegzistuoja.

Iš esmės, jeigu Lietuvos kariuomenės pienburniai ėmėsi kovoti prieš “Al Queda”, bet kovoja prieš GLADIO, tai galas tokios “kovos” aiškus – niekas neturi tokios technikos ir tokio intelekto, kaip pastarieji. Vakar buvo dar du patvirtinimo ženklai, bet jau nebenorėjau rašyti, nes kas čia tokio lėktuvas kabantis virš namo, ar kitas sportinis lėktuvas praskrendantis virš kaimynų namo – bet tai nebuvo kasdieniška, buvo gausmas kaip per gerą aviacijos šventę. 14:20 sraigtasparnis lėtai skrendantis virš namo, deja, neįžiūriu, ar pasieniečiai ar plonas natovcų lėktuvėlis, po 10 minučių vėl gausmas, išėjau, sportinis skrenda kita kryptim, laiko atstumas tarp jų vos 8 minutės, įdomu, skrydžių valdymo centras tokias trajektorijas yra leidęs, ar vyko totali savivalė?

Visos tos nesąmonės su pinigų dinginėjimu sąskaitose, kai bankai nupumpuodavo mano pinigus į kažkokią dublikatinę išorinę sąskaitą, kortelių naikinimai, neprašant, pinigų, siunčiamų iš užsienio klientų, atmetimai prasidėjo 2014 metais, kai dingo brolis.  Pasikėsinimas į tėvą buvo tų metų gegužę, laimei, sveikatos apsaugos ministras Andriukaitis neleido naglai numarinti į galvą subaladoto profesoriaus, ir darė viską, kad ligoninės vykdytų Hipokrato priesaiką, o ne eutanaziją.

Visus šiuos darbelius, kaip ir įsilaužimą į namus, manęs užpuolimą (mušėsi du policininkai, vėliau, iškėlus jiems baudžiąmąją bylą, byla tiesiog dingo – buvo ištrinta iš teismų sistemos) turėjo koordinuoti “centras”, o vakar ta drono istorija parodė, jog aš teisingai įspėjau – tai Lietuvos kariuomenės greičiausiai Išminavimo batalionas, kuris, priminsiu, griežė tam tikru smuiku ir Garliavoje – ne ką kitą buvau pričiupusi, kaip Bataliono vadą, kuris sukinėjosi prie teisėjos namų su išminavimo autobusėliu. Šiandien jau galite skaityti, kaip Giedrė Gorienė gina landsbergistų klaną, kad jis nenorėjęs susprogdinti Kedžių namų, kad policija meluoja – prieš 7 metus ta pati Gorienė iš kailio nėrėsi, kai gynė policiją, ir kvietė Požėlą bei Stauskį pas Pūką, ir tenais juos baltai atskalbė. Pats Renatas Požėla į mano klausimą, ar susirinkę žmonės kėlė grėsmę, nuoširdžiai atsakė, jog taip, o į kitą klausimą, ar buvo surinkta informacija apie tai, atsakė taip. Kažkodėl aš tikiu Renatu Požėla, o ne vienos bobos, kuris kas keleri metai keičia nuomonę, skiedalais.

Grįžtant prie babkių rūšies, kurią galimai įsisavino Lietuvos kariuomenė – siaurėja šiuo metu ratas, tai ne “kovos su Putinu” pinigai, o tiesiog tai yra “violetinės skylės projekto pinigai”, na CŽV kalėjimų, todėl chebra jaučiasi tokie nebaudžiami – JUK CŽV KALĖJIMŲ NĖRA. Taigi, ir lydinčių milijonų, o gal net viso milijardo – irgi nėra. Į violetinę skylę galima įkišti bet ką – tiesiog tu aprašai, jog jis priklauso Al QUEDA. Kad Al Queda galėjusi veikti Lietuvoje, aš rašiau dar 2012-2013 metais, nes aš mąstydavau, kodėl broliui nenusisekė gyvenimas, kodėl juos nepilnamečius verbavo, kodėl mokė daryti Molotovo kokteilius ir griūti po tankais – savižudžius ruošia Al Queda. Tačiau dabar klausimėlis mūsų šauniesiems, uoliesiems GKČPistams, kurie užsimojo išžudyti visą mano šeimą, o brolio matyt kodas “laikyti gyvą iki mirties”, panašiai girdėjau 2014 metais, kažkokia informacija tekėjo, jog jis uždarytas, jog jis kariškis, ir taip atseit pasirinko, nieko nesupratau, bet tokią info man teikė per aplinkui, aš netikėjau, nes atrodė skiedalai.

DABAR PAGAL JŪSŲ LOGIKĄ – KURI PRAPLAUTA VIOLETINĖS SKYLĖS BABKĖMIS. Į violetines skyles reikėtų sukaišioti visus mano brolio klasiokus: tai politikas Audrius Skaistys, jo brolis Gediminas Skaistys, tarnavęs antiKGB tarnyboje ATAS, aišku, jeigu naikinami šeimos nariai, reikėtų tada susidoroti ir su Seimo nare Gintare Skaiste, su Vytauto Landsbergio buvusiu padėjėju Mindaugu Balčiausku. Kadangi naikinant AL Queda, būtina išnaikinti visus liudininkus, tada į kalėjimą reikia uždaryti ir mano kurso draugę Seimo narę Moniką Navickienę – juk ne kartą ir ne du lankėsi pas mus namuose ir pažinojo mano brolį. Dar reikėtų sunaikinti visą buvusią Lietuvos karinę žvalgybą – juk jie viską žino apie Al Queda, veikusią Lietuvoje, bet reikėtų tada suimti ir sukaišioti į skylę ir generolą Žuką – tą patį, kuris šitokias info atakas vykdė, dar visus jo aplinkos asmenis, žmonas, vaikus, šeimos draugus – jeigu Lietuvos kariuomenė tikrai nori išnaikinti tą siaubingą hidrą, su kuria kovoja, o kadangi Al Queda evoliucionavo iš GLADIO, kodėl Lietuvos kariuomenei nepaskelbus tiesiog karo GLADIO, ir neįsigijus kokio kosminio šautuvo – galima būtų bandyti pataikyti į kurį nors sputniką, skriejantį 10 000 km aukštyje? Kad ir su dronu, kurį mačiau savo kieme vakar, ką?

Apie brolio draugus, aišku, juokauju, tai išsilavinę ir dori piliečiai, bet po to mūsų visos šeimos naikinimo jie yra labai įbauginti.  Gintarės Skaistės nepažįstu, bet ji šauni Seimo narė, Monika irgi neblogai dirba, nors ir yra landsbergistų kilimėlis, bet kiekvienas renkasi ką jis renkasi. Ne kiekvienas galėtų klūpoti prieš Anūką ir įdėmiai klausytis, ką jis kalba. Aš negalėčiau, nes man yra tekę išklausyti Anūką, o ne jo klausytis, Bet ir tas vaikinas juk neblogai kalba, Skvernelį atakuoja. Iki galo neina suprasti, kas per išgamų chebra galėjusi sukurti tą antiterorizmo projektą, pasidalinti pinigus, ir jaustis nevaržomais, ir nebaudžiamais – juk tos visos slaptos NATO kariuomenės yra sukurtos NATO, o jeigu mūsų priedurniams atrodo, jog įsisavinę kažkokias CŽV babkes, patys tampa CŽV – tai nėra tiesa, nes gudrūs amerikiečiai, arba tiksliau, jų viena iš spectarnybų – tiesiog naikina lietuvius jų pačių tautiečių rankomis, o čiabuvių naikinimui galima sugalvoti kokį nori projektą – jūs tik pasižiūrėkite filmus kad ir apie Bourną. Nacionalinis duomenų analizavimo centras vienoje Bourne dalyje tiesiai pavadina CŽV  “tie priedurniai iš CŽV”. Sakoma, kad jie priedurniai, tame kontekste, jog patys sukuria kažkokius projektus, kažkokius agentus, kurie turi veikti puikiai, tada nepavykus, jie ima naikinti, paskelbę “aukščiausio lygio nacionaline grėsmė”, arba dar blogiau – leidžia nutekėti informacijai.

Dabar dėl CŽV kalėjimų, ir tarkime, jeigu mano brolis laikomas Guantanamo Bay – tai iš tenais tuos suimtuosius be teismo proceso tiesiog paleidinėja. Tai ko čia apsimesti kažkokiais priedurniais, ir toliau šitas nesąmones varyti – “teroristus reikia ištumti iš visuomenės”, todėl kapitonas Bublys neleidžia man dalyvauti kaimo lygio turnyrėlyje – bet leido dalyvauti Lietuvos kariuomenės čempionate (kas yra 15 kartų ir kvadratu svarbiau,nes dalyvavau su elitine visuomene – karininkais). Byla baigta – JTO nustatė, jog mano brolio mirtis suklastota. Rusija ir Kinija konstatavo,jog Amerika turi Guantanamo ir dvigubą demokratijos suvokimą (liaudiškai tariant – šizofreninį). Man einant namo iš mišių tą vakarą kai JTO baiginėjo rašyti sprendimą ir man jį siuntė, su mirgalkėmis po kaimą lakstė policija – ieškojo po geležinkelio tiltu kažko, neradus, dar ilgai stovėjo ir rymojo.

Dabar įsivaizduokite – labai didelė chebra metų metais parazitavo iš CŽV pinigų, bet Al Quedos pas mus Lietuvoje nė padujų – jie sudorojo, ir likvidavo geriausiu atveju GLADIO narį, nes 1989 metais, kai buvo galimai užverbuotas brolis Vakarų Vokietijoje, jokios Al Quedos nebuvo – buvo antiKGBistinė NATO elitinė nelegalioji žvalgyba – GLADIO. Brolis galėjęs priklausyti spectarnybai, kurią globoja ir pasaulinė katalikų bažnyčia – Vatikanas, nes KGB tiesiogiai kovoja prieš katalikų tikėjimą, todėl katalikų bažnyčia palaiko “DIEVO KARIUS”. Filme “Da Vinci Kodas”, viskas vaizduojama iškreiptai, kaip geriečiai pavaizduoti satanistai masonerijos atstovai, o Gladio šviesos karys – kaip kažkoks išgama, bet kartais tereikia atkoduoti sukoduotą kodą – kad yra netgi filmai, kur pavaizduota ši kova, kad ji tebevyksta.

Dabar gi grįžtant prie perspektyvų Lietuvos kariuomenei laimėti prieš GLADIO, imant CŽV pinigus. Aš manau, kad tai tas pats, tarsi Lietuvos kariuomenė bandytų nuversti vyriausybę, paėmusi kokio Pabališkių kaimo bendruomenės pinigus, sumestus per šv. Antano atlaidus – misija gal ir “graži”, bet ar įmanoma?

Lietuvos kariuomenė, visi kapitonai Bubliai ir išminuotojai turi suvokti, jog kaip man sakė buvę specnazai – kai kurios struktūros yra amžinos. Tu niekada negali sunaikinti Stassi, ar tu niekada neuždarysi KGB – nors KGbistai labai mėgsta rėkti “kodėėėėl jūs kalbat apie praeitį, KGB (gerai dar kad nepasako “mūsų” ) seniai nėra!! Tikrai yra, ir Lietuvoje siautėja tas 100 000 šestiorkių tinklas su dabar jau ne tik vaikais, bet ir anūkais, provnūkais, tai apie pusės milijono apimties spectarnyba, kuri sudaro labai ženklią dalį Lietuvos, ir todėl visi kiti nebeapsikentę ją palieka, ir mes turime KGB Lietuvą.

O kadangi niekas niekada neuždarė KGB, todėl niekas niekada neuždarė ir GLADIO. O dalis tos spectarnybos buvo performuota į Al Queda – gali būti, kad galima būtų juos uždaryti, sunaikinti. Arba buvo pereita į kitą “įtampos darymo stadiją”, apie tai yra parašyta keletas disertacijų, knygų, sukurti filmai, tik iki Lietuvos neprieina. Taigi, Bokštus dvynius nuvertė ne kažkokie menami teroristai, o Al Queda, kuri taip išeina, ėmė kovoti prieš tuos, kurie juos maitino, todėl buvo įkurtas kalėjimų tinklas kadangi chebra sava, teismų nereikia, toks spectarnybinis suvokimas, bėgant metams, tie kalėjimuose likę gyvi, bet suluošinti asmenys, pagalvojo, o kur mano žmogaus teisės, ir ėmė davinėti į teismus. Aišku, duoti į teismą Amerikos ir CŽV niekas nepatarė – tačiau paduoti Bananalandą – patarė. Dabar Lietuva mokės jau antroje byloje, padavęs yra kalinys iš Guantanamo.

Dėl mano brolio storasis Linas tyli, tik vakar džiaugiasi, jog “pavyko visur įstoti, ir užsienio politikos kursas nesikeis, jo nepakeis ir Prezidentas”. Aš atkomentavau, jog labai gerai pavyko įsistoti į š, ir labai apsidurninti prieš visą pasaulį JTO, ir Italijoje, kur Lietuvos diplomatas Viktoras Dagilis kažkokį lavoną atpažino tiesiog telefonu.

 

 

 

 

Kadangi užtrukau rašydama drono istoriją, nuėjau pasižiūrėti, kaip mano kuras, buvo jis apsnigtas, greitai teko vyniotis, krauti, kol neperšlapo, tada nuėjau apdengti maišo, ir išgirdau vėl kažkokį palaimingą “pyp pyp pyp”. Stovi mašina mėlyna kitoje gatvės pusėje, valstybinis numeris ANK berods skaičiai 114, bet galiu ir klysti, priedangai aišku pasirinktas senis žilas, tipo, ne prie ko.

O RANKOSE LAIKO MODEMĄ, KURIS IR PYPSI.

Ar jūs matėte normalų vairuotoją, kuris sustotų jums po langais ir laikytų žiauriai garsiai pypsintį modemą? Aš nesu mačiusi. Daug visokių nesąmonių mačiau, bet tokią pirmą kartą.

Tada aš nekreipiu dėmesio į senį, ir tvarkau maišą, o jis pypina modemą, tada susinervija ir nuvažiuoja bet sustoja Rokų fabriko (seniūnijos) stotelėje.

Tas aparatas atrodė kaip modemas bet aišku tai kažkoks gal trukdžių generatorius, gal pasiklausymo aparatūra. Esu tokį turėjusi Mezon ryšiui, tokios pačios dvi antenos, bet niekas jo nesivežiodavo mašinoje, ir nepypindavo niekur po niekieno langais. Kažkoks disonansas. Senio modemas buvo tamsiai mėlynos spalvos.

Po šiukšlių vagišės vizito buvo girdėti irgi labai panašus pypimas, pagalvojau, jog name, bet galėjo būti galėjo sustoti toks pats senis su tokiu pačiu pypalu

 

Video. Drono praskridusio virš sodybos šiandien 12:55 forma buvo apvali, kaip šiame video rodomų.

Kaip teisininkė, turėčiau žinoti, kokiu aukščiu ar atstumu nuo sodybos gali skraidyti dronai, – nežinau, žinau tik, kad lyg tai oro erdvė virš sodybos tai priklauso man kaip ir gėlas vanduo, ar dirvožemis, pataisykit, jeigu klystu – į apačią ir į viršų tai sodybos privati valda.

Kaip atpažinau droną? Paprastai – šiuo metų laiku negali būti natūralių garsų, tokių, kaip uodo zvimbimas, o tas zvimbimas buvo baisus, todėl ėmiau dairytis, ir pamačiau tiesiai virš galvos droniuką, ne , tai ne toks, ką jūs matysite dokumentiniuose filmuose, tai toks mini, turėjau matyt nepamatyti, jis buvo baltos spalvos, skrido tiesiai man virš galvos, ir tada už sekundės į tvarto sieną trenkėsi paukštis – juos kažkaip tie dronai, jų garsas, išvaro iš proto, pirma pagalvojau, jog paukštis ieško maisto – ne, jis pabėgo nuo vibracijos, zvibimo įkyraus ir keisto “paukščio”, ir ieškojo pas mane prieglobsčio, reikės eiti pasižiūrėti, ar nepridavė galų, nes į sieną tai trenkėsi vargšas.

Šitai visa vyksta, kai tik ryte paviešinau, jog visas žinau Lietuvos kariuomenės šunybes mano atžvilgiu, jog jie viena ranka sėmė “antiterorizmo fondus” iš Briuselio, o kita kovojo prieš tą patį Briuselį – nes NATo “United Force” įsikūrę Briuselyje.

Man tik viena nesuvokiama – kodėl šitie duomenys taip ilgai buvo slepiami nuo manęs, bet išviešinti pakvaišusioms boboms iš sodros, kad kiekvienas darbdavys galėjo prie tų duomenų prieiti, ir po to pamišėliškomis akimis į mane žiūrėti, ir siūlyti po 1 dienos naujame darbe išeiti iš darbo.

Juk yra, tai yra buvo susitarimas, tuos duomenis slėpti “karinių reikalų sodroje”, kodėl viskas pasikeitė, ir mano tarnystė Lietuvos kariuomenėje atsidūrė bendroje eilutė pažymėta nei šiaip nei taip, kaip Jungtinęs pajėgos, kas išvertus į užsienio kalbą yra United Force, ir pasiguglinus, iššoka būstinė Briuselyje – tai specializuotos paskirties kariai: dėl to mane LK laikė nemiegojusią, nevalgiusią, ir neleido net eiti į dušą ir ištisai man klykė į ausį – nes kažką panašaus buvo matę filme apie eilinę Džein, atseit, taip reikia bobas atkratyti nuo kariuomenės. Bet nepadėjo.

Taip taip, dronai, lėktuvai, spūtnikai – visa tai patyrė mano brolis, dingęs be žinios, jis pastoviai pastebėdavo kažkokius keistus dalykus, bet anais laikais nebuvo tokių technologijų, taip gintis, kaip dabar galima – o būtent aš vežu malkas dabar iš lauko į sandėlį, ir tas zvimbimas aišku man sutrukdė visą vežimą, nes reikėjo dairytis, kas zvimbia (neprimena jums Freken Bok “kurioje ausyje man zvimbia” – o man primena), dar reikėjo eiti žiūrėti, ar į sieną trenkęsis paukštis nesusižeidė, gal jam reikia pagalbos – žodžiu, netoli Jiesios kraštovaizdžio draustinis, o aš turiu virš sodybos drono ataką, ir jis tą savo skrydį vykdė labai žemai, kad zvimbimas atkreipė dėmesį, normaliai, kiek tenka žiūrėti dronų darytų ataskaitų, kad ir iš Alytaus gaisro, dronas keliamas ganėtinai aukštai virš miesto.Manytina, jog buvo pažeistas aukštingumas skrendant taip žemai, nes buvo išgąsdintas didokas paukštis, kuris šoko gelbėtis, trenkdamas netgi  į tvarto sieną, nes turbūt susidūrė su dronu, arba bijojo su juo susidurti.

Ką galėčiau atsakyti – bevežant malkas mąsčiau apie kapitoną Vaidotą Bublį.

Jog jis, neleisdamas man dalyvauti turnyre, ir be to, tąkart pernai “pirkdamas vyšnią” liepos mėnesį, nors nesu tikra, ar jis tikrai turi sodybą, ir praeidamas lėtai pro mane, tuo beveik pačiu metu, kai pridurkai iš LK atvarė pirkti karvėms miltų penkiomis mašinomis – išsidavė, jog ir jam galimai tekę pasišildyti “kovos su terorizmu” piniguose. Be to, jeigu jis šildėsi tuose piniguose, jie turėjo įtikėti tomis konkrečiomis nesąmonėmis, ką galimai praplaunant NATO kovos su terorizmu ir Marsu babkes, buvo ten prirašinėta.

Iš jo išsigandusių akių per Lietuvos kariuomenės čempionatą,spėju, jog jis tiki, jog faktiškai koks nors Bagdadis ar Assadas man vadovauja, o Putinas kas vakarą kalbasi su manimi per skype, jeigu ne per spūtniką. Dar man , remiantis jų tikėjimu, matyt paklūsta kokios 5 mafijinės grupuotės, žinant jog pas mus namuose ištisai ieškodavo šautuvų, o kai jų nerasdavo, tai suklastodavo tiesiog tyrimą – išimdavo kokią nors ekspertizę, jog nors nėra šaunamasis ginklas, bet su juo galima nušauti. Beje, vargšas šaudytas bomžas neseniai save nušovė su eiline “kaukolės” norma iš po sekmadienio, ir pirmadienį rastas negyvas, plikas, nekūrenamame vagonėlyje, kur įsipaišęs ir už nieką nemokėdamas, gyveno, nes taip liepė jo globėja, blaivininko Verygos buvusi patarėja kaukolės klausimais, matyt, kuri dirba Seime, arba jau nebedirba.

Today, at 00:55 P.M. I have recognized a small drone, flying just right above my head in my village, above my territory, my private territory, it damaged air tracks so badly, that a big bird flew downs and smashed himself into the wall of my farming house. I firstly thought he needs food, but secondly remembered, that drones commit such  weird sound, and they look like birds (for birds), that they are naturally afraid, and try to escape them, also they could have smashed into another, that happens also very often.

It was not regular drone that you would see on documentary. I have never seen some like this, and I will try to find example and to place into this article, how did it look like.

Brother has always told about such weird things, but at that time there were no such possibilities – to open a blog, to fix events,  we were not aware of the amount and the depth of this system, that from one hand, Lithuanian army possibly took money from NATO to fight “terrorists,” from another they started fighting for the same money against the same…NATO.

As you can see in a video, drones can be used like secret guns, and they are used already, and it is not funny to see a drone, flying just above your head in the middle of a day

Bublys Vaidotas vs Nielsen Jan Mose.jpg

Bublys Vaidotas (dešinėje) vs Nielsen Jan Mose, NATO 2012 championship. Echecs- photoes.be

Atsako dėl kritikos ir apmąstymų Lietuvos kariuomenės šachmatų čempionato, kuriame bendroje įskaitoje užėmiau 4 vietą o su rezervo karininkų komanda – majorais – 3-iąją – laukti ilgai neteko: už paviešinimą objektyvaus tikrovės fakto, jog karių atsarginių vietą užėmę visuomeninės asociacijos, skirtos asmeninei savigynai ir karo imitavimui nariai šauliai – jau į Birštono gruodžio 14 dienos turnyrą vyr. teisėjas Algiras Rauduvė manęs nieko nepaaiškinęs, neregistravo.

Kadangi laukiau dieną, dvi, o mano pavardė sąraše taip ir nepasirodė, pranešiau į Šachmatų federaciją, dėl neetiško ir nenormalaus A. Rauduvės elgesio, ir parašiau turnyro organizatoriui Donatui Pilinkui, kuris pats kaip supratau prisijungė prie savo organizuojamo turnyro informacinės sistemos, mane priregistravo, tada man paskambino ir informavo, jog “Rauduvė daro visokias nesąmones, čia mano turnyras, ir tu jame žaidi, ir visuose mano turnyruose tu dalyvausi”.

Aš atsakiau Donatui, jog čia musiet jau repeticija prieš Ramovės turnyrus, kur jie iš anksto susitarę manęs neregistruoti už tai, jog išdrįsau po 5 metų pertraukos ateiti į kariuomenės renginį – beveik lygiai tiek niekur nedalyvavau ir nosies nekišau, išskyrus Laptevų jūrų tremtinių suvažiavimas, ir tremčių minėjimas Nepriklausomybės aikštėje 2015 metais, su atstatytais į nugarą Magnolijos VAD 1,5 metro “p*zdukais” už nugaros, kaip spėju, su automatais po skvernais – kaip supratau, kad geriau himną giedočiau ir KAM nuotraukoj geriau atrodyčiau (nes, patikėkit, kai tau į nugarą įremia ginklą, tu ir operos ariją gražiai sugiedotum- o aš tą irgi sugebu.)

Kadangi galima buvo numanyti, jog šachmatų klubas “Margiris”, neatsigavęs dar nuo ekonominės ir kriminalinės policijos vizito prieš 2 metus, kai jie teiravosi apie jų finansus, (o buvo tiriama, ryšium su Aleksandro Jegorovo pasodinimo byla – kodėl šitaiap Margiriečiai buvo suinteresuoti jo pasodinimu – aš pamėtėjau mintį policijai: gal dėl slepiamų afiorų, kurių liudytojas yra ir Aleksandras? Pamenate, tada mūsų maestro Butnorius ėmė ir staigiai pasimirė, o manęs jau ir tada niekur niekas nekvietė į jokias varžybas, aš ir nesiveržiau, kad neduok dieve, ir man nesukurtų 10 metų jaunesnio “vaikystės draugo”, kaip kad buvo staigiai pasodinimo dėlei pagamintas Laurušas, kuris visur ėjo ir liudijo, jog su Aleksandru jie yra vaikystės draugai, nors jų gimimo datos skiriasi net 10 metų – geriausiu atveju Aleksandras jam galėjęs pampersus keisti, bet ne daugiau. )

Taigi, nepaisant Rauduvės išpuolio, tiksliau, pasyvaus jau jo neveikimo, kai jis atsisakė vykdyti vyr. arbitro pareigas, ir ėmėsi savo išsidirbinėjimo, tiesiog neregistravo į Birštono turnyrą, matydama, jog Ramovės turnyras skystas, mažai žmonių rašosi, vis tik 10 eurų bilietas, parašiau ir aš laiškelį, ir spėkite, niekas manęs į sąrašą neįtraukė iki šios dienos – nors piktnaudžiautojai juk mūsų Lietuvos kariuomenės pastate turnyrą rengia, ir dar prisidengę mūsų LK kapitonu Bubliu, kad kažkokiu būdu save pririštų prie kariuomenės – tačiau, panašiai kaip ir į LK čempionatą,tikri kariai iš tikro rezervo negeidaujami.

Didmeistris Š Š, tarsi būtų baigęs Maksvos KGB mokyklą – o KGB atakuodavo per Kūčias, Velykas ir kitas religines šventes – atrašo KGB stiliaus laiškelį. KGB labai mėgsta griūti bažnyčiose pirmose eilėse, veržtis prie komunijos, nors namie laukia 2 meilužiai ir 5 nesantuokinės žmonos, taip ir čia – nors praneša kažkokią šlykščią naujieną, jog “pasitarę su varžybų komitetu, vienbalsiai nutarėme, jog į varžybas registruoti negalime”, pirma parašo apie Jėzaus kūdikėlio gimimą, ir kažkokias KGB lygio nesąmones, nuo kurių pasidaro net koktu.

Gerbiama miela Kristina,
Dėkoju už šiltus šventinius linkėjimus! Tegu Viešpats, užgimstantis Betliejaus tvartelyje, grąžina juos Jūsų šeimai su dviguba galia!
Pacituosiu 5-ąjį mūsų Kalėdinio greitųjų šachmatų turnyro Kauno įgulos karininkų ramovėje nuostatų punktą:
5.DalyviaiTurnyras Kauno įgulos karininkų ramovėje bus vykdomas pagal LK karininkų ramovės nustatytas vidaus tvarkos taisykles. Turnyre gali dalyvauti tik asmenys, gavę organizatorių sutikimą dalyvauti. Organizatoriai pasilieka teisę neregistruoti žaidėjo į varžybas, neįvardydami priežasties.
Apgailestauju, bet mūsų turnyro valdybos (jos narius gali rasti nuostatuose) bendru nutarimu mes negalime Jūsų registruoti šioms šachmatų varžyboms Kauno įgulos karininkų ramovėje gruodžio 28d.
Jeigu Jums šis sprendimas atrodo šališkas ir neteisingas, siūlyčiau tiesiogiai kreiptis į turnyro direktorių ats. kpt. Vaidotą Bublį nuostatuose nurodytais kontaktais.
Pagarbiai,
FA Š Š
Varžybų vyr. teisėjas
ŠK “Margiris” pirmininkas
Kaunas

Tu praneši Brigados Generolo Gustaičio klubo narei, jog ji nepriimama į Brigados Generolo Gustaičio šachmatų klubo organizuojamas varžybas (niekas manęs iš to klubo nepašalino, buvau ir esu jo narė, ir pats atsargos kapitonas Bublys man sakė), bet prisidengi kažkokiom KGBistinėmis nesąmonėmis, kad neatrodytum visiškas lochas (vokiškai Loch yra “skylė”) ir atsilikėlis.

Aš ramiai Š Š atsakiau, jog tiesiog dabar juo ir visa marga kompanija pasidomės VMI ir FNTT – na vieni kiaulija, o tu turi atsakyti kažką, tai aš atsakau spontaniškai, kas pirmiausia šauna į galvą, nes pirmiausia ir turi šauti į galvą – o kur Šo Š popieriai? Juk jis rinks dideles sumas, jau varžybų dalyvių skaičius 82, taigi, 82 kart 10, yra 820, o baudžiamoji veika dėl finansinių maklių prasideda vos nuo 3 MGL. Dar atrašau, jog na ir įsiveisė civiliai į Ramovę…Nieko neatrašo man didmeistris, kurio laiško šlykštumas, kaip minėjau, nedarytų gėdos pažengusiam ir Maskvą baigusiam KGB šestiorkai.

Ir tik po to Feisbuke matau straipsnį, tos pačios dienos, kaip mano registracija į turnyrą – jog Ramovės viršininkas Gediminas Macijauskas išvaikė absoliučiai visus “nuomininkus” iš Ramovės , nes pas nei vieną nerado jokios nuomos sutarties, ir komunalinių bei ploto paslaugų apmokėjimo čekių.

https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/kauno-igulos-karininku-ramoveje-nebeliks-uz-nieka-nemokanciu-nuomininku-945576

Paaiškinsiu dundukams – jeigu jie būtų bent kartą per niolika metų nors ką nors mokėję, ir nors kažkokią sumą į Ramovės sąskaitą ar Kariuomenės pervedę – niekas jų taip lengvai nebūtų išmetę, nes nuomą taip pagal “ponetkes”, galima ir tradicine kartais laikyti, kai tai ne žemės nuoma, o ir apie žemės nuomą pamenat, ministrą net išvertė, kad žemę kažkieno arė, – svarbu tie popieriai ir viskas. Taigi, jeigu tas pats ŠŠ, kur dabar man drasko akis, nors šimtinę kitą būtų oficialiai kada nors iš savo galimo godumo ir šykštumo atseikėjęs Ramovei, ir turėtų to įrodomąjį dokumentą, tokiu būdu galėtų įrodyti kažkokį santykį su pastatu, ir nebūtų taip lengva jį ir visą Margirio klubą iškraustyti. Bet dabar nėra nei nuomos, nei jokio mokėjimo už paslaugas.

Ramovės viršininkas vienintelį legalų nuomininką atradęs apačioje – tai itališka picerija, na kaip gi jie neturės popierių, kad maisto veterinarijos, ir licencijavimo skyriai be nuomos sutarties leidimo maisto gamybai neduotų.

Na o grįžtant prie kapitono Bublio, KURIS PAKVIETĖ MANE STOTI Į KARIUOMENĘ, ir kurio niekada neišdaviau, nors Ruklos “šventieji” mane per naktį tardė, pastatę ant kojų, liepė sakyti “kas siuntė į LK, na juk yra kažkas kas siuntė, vardas, pavardė”. O aš pagalvojau apie kapitoną Bublį, ir man pagailo kad jį negyvai užtąsys, ir tylėjau – tai jeigu nežinojote, tai dabar žinosite: Išminavimo batalione ne tik vagiami sprogmenys, benzinas, įranga, ne tik šis Batalionas bendradarabiauja su policija, ir dalinasi kažkokias NATO “babkes”, bet šitas konkretus batalionas susijęs su slaptaisiais CŽV kalėjimais, ergo, jie irgi gavo CŽV babkes už Al Queda chebros kankinimą.

O iš kur žinau – tai kaip ne kartą minėjau, turiu savo tardymo ir žvalgybos metodus, ir apsiklausinėjusi Išminavimo chebrą esu dar 2011 metais, tiesiog pasigavau nemiegojusius 3 dienas ir 3 naktis, ir be jokio vandens pylimo ant galvos, elektrodų panagėsna kišimo, ir kitų pasibjaurėtimų ir CŽV bei Kinijos liaudies žvalgybos naudojamų metodų, apsiklausiau ir sužinojau, jog lėktuvai tikrai skraidino, bet “ne ne ne ne ne tuos arabus jau skraidino, o pomidorus ten visokius, daržoves”. Na tai žinome parolį, jog bombos ten ar gyvoji masė pavadink kitokiu vardu, kaip ir Al Queda teroristai, ir vėliau jau sukurti White supremacistai vadinasi taikinius “remove kebab” – kad jeigu jau daryti teroro aktą, tai reiškia, suvalgyti kebabą, ir kažkas panašaus. Taigi, kad Išminavimo batalionas žino puikiai apie CŽV kalėjimus, tai seniai žinomas faktas.

O kadangi aš laimėjau JTO teismą dėl savo dingusio be žinios brolio, kuris, įtariama, gali būti kankinamas viename iš jų – nes apie tai aiškiai Asamblėjoje pasakė 2019 10 17 Rusijos atstovas, kreipdamasis į Ameriką ir Lietuvą (tiksliai nepracituosiu, bet skambėjo taip: “Amerika, kada jūs baigsite vaidinti tą savo dvigubą demokratiją, kai steigiate tuos slatuosius kalėjimus” – ir Rusija nurodė į EŽTT bylą Zubayda prieš Lietuvą, 2018.)- tai Išminavimo chebrai ir “šakės”. Nes, elementariai, kai reikėjo apkaltinti Lietuvą genocidu,  reikėjo formuliare nurodyti konkrečiai kokias struktūras aš kaltinu, tai aš ir apkaltinau kariuomenę – nes man žinoma, jog jie aptarnauja slaptuosius kalėjimus, ir gali grobti žmones – nes mane ne kartą buvo užpuolę būtent vaikinukai iš kariuomenės, ir netgi iš namudinės mezgėjų -, atsiprašau, šaulių – asociacijos (puolė toks Sližys, parodęs seno tipo šaulio pažymėjimą, bet gavo labai smarkiai atgal į skudurus.)

O jau kapitonas Bublys, kai pakvietė stoti  į kariuomenę, galėjo vykdyti ir policijos nurodymą, nes toks sutapimas, 5 dienos prieš Bublio kvietimą, buvau susitikusi su Policijos Imuniteto viršininku dėl persekiojimo, ir raštu ir žodžiu paklausiau, gal galima būtų stoti į policiją, ar kokią kitą jėgos struktūrą, tai jeigu kariuomenė su policija turi vieną informacinę sistemą, ten ir buvo perkeltos mūsų slapto pokalbio detalės, kad kiekvienas Jurgis iš kariuomenės galėjo pasiskaityti, ir iš to Bublys jau kaip ir gavo nurodymą mane taip išeina galutinai paskandinti – slušai, Vasia, tam mes jai tarnauti neleisime, tik visaip išsityčiosime.

Na o kad dar nebaigus mokymų, aš Vilniaus 8 KASP rinktinėje turėjau pareigas, o aplink mane tūpinėjo visi vadukai ir pusvadžiai – irgi atsimenu.

Kad specukų vaikai priskiriami automatiškai Jėgerių batalionui – specialiosioms Lietuvos pajėgoms ir Vokietijos kariuomenei – šitą žinojau, bet niekada nepagalvojau apie save.

Na o kad Lietuvos kariuomenės diedai taip išeis iš proto, kad kažkokia mergina tapo elitinių specialiųjų pajėgų nare – kai tam jie tenais naktimis šalo, dantimis kaleno, ir vos 5 iš 56 praeidavo tuos jau spec. pajėgų kursus – tai čia niekas negalėjo apskaičiuoti, ir niekas niekada neapskaičiuos diedų nuprotėjimo, kai jie mato protingesnę už save paną.

Tačiau, ponai prisiekusieji, yra kaip yra, o slėpti nebėra ko – net mano 8 KASP rinktinė suvedusi mano vardą ir pavardę mato apvalią špygą sistemoje, iš to jie traktuoja, jog manęs kariuomenėje nėra, tiesiog tai reiškia, jog mano tapatybė nėra kaip sako liaudis “bet kuriam durniui, ar tai būtų pats vadas”, prieinama. Tačiau Rusijos FSB puikiai tai pamatė, kai mandagiai atsisakė man parašyti iškvietimą dirbti kažkokioje kaimo bibliotekoje ant jūros kranto.

Rusija, ir dar Karaliaučiaus sritis turi padidintą saugumo reikalavimą, ir NATO specialių pajėgų kario, nesvarbu, kad tai “boba”, ir kad tai “boba”, kurios net “pats kapitonas Bublys” nepripažįsta, negali įleisti, ir dar dirbti, nes jiems reikės aktyvizuoti visą skyrių saugumo pareigūnų, jie turės vaikščioti į mano vedamus kursus, mokytis, tam reikės skirti pinigus, didesnius negu mano alga, todėl Rusija pasirinko mandagiai parašyti kažkokią nesąmonę, o kad man nepakenktų, jie to nepadarė per “vizos atkazą”, o išsisuko žiauriai mandagia forma. O aš tada viską ir supratau – kad Rusija mato mano statusą, kai Lietuvos kariuomenės Zosės iki šiol laksto ir kurpia savo rašinėlius, kiekvieną kartą vis pagražindamos  savo nesąmones, ką reiškia ministro Juozo Oleko įsakymas išleisti mane į atsargą, arba kai bando kažkaip misinterpretuoti žodžius “mėnesį tarnavo United Force” – na mėnesis yra mėnesis, tai kalendorinės 30 dienų, o United Force tokia chebra, kuris sėdi Briuselyje, elitinė NATO chebra. Pavydėkite, daužykite galvas į sienas, neleiskite man dalyvauti Ramovės čempionatuose, neleiskite man galų gale Ramovėje dainuoti – ot išrūkeno išgamas naujasis vadas, ot man patinka (buvo tokios civilės bobos, kurios buvo tokios pasikėlę, kad nebegalėjau aš ten to choro lankyti, nes užkniso jų nesąmonės – reikėdavo Ramovėje, kur jos absoliučiai nei cento nemokėjo, dar duoti joms 5 eurus, ir dar privaloma tvarka nusipirkti kiaušinių pas vieną iš altų, po 1,8 euro pamenu, ir tuometinis vadas nereagavo – nors jos tai darė po kameromis, ir galėjo vėl STT ant jo užsiundyti lietų…) – mane yra ištikęs “dzin budizmas”. Aš šeštadienį turiu ir kitokios prasmingos veiklos, nes priešingai nei Lietuvos kariuomenės Išminavimo ar kitokia chebra, nevagiu, nenešu sprogmenų namų, nepiktnaudžiauju “antiteroristiniais pinigais”, ir nedalinu jų į kairę į dešinę, o uždirbu iš savo rankų darbo, o kaip rašoma Biblijoje, tai pačios geriausios babkės – nes žmogus jaučia kiekvieno cento skonį.

O kapitono Bublio neišdaviau nei susitikusi turguje, kai jis tįsėsi didžiausą vyšnią, tą patį savaitgalį, kai mane puolė LK chebra su 5 ar 4 nebepamenu automobiliais kai vaidino, jog perka karvėms miltus, arba aš neišdaviau Bublio, kai susitikau jį pravosekų debilų ukrainiečių (buvo į Tėvynei skirtą renginį sugužeję “Pravyj sektor” chebra čia Kaune… su visom emblemomis ant rankų. Ir žiauriai piktai į mane su vyru šnairavo.) sausakimšame bare Kaune – tiesiog mes su vyru susigaudėme, jog reikia tepti slides. Na o jeigu reikėtų pasakyti, koks lietuvio kodas, lietuvio valstiečio, lietuvio baudžiauninko – tai yra IŠDAVYSTĖS KODAS. Aš matyt su tuo savo aristokratišku krauju, kuris man kala per mokaulę, vis niekaip negaliu prisitaikyti prieš šių 66 procentų palikuonių, tų jau ne aristokratų, kurie čia pagrinde tūsijasi šitoje jau mūsų Marijos žemėje, ir nesuprantu tokio “kodo”.

 

PRANEŠIMO PABAIGA.

In English

It is a shame, how men cannot stand wise women, and in the army they cannot stand and understand women, who are asigned to special forces. But I had been asigned, and nobody explained, why, it became clear only few days ago, that it is just a fact – if you are from special forces family, if you enter an army – you are authomatically asigned to special forces. I knew it for men, as my own cousin was asigned to Jaeger batalion, and is Lithuanian special force – and I have met another such a man, and only than I understood, that it valids also for girls.

My father always lied, that he has never ever served in an army, it seams, he was so secret personality, that he lied to himself too, and when you lie many years, you start believing it.

I have found his asignement to secret batallion,and I know already 5 years, that he served in army, and in special forces. So I served also in NATO special forces, although I had to be with dudes, who even did not know how to use the toilet, and they were throwing towels to rubbish place, and  I was going around and collecting this army property, and giving back to our chiefs, in such a way they started calling be “mum” of the soldiers…

I can write a book,, what crazy things has Lithuanian army did to me, but the most craziest it is now – after 5 years of nightmares with them, when I just dropped by one day and participated in Lithuanian army chess championship, and later wrote back my memoirs, and thoughts – as Lithuanian army dudes did the same 5 years ago, wrote and wrote and wrote about me numerous attacks, texts, and complaints, and also did very big informational attacks on TV – I have a moral right to write back at leats 1 percent of this shit, what they did.

Captain BUBLYS now denies my existance at all – I am not applying to any army champ, I just applied to participate in normal Christmas tournament, where I must pay some 10 euros, because captain BUblys and his fellows want to earn some money. Ok, earn some money, when there are no money for toilet paper in the same Cultural House – because many years in a row everyone in this building managed NOT TO PAY ANY PENNy, for anything, and fellows chessplayers, who have covered themselves by captain Bublys  too.

In this article I explained, that Lithuanian army dudes are very angry, that I finally understand my status, and they cannot do anything – they cannot dismiss me the 10 th time on TV from army, because I am not dismissed – I asked to dismiis, to throiw me out, as women has such a right – but they had no right to throw me away, I have lost 2 stage courts, and I am undismissable until 60 years and as a special force – till the end of my entire life (special forces serve all their life).

Special force is elite forces, they are security of the societies – nomatter, how stupid is government, they can act by their own will and intellect. That is why they are not liked, and they are [persecuted, it was always and it will be. Special forces normally unite by their capabilities  but not by their uniforms, as special forces do not have them. Normally if regular armies confront- special forces can go and kill the dude Al Bagdadi – Russia and America special force unite for the saving of the world.

Special force has totally different view of a situations and the political things, and they are not like a fishes, which “fish doesnt think – because she knows anything” No. Special force is more like Plato : “I know that I do not know anything”. And this is the start point for analysis.

 

 

 

lkch2

Nuotr. Patalpomis be nuomos sutarčių gali naudotis tik kariai ir kariuomenės rėmėjai. Visi kiti turi susimokėti.

“Kauno diena pranešė, jog Kauno įgulos karininkų Ramovės viršininkas Gediminas Macijauskas visame jo vadovaujamame turte atrado tik vieną, legalų nuomininką, tai 1 aukšte veikianti picerija,kuri turi  nuomos sutartį, moka komunalinius mokesčius, atsiskaito ir už patalpų nuomą.

Visi kiti būreliai, susiėjimai, ir taip išeina, Margirio šachmatų klubas patalpas buvo užėmę savavališkai, be juridinio pagrindo, todėl visiems liepta atlaisvinti patalpas.

Kodėl moterų chorui “Indraja” savivaldybė neduoda patalpų ir kuo čia dėta kariuomenė, nusistebėjo viešai atsargos pulkininkas,pagarsejęs tuo, jog iš Afganistano misijos išvaikė girtuokliauti mėgstančius karius, ir išvijo juos iš kariuomenės.

Savavališkai daugelį metų nemokanai patalpas naudoję Algirdas Rauduve bei Šarūnas Šulskis yra nepatenkinti, bet tvarka yra tvarka, o komunizmas pasibaigė jau prieš gerus 30 metu.

Lithuanian Army which belongs to NATO Kaunas cultural house with a name RAMOVE had had numerous of years loaners, who did not pay any penny for Lithuanian Army. Lithuanian army had to finance their toilet paper, their concerts, and their laiesure activities for no legal reason. The new Ramove head colonel MACIJAUSKAS, who is famous for making right steps in Afganistan, when he caught drunk soldiers and didmissed them not only from the mission, but also from the army – has said to all “communists” in Ramove, who were ocupaying the building – to go out the building. It is a great scandal, that Lithuanian Army Cultural house was ocupied by civilians, and the army could not do anything many years in a row.

https://www.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/kauno-igulos-karininku-ramoveje-nebeliks-uz-nieka-nemokanciu-nuomininku-945576

su adamkumi

Nuotr. Sesę Virginiją 2009 11 27 – užmušė Vilniuje, mūsų bute, brolį – Romualdą, – pradangino, jog dukrą – pardavė, žmoną – lyg irgi (turtingam italui).  Kai nebeliko ką vogti, valstybinė mafija šv. Kalėdų proga pavogė…šiukšles. Šiukšlės pavogė šiukšles. Gera simbolika.

Turiu Fb drauguose tokį draugą Jonas Baranauskas, neduoda čia žymėti, bet tiek to. Tai ką jis rašo, kartais trindavausi akis ir mąstydavau, čia pasaka, satyra ar čia iš gyvenimo. Dabar jūs irgi pasitrinkite akis.

Kai jau nebeliko ką iš mūsų vogti – konservatoriai, apkaltinę Gorbačiovą prieš keletą metų susigrobė visas mūsų žemes, prieš penketą metų pardavė mano tėvų vienintelę anūkę, ir dar pardavė mano brolį, mane pastatė ant taikinio, ir toliau žiūrinėjosi, ką čia galima pavogti. Jau nevertingo, ką galima vogti, nebesaugojau, nes tikrai nepagalvojau, kad ir kokia šlykšti šita valstybinė mafija – sekta, kad “taip žemai puls”. Bet kaip būna “više niekuda”, tai čia “niže niekuda”.

Grįžtu iš turgaus, pirkau grūdų, bulvių, mėsos, vyniotinio, nuotaika puiki, ir matau, mašina, ir matau ponia, su šukuosena, lakuotais nagais, gražiais jau buvusiais batais, nes paklampojo su jais po mano kiemą, o kiemas juk neasfaltuotas – tįsia šiukšles iš mano kontiko.

davatkos

Pirma aš nelabai patikėjau savo akimis, tada jau ji mane pamačiusi, ėmė bėgti, link mašinos, o aš nepasimečiau, sakau atiduok šiukšles, kokias čia nesąmones darai. Kadangi kontike buvo žiauriai nereikšmingos šiukšlės – nes mes senokai jau DNR turinčių dalykų ten nemetam – tiesiog suveikė liaudies patarimas “šiukšles iš namų išvežti “- tai čia nelaimės linkėti. Nepatikėsite – aš čia tvarkiausi lysves, ir išmetusi žemes iš surūdijusių šunų ėdalų indelių, išmečiau juos į kontiką, ir tais indeliais buvo užgrūstas visas NAUJO AUTOMOBILIO salonas. Wow, kokios reikšmės aš esu asmenybė, jog mano šiukšlės – parūdiję šunų ėdalo indukai, primenu (jau nepatariama imti plikom rankom, kad nepasigauti kokios stabligės) – sudėti SALIONE ANT GALINĖS SĖDYNĖS. Nepasimečiau, sakau atiduok vagie mano šiukšles, kokias čia nesąmones darai. Vagis ėmė bandyti rėkti “mane puola policija”. Nesupratau, ar vagį puola policija, ar kas. Sakau ar girdi tu lietuviškai, tu naglai iš mano kontiko pasiėmei jo turinį, atiduok šiukšles. “Neduosiu, aš kviesiu policiją”.

Dabar žiūrėkit – kitą kartą tai gali būti daiktai iš jūsų garažo, namo, ir vagis, gražiai aprėdyta, su “aukšta visuomenine padėtimi”, pasivogusi jūsų daiktus – kol jūs buvot turguje, vagišė gal išplėšė jūsų seifą, išsinešė jūsų dokumentus – dar jums iškvies policiją. Kadangi šita skretena jau man matyta su savo “metodais”, ir ji mėgsta kurti savo pasakas ir skazkes, viskas toliau ir darėsi kaip pasakoje – apie Pelenę. Staiga mano rankoje atsirado tos vagišės batas. Ji žemiau 200 eurų už porą nemokėtų, faktas, taigi, laikau 100 vertės batą, na ir visos 200, nes vieno bato ji nepanešios, ir dabar jau išeina, normalus žmogus jau sakytų, atiduodu tau šiukšles, išimk iš purvyno batą ir paduok – ne kur tau, murmėdama po nosimi “mane puola policija”, ji su plika koja paspaudė sankabą, ir išlėkė, tiesa, kažkokiu stebuklingu būdu sugebėjau iškrapštyti tas šiukšles iš tos asmenybės salono.

Drei Haselnüsse für Aschenbrödel Filmszene-6.jpg

Nuotr. Pelenės pasakoje irgi egistuoja šiukšlės, kažkokie burtai, bet ten viskas visiškai kitaip, Pelenė yra dora mergina, ir batą randa princas, o ne vagies apvogtas ūkininkas, iš kurio, nebeturint ką išvežti, vagys išsiveža šiukšlių konteinerio turinį.

Asmenybės, kuri puolė taip žemai, kad knisosi po mano konteinerį. Po to nupylė šaltas prakaitas – o kas, jeigu ji būtų konteinerį pasiėmusi? Na jos ten valstybinėje mafijoje, ten saugume nesaugume velnias žino, kas ten per idiotų sambūris, moko net ne turinį, o visą kontiką pasiimti? Ką sakyčiau šiukšlininkams? Kad pavogė ponia iš Vilniaus kontiką? Galvojate, manimi patikėtų? Patarimas visiems miegantiems: kuo prasčiau apsirengęs žmogus, tuo jis patikimesnis. Jeigu į kaimą lietingą šlapią dieną atvažiuoja lakuota ponia, ji ne poezijos atvaro skaityti, gali būti, jūs ją pamatysite besiknisančią po jūsų kontiką.

Pasakos – pranešimo pabaiga. P.S. Spectarnybos naudoja konteinerio turinį DNR duomenų suklastojimui -ieško jūsų kraujo, šūdo, sysalo, pirštų antspaudų, po to suklastoja kokį įvykį, čia KGB stiliaus nesąmonės. Žinojau, kad reikia saugoti kontiko turinį, bet kažkaip, žinote, prarandi tą atsargumą, tiek, kad stengdavausi nemesti svarbių šiukšlių ten, tik nesvarbias. Taigi, agentė išsivežė daug smirdinčių nuo kopūstų raugo maišelių, šiaip maišų, kurie dar buvo visai neblogi, bet jinai juos susirinko, nes yra vagišė. Dar išsivežė netgi grindų skudurus (jie kabėjo padžiauti po grindų plovimo. Ir jie užkliuvo). Jie beverčiai finansiškai, tiesa, vienas kabėjo “mokamas”, pirktinis, gal kokį eurą ir kainavo -tačiau vėl reikės sukti galvą, kur kokį susiorganizuoti – na pabandykite dabar per naują paorganizuoti buitį, reikės aišku ieškoti senos paklodės. Dar bandė išsivežti kilimėlį nuo šulinio – jis tam pastatytas, kad nepaslysti. Žodžiu, aš galiu bandyti jai aiškinti, jog taip elgtis negalima, bet zakazas yra zakazas, ir ji vykdo. Dar pavogė dekį, kuri naudojame vietoj laukujų papildomų durų, kurias išlaužė seniūnė prieš 5 metus. Nes lauždama su policija duris, išlaužė ir staktą, ji subyrėjo, o ten kadangi gonkelės, jau pataisyti neina niekaip. Ten reikia visą gonką taisyti. Perdaryti iš naujo. Taigi, aš kūrenu kūrenu, kažkas atvažiuoja, tai vienais metais duris išlaužia, kitais dekį pasiima – nes gyvena “ant vamzdžio”, nesuvokia, jog kiekviena tokia nesąmonė namo temperatūrą jau nukrečia. O gal gerai suvokia? Juk KGB stilius – bet kokiu būdu daryti bet kokią, kad ir minimalią – žalą.

Ir dar – KGB padaro kokią nesąmonę, o jeigu pasakoji – tu gali atrodyti kaip koks kvailys, bet aš pasakoju, kad jūs žinotumėte: Landsberginė sekta – mafija apsistačiusi VAGIMIS, Tai yra jų stipriausias ginklas. Vagystės, ir šmeižtai, ir būtinai tai daro gražiai atrodydami – lakuoti nagai (knisasi po kontiką, nors ryte lakavosi nagus – vamzdiec), gražūs drabužiai (su jais tįsia jūsų šiukšles, šiukšlių maišus glausdami prie gražių drabužių).

P.P.S. Garantuoju, jai užsakymas buvo mūsų plaukų, nes jos šlykštus KGBynas vėl gamins kokią figūrėlę, statulėlę, matyt burtai nebeveikia. Kad jie žinotų, jog visi jų burtai yra nugalimi MALDA. Žodžiu, anksčiau aš netikėjau, kad tokios istorijos tikros, bet vakar pati pagyvenau pasakoje, stovėjau su Pelenės Konteinerinės Šiukšlininkės bateliu už 200 eurų, o ji lėkė kaip išdegusi akis, kaip toje pasakoje apie Pelenę, su vienu bateliu, ir su bevertėmis šiukšlėmis. O gal ką ras, kai iškratys kontiko turinį iš savo naujos mašinos saliono.

Apie dvasinius skurdenas

Posted: December 23, 2019 in Uncategorized

AR-190729754.jpg

Pats baisiausias skurdas, kuris ištiko Lietuvą, ne tas, kad žmonės nepragyvena, emigruoja, išvažiuoja, ar turi keisti profesijas, ar dalį laiko dirbti neoficialiai, kad tik pragyventų. Bala nematė to kūno, to apvalkalo, kuris pas visus vienodas, ir kurį mes dar įvelkame kas į geresnius, kas į blogesnius drabužėlius – tai tėra apvalkalo apvalklas, o dvasingas žmogus iš tikrųjų nė nemato tų apvalkalų – jis žiūri į sielos akis.

Naujaisiais laikais išpopuliarėjo priklausyti mafijai, vogti, žudyti, maivytis prabanga ir būti visišku dvasiniu skurdena. Vagystės, žudynės – kaip kasdienės naujienos eksplikujamos kas dieną kaip paprastos naujienos mūsų spaudoje. Tai yra tapę norma – nors Vakarų valstybėje tokios naujienos yra nukišamos į puslapio apačią. Štai pvz, nusižudė garsi prancūzų aktorė, vos 37 metų, naujiena apie tai buvo nugrūsta į apačią puslapio, ir neparašyta net nuo ko mirė. Nes taip veikia Vakarų žiniasklaida.

Dabar paaiškinsiu, kaip dvasinis skurdas pažeidžia psichiką – ogi tiesiogiai. Degraduoja pažintinės smegenų dalys, atsakingos už naujos informacijos įsisavinimą, jos saugojimą, analizavimą ir apdirbimą. Taip atsitinka žmonėms, kurie kadaise skaitė knygas, o dabar nebeskaito – tarkime, valandų valandas guli prie TV. Arba skaito pigius žurnalėlius su labai trumpais straipsniais, ir tokiu būdu stimuliuoja savo smegenų srities mirtį.

Nekalbėsiu apie tuos, kurie niekada neskaitė, ir kurių galvose niekada neišsivystė pažintinės galios kūrybai, didesnio kiekio informacijos apdirbimui – toks buvo ir liko dvasios skurdena, ubagu nevadinsiu, nes ubagai dar prašo pagalbos, dvasios ubagas dar būtų geras apibrėžimas, o jau skurdena kitoks šiek tiek.

Dar nuskurdusio dvasiškai žmogaus labai skurdus žodynėlis – nes degraduojant ištisiems galvos plotams, nyksta ir kalbos sritis.

Ir nesvarbu, kad tokį kadaise buvusį protingą žmogų tu pastatysi kad ir karaliui kiaules šerti, ar jo išmatų puoduką laikyti – čia perkeltine prasme aiškinu, jog tokiems skurdenoms yra duodamas arba paliekamas “geras darbas”, kuriuo jie visur su savo 20 žodžių žodynėliu eina ir didžiuojasi – protinis atsilikimas šviečia toje skurdžioje kalboje, ir tame negalėjime išvystyti jokios diskusijos, bei palaikyti pokalbio, ar sukoncentruoti dėmesio ilgesnį laiką. Jeigu žmogus, kuriam nunyko dalis smegenų, puikiai mintinai moka tą savo vieną dalyką, kurį moko kitus – vadinasi, jam nemirė dar ta smegenų dalis, kuri už tą dalyką atsakinga, bet, nevystydamas visų kitų sričių, jis smegenis pasmerkė mirčiai, ir ten yra vadinamoji “juodoji medžiaga” – labai daug žuvusių smegenų ląstelių. Pykime, nepykime ant tokio žmogaus, tas dvasios skurdena yra tikras dvasios ligonis, ir jo reikia gailėti, aišku, nereikia užsileisti sau ant galvos, kad kakotų tą savo dvasinį skurdą – juk dar ne visos bibliotekos uždarytos, juk galų gale, galima prisiversti skaityti, kad ir po penkis lapus kas dieną, atgaivinti tas mirusias smegenų sritis, galima prisiversti žaisti šaškėmis, šachmatais – juk šie populiarūs liaudyje šeimose stalo žaidimai, o platesniame lygyje- sportas -atgaivina net keletos insultų pažestas smegenis.

Sulig “Naująją Lietuva” buvo suburtas kiekis asmenų, aš juos vadinu  KGB, KGB LTU, tai apie 100 000 žmonių, kurie buvo slaptieji bendradarbiai, šestiorkės,stukačiai, agentėliai, pusagenčiai, jiems vadovauti pastatyti įslaptinti KGbistai, kurie apsimokė dar nuo 1985 metų, kaip reikės vaidinti labai didelius patriotus (pagonybė, liaudies dainos, būtinai iškraipytos, Bažnyčios puolimas, ir neigimas, visur puola rusai ir t.t.), ir tame kiekyje, kuris su “šeimos nariais” (ne visi šeimos nariai tinka, kai kurie yra išžudomi, išsiunčiami į užsienį arba negyvai užterorizuojami, kad “nelįstų į akis”, nes “nepriklausai mūsų KGB šeimai”), ir jiems buvo pasakyta jų vaidmenys. Dalis nuėjo vaidinti ūkininkus, ir turguose jie sėdi sumautai nusmurgę, nes ne taip įsivaizdavo savo gyvenimą. Dalis nuėjo tiesiog agentauti,šeštauti – ir pastoviai juos gali pamatyti tai pikete prieš motinos teisę auginti auginti vaiką, tai kitame pikete jau už kitos motinos teisę auginti ir dargi mušti vaiką. Tie šestiorkės kurie varinėjami į piketus per pūrą, sniegą ir lietų, agentaus iki mirties. Mainais jie gauna kokius nors sauso maisto davinius, ir jaučiasi reikšmingi.

“Aukštesnis lygis” tai tie jau pasiųsti “kurti ateities Lietuvą” į įvairiausias partijas. KGB yra paskirstyta tolygiai po visas partijas, judėjimus, tai vieno lizdo žmonės, tie patys gatvių piketuotojai irgi varinėja į įvairiausius naujus judėjimus, ir ten kelia chaosą.

Aukštesnio lygio agentūra gavo ir kažkokius tai naujosios saugumo sistemos “pogonus”, ir jiems teikiama netgi visokia tenais sekimo informacija, kurios jie net neatskiria nuo internetinės, nes jie tiek įpratę skaityti savo KGB portalą, jog nesuvokia, kad tai nelegali informacija – kurios neturėtų būti. Tokio KGB LTU sekimo portalo, prie kurio prieina ta 100 000 išrinktųjų grietinėlė, negalėtų būti jokioje demokratinėje šalyje – tačiau Lietuvoje tas šimtas tūkstančių, apjungtų į vieną “šeimą” (tai turbūt pati didžiausia pasaulyje mafija, tokios neatrasi niekur – sukurta pagal Vakarų perpirktus KGB duomenis apie visą tinklą…) – prieina prie visokios informacijos apie įvairiausius žmones, tačiau jie vaidina, jog “atsitiktinai sužinojo”, “kaimynė sakė”. Jeigu jums papasakočiau apie jų išdirbinėjamus cirkus, jūs apaktumėte, nes sakytumėte, taip būna tik filmuose. Iš esmės politikas KGBstas ir Kauno mafijos moteriškės yra viename tinkle, ir sudaro tą pačią valstybinę mafiją, tai yra tos pačios dvasios skurdenos, nors susitike gatvėje jos viena į kitą spjaudo (esu mačiusi šitą vaizdelį, buvo įdomu stebėti, kaip valstybinės mafijos atstovė, kuri infiltruota į politikos barus, bumbėjo ir visaip nekentė Kauno  ponios, kuri sėdėjo jai už nugaros – Vilniaus dramos teatre ji sėdėjo su režisieriaus brolio kvietimu 7 eilėje su manimi, o jau “KGB elitas” 4-oje, kas yra šiaip blogesnė vieta. Tai girdėjau, “kodėl ji atvažiavo su ta, ta nu ta”. Labai keista, kai tos pačios KGB irštvos moterys taip viena kitos nekenčia, juk turėtų palaikyti. Kad mafijos moterys KGbistės, paviešinino romanistas D.D. ir aš juo kaž-kodėl tikiu jis paviešino, jog jos apkaišytos nerealia sekimo ir pasiklausymo įranga – aš tuo tikiu, nes kartą su Kauno ponios vyriausiąja dukrele perkant kavą degalinėje, jai priėjus prie aparato JIS NULŪŽO. Neatlaikė bangų. Tiesa, Kauno ponia nėra dvasios skurdena, ji ir skaito, ir domisi menu, ir myli savo šeimą – o kas per išgamos jau aukštesnio lygio tos “politikės”- prisiminkime kitą “bobų partijos kūrėją”, kuri pakeitusi spynas buvo užgrobusi savo vyro nuosavą butą – tada supratau, jog iš manoji Kgbistė yra iš KGB – nes ji irgi kaitaliojo savo vyro asmeninės nuosavybės namų durų spynas, slėpė raktus, ir netgi jį buvo užrakinusi jo paties name, kuris buvo nekūrentas, ir iš kurio norėjo kaip supratau išsivežti lavoną – na kaip gali išgyventi užrakintas sergantis žmogus nekūrenamame name. Kai “įsilaužėme” (keista laužtis į savo namus – bet taip yra buvę) su kaimynų pagalba gelbėti tėvui gyvybę , pakūrėme pečius, iškvietėmė gydytuojus – ji po to parašė į miliciją, jog aš užpuoliau namus. Taip suprask – jos namus, nes jeigu Teišerskytė galėjo jėga užgrobti savo vyro asneninę nuosavybę, tai ir kita bobų partijos kūrėja galėjo. Juk KGB  yra KGB. Vėliau ne KGb šeimos narys paneigė tą melagingą pareiškimą, nurodė, jog niekas niekur nesilaužė, jog gelbėjo jam gyvybę, ir ne kitaip.

Šitas visas rašinėlis kilo po labai keistų įvykių. Jau nebegalėdama nieko pavogti nei iš mūsų giminės namo, nei iš kiemo (mano tėvas nepasidavė Kgbistei mūsų, ir netgi užrašė gyvenimo teisę man ir vyrui, raštu, kad nesikartotų įvykiai, kai jojo Kgbistė važinėjasi su policija ir mėto žmones iš namų), ji nutarė pavogti …šiukšles. Nežiūrėjo nieko į savo mafijos kodą, mafijos ponetkes dabar jau atitinkančią aprangą (šiaip atvažiuodavo murzina iš sodo ar iš kapinių, o su tokia išvaizda neturėdavo vidinių jėgų šokinėti, nes pasirodo, KGb mafija eina tik pagal išvaizdą – nors kitiems, kur nėra dvasios skurdo, tai neįdomu, nes kaip minėjau vakar dienos rašinyje, pvz. į turnyrus atvykstantis Seimo narys Julius niekuo neišsiskiria iš viso iš aplinkos, kad barmenės sako, jog negalėtų pasakyti, kuris yra Seimo narys kavinėje…Tokio dalyko pasiekti – neišsiskirti iš aplinkos – yra žymiai sunkiau, nei išsiskirti. ), klampojo per purvyną su naujokais batais. Nors su tokiais batais, atvažiavus į KAAAAAIMĄ, kaip jis taria su labai didele neapykanta – nes pati yra iš KAAAAAAIMO, ir gyveno kūdykystėje kaimo troboje be jokio TŪLIKO, -nepatartina eiti toliau prisišvartavimo aikštelės, kur dar būna akmenukų, ir galima dar neįklimpti – ji nieko nežiūrėjo.

Kadangi turiu šiokią tokią nuojautą, jog iš atvirai laikomo konteinerio (dabar jau užrakinau, nes kitą kartą gali išsivežti konteinerį, o man teks aiškintis prieš Kauno švaros vyrukus, juk neįrodysiu, jog “šeimos narys” vagia konteinerius) gali būti vagiamos šiukšlės, nes ilgokai studijuoju KGB LTU braižą, tai ten sumečiau visiškai nereikšmingas nesąmones – tai surūdijusius šunų ėdalo indukus, kuriuos antram gyvenimui buvau panaudojusi kaip daigų daigyklas, skudurus, kurių mane nebereikia, ir smirdinčius kopūstų maišelius (kai vežu į ūkininkų turgų parduoti, tai pakelius supakuoju dar į maišelius, o po to jau tų maišelių niekur nepanaudosi, juk kvapas nerealus, tai ir išmečiau. Koks jausmas po tuos maišelius naršyti, ir koks bus kvapas mašinoje – aš nedrįstu spėlioti.). Viskas. Ir visą šitą turinį “ponia” susivertė į mašinos saloną,net nesupakavusi į maišus. Gali būti, jog jos KGB LTU agentūra tokiu būdu iš jos tyčiojasi, ir tokiu būdu kompromituoja visą mūsų giminę, nes mano tos jau asmeninės KGBistės tėvai tai labai aukšto lygio intelektualai, abudu mokėjo nuo 5 iki 10 kalbų, mano senelis poliglotas, ir augo kūdykystėje pas profesorių Mykolą Riomerį, kur buvo ugdomas kaip grafas. Kažkokia yra giminės istorija, kad mes esame Riomerių giminės, bet iki galo nepasakoma, kad gal “nepasikeltume”.

Mano močiutė dėstė ne vieną mokomąjį dalyką – dėstė ir kūno kultūrą, dailiąją gimnastiką, ir yra jos pokario nuotraukos kaip mokytojos, tokia graži graži, laiba laiba, gimnastė, dėstė geografiją, matematiką, ir visus dalykus, ko tik reikėjo, o kadangi labai gražiai mezga ir prekiauja savo produkcija, tai manau, galėjusi dėstyti ir darbelių pamokas.

O dabar jau grafų, mokytojų atžala  – rausiasi po konteinerius, ir kiša turinį į mašinos saloną. Štai čia yra tikroji dvasinė ubagystė, ir ji atsiranda, kai žmogus nebeskaito knygų, nebesidomi meno, mokslo pasauliu – jeigu prakalbini šitą vargšą žmogų, jis ima tyčiotis iš  mano tėvo profesoriaus, kuris pastoviai skaito knygas ir žiūri pažintinius filmus, būtinai užsienio kalbomis. Mano tėvas nenori, kad jo smegenys degraduotų, jis visada kartodavo, jog neskaitantis, nežiūrintis pažintinių filmų žmogus pasmerktas lėtai smegenų mirčiai ir socialinei degradacijai.

Mane tėtis išmokė įvairias citatas ir mintis užsirašyti ant kortelių. Užfiksuoti informaciją. Pasirodo, jog su atmintimis ir smegenimis reikia dirbti. Neužleisti. Naujoji tvarka, kuri įvesta Lietuvoje, pastačiusi žmones, gal ir intelektualius kadaise, iš jų reikalauja būti idiotais, ir kai jie ima vaidinti idiotus – jie jais juk ir pavirsta. Juk nejudinamos smegenys irsta, juodosios medžiagos plotas plečiasi. Po to ir visos tos smegenų ligos, kur gydytojai nežino, nuo kos jos, kodėl smegenys kaip “sušaudyti”. O sušaudo tai nenoras, tingėjimas kažką daryti dėl smegenų.

O kaip rodo liaudies išmintis, būtent tadžikų folkloras pasakose “Gudrus plikis” ir “Gera žmona”, jeigu žmogus turi dvasinį pradą – tai iš finansinio skurdo jis ne tik pats išlips, bet ir kitą ištrauks. Gudraus plikio iš tadžikų liaudies pasakų neįveikė net klastingas karalius, kuris panašiai kaip mūsų šalies “karaliai”, ėjo per miestą ir visur dejavo žmonės, jog badas, o griuvėsiuose gudrus plikis sau skanų plovą virė. Tai aš pasijutau jau tos pasakos herojumi, kaip būdavau sekama ir stebima, ir tada bandoma mano prekę “uždrausti”, kaip toje pasakoje – siunčiami kokie apsimetėliai klientai, arba provokatoriai, ir pasirodo, tai labai senos technologijos, ir netgi pasakose aprašytos. Na o pasakoje “Gera žmona” ji išeina nuo labai turtingo ir labai save pastoviai giriančio bėjaus, ir pasieškojusi, kas gatvėje skurdžiausiai gyvena, tai toks Saidas, nueina pas jį, jis nors jaunas darbštus, bet jam matyt nebuvo gyvenimo džiaugsmo, ir jis labai mažai pririnkęs šakų, parduodavo kas dieną turguje, ir taip skurdžiai gyveno. Jinai siuvinėjo tiubeteikas, ir jas pardavinėjo – o buvusiuose namuose tas jau ponas nevertino, nes “viskas jo”, ir ji pakalba su Saidu, kad nuo šiol ji bus jo žmona, bet jis turi šiek tiek daugiau dirbti, ir jis išeina nors ir nenorėdamas, dar kartą rinkti šakų tą pačią dieną, po to jisai įpranta daugiau rinkti šakų, o pardavus vieną kitą tiubeteiką, ji pasiūlo jam nupirkti kažką buičiai, puodų, dubenių, iškepa skanių papločių, ir paprašo, kad jis vėl eitų rinkti šakų, jis vėl eina dirbti, įpranta daryti didesnę “normą”, ir pats daugiau ima uždirbti, galiausiai jie sugeba įsigyti asilą, ir tada Saidas daro dar didesnes malkų normas, ir galiausiai jie prasigyvena, išsiremontuoja namą, ir pakviečia miestelio turčius, tame tarpe ir tą jau bėjų, kuris išvarė žmoną iš namų. Pagal Islamo papročius žmona nesirodo, todėl bėjus negali žinoti, į kieno namus atėjo. Tie turtingi miestelio (kišlako) asmenys jo klausinėja, iš kur jis tokią žmoną rado, kad anksčiau jis buvo skurdena, o dabar jau gražiai, net turtingai gyvena, o jis atsako trumpai: “Man viską padėjo žmona”.

Jis pasako, kad ji gražias tiubeteikas siuvinėja, yra labai darbšti, šeimyniška, ir tas jau bėjus, kuris ją išvarė iš namų, pajunta tokį širdies dilgtelėjimą, kuris jo neapleidžia iki pat mirties – nes kai išvarė žmoną, namai tapo tušti, šalti, o gyvenimas ėmė nebesisekti.

Čia mano toks savaitgalio pamokslas, perkeltas į pirmadienį – niekada “nevažiuokite” ant kito žmogaus, jeigu jūs matote tarkime, kad jis tuo metu nepragyvena, ar turi labai mažai duonos. Jis gali būti, kaip ta žmona, visus pinigus už tiubeteiką įdėjo į asilą, kuris atsipirks per kurį laiką, kartais reikia įdėti pinigų į asilą, į laimės paukštę, kad vėliau neštų laimę, kad laimė suktųsi. Jeigu sutikote labai nelaimingą žmogų – jūs jam padėkite, nes jis ir taip turi savo Nelaimę, kurią velkasi per gyvenimą. Nesmukdykite jo dar labiau, nei jam yra tekę. O su dvasiniais ligoniais, kurie yra tokie savo noru, kaip tas tadžikų pasakos bėjus, kuris išvarė žmoną, ir ji padarė kitą žmogų turtingu ir laimingu – tiesiog taip ir reikia, atsukti jiems nugarą (ne kitą skruostą). Negyventi jų dvasios skurdo ideologiją, nes kaip vakar girdėjau vieno kažkiek gal ir įkalusio vaikino, atvežto į kavinę su TAPKĖMIS (jis atrodė labai nuoširdžiai, ir netgi šeimyniškai), pamokslą – ir jį perduosiu jums visiems, nes tai labai protingi žodžiai iš Kazlų Rūdos – “niekur Europoje, kur apvažiavau, nėra, kad neaugintų – ir danai augina kiaules ir smirda, ir vokiečiai augina viską ir laukus laisto šūdu, ir netgi žmogaus šūdu – ir smirda visur, ir visiems dzin, nes žemės ūkis, ir kroatai, ir slovakai, ir čekai – ir anglai – prancūzai – visur visur žemės ūkis, ir jis KELIAMAS. Kas čia padaryta, kad nebegalima auginti kiaulių – NES SMIRDA??”.

Taigi, mielieji, o tokios poniutės, kaip mano aprašytoji, juk netgi jūsų konteinerio turinį išveš kažkur “analizui”, gal atras KAD SMIRDA. Nenustebkite, jeigu tų poniučių štampuojama tūkstančiais, ir vienas šimtas tūkstančių gerai kontroliuojamų žmonių juk išterorizavo ir iš Tėvynės išvarė jau milijoną gyventojų.

Jeigu turite labai durną kaimyną kuriam SMIRDA, nusipirkite kiaulę, ožką, avį, vištą, ir auginkite. Ir pasižiūrėkite, kaip jis iš lėto išeis iš proto. Jūs aišku nesmirdinkite, juk yra visokios technologijos, ir maišymas su pjuvenomis, ir senais lapais, ir galų gale, netgi atrasta ORO GAIVIKLIAI, IR NETGI bakterijos ėdančios šūdą.

Pats didžiausias Lietuvos šūdas yra dvasios skurdenos su savo pusiau mirusiomis smegenimis, gaila žmonių, tai dvasios ligoniai, su nykstančiomis galvomis, ir nuolat kartojama” AŠŠŠŠŠ AŠŠŠŠŠ KAS AŠŠŠŠŠŠŠ ESU!” Tik apvalkalas, kadaise buvęs žmogus, o dabar iškamša, pamėklė, pabaisa, baidyklė. Matote, kiek mano galvoje žodžių, kiek sinonimų – nes aš vėl perskaičiau vienu ypu 550 puslapių gerą lietuvių rašytojo romaną. Ir jums rekomenduoju. O jeigu neišeina – prisiverskite.

 

kazlai11031

Nuotr. Kazlų Rūda tampa mažąja šachmatų sostine – turnyrai čia vyksta kas keletą savaičių kavinėje “GINTOLINA”, prie geležinkelio stoties, vasarą turnyrai vyksta privačioje sodyboje, kartu su šachmatų stovyklomis.

Kai nieko nesitiki, būna, atsipūtusiai žaidi – kas pasiūlo lygiąsias, su tuo sutinki, žiūrėk, Likimas šypsosi. Nesidraskiau, kas siūlė lygias – sutikau, pati pasiūliau šachmatininkui Juliui pasitaisyti karaliaus ėjimą, o po to pasiūliau lygias (pasakiau, kad naudojuosi proga, kad leidau ištaisyti siaubingą klaidą), tai Julius sutiko iš karto, ir pasakė, kad pasimokė iš savo partijos, kur jam siūlė, jis nesutiko, o po to tapo blogiau.

Tas pats atsitinka su Jonu – siūlau lygias, jis šypsosi, paeina su žirgu labai kreivai ir pralaimi figūrą, o kartu faktiškai ir partiją. O galėjo gauti pustaškį.

Punskiečiui Jonui pasiūliau lygiąsias, kai tik jis pasiūlė keistis valdovėmis, jis sutiko, bet paprašė toliau tęsti kaip treniruočių partiją, tai labai smagiai pasitreniravome, paaiškėjo, jog vis tiek būtų gavęsi po pusės valandos žaidimo kovinės lygiosios.

Paskutiniame rate Gailiūnas pasiūlė lygias, sutikau. Dar viename rate pasiūlė šio turnyro nugalėtojas dar vienas Jonas, sutikau, o jis motyvavo, jog jis dėkingas ir atsimena nuo praėjusio turnyro, kur aš sutikau pozicijoje nors ir lyginėje, bet jis turėjo žymiai mažiau laiko, todėl jis dėkingas ir dabar nori pasiūlyti lygias.

Nieko tokio toks varžybų scenarijus – ganėtinai buvo labai kovingų ir turiningų žaidynių. Svarbiau – varžybų dalyvių pietūs. Žmogus aš komandinis, kolektyvinis, kas “šiais naujais laikais” reta ir ne itin geidaujama, bet nekreipiu aš dėmesio į tuos “naujų laikų ženklus”, tiesiog imuosi pati iniciatyvos – nes šiandien “Gintolina” dienos pietų neturi, ir turi labai rimtus gedulingus pietus, ir nebežino, kaip viską suspėti. Suvokiu, jog jeigu mes rikiuosimės po 5 rato tik prie baro su užsakymais – tai mes lauksime valandą, o turnyrą baigsime naktį.

Barmenės visos supranta mano rūpestį, paduoda man kalną meniu, kalną lapelių, tušinuką, ir sako “būkit gera, tai surašykit vardus ir valgius”. Ateinu į salę, ne kiekvienas supranta, ką aš darau, bet kai supranta, išeina gražus 2 lapų užsakymas, atsiranda tokių, kurie ignoruoja mane ir šią iniciatyvą – po to pamatysime, kaip jie nuobodžiai turi laukti prie baro, kol juos aptarnaus, ir kol kažką pagamins – kol mums visiems jau užsakiusiems sunešios. Kažkas ar nesuprato, ar netiko, kad kažkas ėmėsi iniciatyvos. Vienas šachmatininkas nemandagiai reikalavo ledų “tuoj pat” ir “tuoj pat atiduoti jam grąžą”, vos neišvedė barmenės iš pusiausvyros, pamerkiau jai nepasiduoti provokacijai ir nekreipti jokio dėmesio. Kai jos atneša ledus, jis nustoja draskytis ir ardytis, pamato, jog porcija rimta, su vaisiais, aš barmenei ,kai tas susireikšminęs pilietis nueina, paaiškinu, jog jis žiniasklaidoje padarytas labai populiariu, nes kažkokį atseit kažką atspausdino kažkokiam miško vadui, o šiaip neaišku, kaip ten buvo, tai ir elgesys toks, jos padėkojo, kad padėjau. Dar įvyksta nesusipratimas, kad dvi porcijos pavirsta viena, tai aš ramiai atsirėmusi į barą pasiūlau padaryti dvi pusines porcijas, nes barmenės žiūriu susijaudinę, o tas kuris netektų porcijos, pats pirmas užsakė, o kuriam atiduoda “Milžinų” blynus – paskutinis. Paaiškėja, jog Milžinai yra du didžiuliai bulviniai blynai su mėsa. Tas, kuriame vos neatiteko visa porcija, vėliau labai patenkintas buvo “nesusipratimu”, nes visos porcijos nebūtų įveikęs. Dar šnipštelnu, jog “Milžinų” dilemą reikėjo išspręsti, nes būtų nepavalgęs labai geras šio krašto žmogus, kuris rūpinasi visų kazlūrūdiečių saugumu. Dar šnipštelnu barmenėms, jog mūsų tarpe yra Seimo narys, bet elgiasi taip kukliai, kad niekaip neišsiskiria. Jos dėkoja už informaciją, ir nežinau kiek kartų man tą dieną dėkoja už pagalbą pietų metu, o man patiko pasavanoriauti tuo jau baro patarėju, pagalbininku. Nes pavyzdžiui, barmenė lakstė po barą ir ieškojo kieno blyneliai, o aš tik išsitraukiau sąrašą, ir atradau. Žmogus kukliai stovėjo eilės gale, o staiga jau jį vedasi, ir duoda valgyti,žodžiu, emocijų buvo įvairių ir įdomių, ir buvo smagu panaudoti savo bendruomeninius ir organizacinius gebėjimus viso kolektyvo naudai.

Dar labai džiaugiuosi, kad atsišviežino sena politinė ir šachmatinė draugystė su Juliumi, mes juk ne kartą ir ne du tuose antradienio turnyrėliuose Užupio kavinėje apie viską pasidiskutuodavome, kas aktualu ir įdomu. Jeigu man reikėdavo leidimo į Seimą, aš jam galėdavau skambinti dar kai jis gerdavo pirmą kavą. Buvo viskas okei, todėl labai smagu, jog viskas ir yra gerai, ir tas žmogus išliko nepakitęs, Seimas jo nepakeitė, ir nepadarė tokiu, kuris klojasi gatvę asfaltu, nes jis yra tas kas yra.

Labai nudžiugino ir nustebino prizų gausa turnyrėlyje. Paaiškėjo, jog šis Formulės turnyras nėra niekaip įskaitinis. Už visus metus prizai fiksuoti iki šio turnyro, o šio turnyro fondas išdalintas prizeliams, kas labai visus pradžiugino: prizus ėmė dalinti net nuo 12 vietos! Kaip matau iš suvestinės, šis turnyras irgi turėjo Formulės taškus bet jau jie buvo suskaičiuoti metiniai iki turnyro. Buvau ir likau 8 vietoje, kas pradėjus žaisti tik nuo liepos pabaigos, tikrai nemenkas, mano manymu, rezultatas.

Ypač džiaugsmu tryško senjoras iš Kauno, kuriam traukinio bilietas tik 46 centai, jis net nesistengė gerai lošti, atvažiavo pasibūti, ir gerai praleisti laiką. Pasirodo, Lietuvos geležinkeliai taiko labai didelę nuolaidą senjorams virš 80 metų.

Senjorams virš 70, bet jaunesniems nei 80 metų, irgi yra nuolaida, ir dalis jų taip pat atvyko Lietuvos geležinkeliais, buvo patenkinti, iš esmės rytas prasidėjo labai gerai: jau kai nusipirkau traukinio bilietą į Kalų Rūdą Lenkijos traukiniu, kuris niekur nestoja, ir “druga ostanowka Kozlowa Rūda”, priėjo kiti du kauniečiai, ir pasakė “mums ten pat”. Kasininkė nepatikėjo, ir tris kartus klausė, ar tikrai. Matyt niekada nematė tiek daug važiuojančių “ten pat”. O traukinyje jau kai įsitaisėme mūsų maloni kompanija, staiga atlėkė tas jaunas senjoras, su už 46 centų įsigytu bilietu. Ir atsisėdo lyg niekur nieko prie mūsų.

Metai buvo įdomūs, daug įdomių partijų, naujų priešininkų, daug situacijų, ir daug laimėjimų bei ir pralaimėjimų būta. Šiandien vos išlošiau valdovę prieš Mataitį, kitu ėjimu jis sugebėjo manąją pagauti. Po to abudu juokėmės “Valdovė ir Afrikoje valdovė”. Pagavo jau manąją be kompensacijos, todėl likau rezultate be bokšto, teko pasiduoti. Tokių keistų ir įdomių partijų pasitaiko, jų buvo ir bus, ir reikia išmokti nenusiminti. Augustė, kuriai tebus 8 metai, berods, įveikė Raimondą Žemaitį…Irgi pagavo valdovę ant šakutės.

Vilkaviškio Šachmatų Formulė – 2019.

Kazlų Rūda, gruodžio 22  dienos rezultatai.

 

Vieta Žaidėjas Dienos rezultatas VŠF   reitingo taškai
1 Ridzvanavičius Jonas 70, Kaunas 7,5 16 + prizas
2 Kasparavičius Laimutis, Šakiai 6,5 15 + prizas
3 Gailiūnas Vytautas 70, Kaunas 6 14 + prizas
4 Mataitis Teodoras 60, Luksnėnai 6 13 + prizas
5 Janulaitis Gintautas, Vilkaviškis 6 12 + prizas
6 Novikovas Eugenijus, Kaunas 6 11 + prizas
7 Sabatauskas Julius 60, Alytus 5,5 10 + prizas
8 Smolenskas Dainius, Marijampolė 5,5 9 + prizas
9 Sulikienė Kristina, Rokai 5,5 8 +prizas
10 Bikauskas Arnas, Alvitas 5,5 7 +prizas
11 Senavaitis Kazimieras, Birštonas 5,5 6 + prizas
12 Zukowski Jan, Lenkija 5 5 + prizas
13 Kružinauskas Stasys 60, Vilkaviškis 5 4 + prizas
14 Džervus Jonas 60, Birštonas 4,5 3 + prizas
15 Sidaravičius Leonas 60, Kazlų Rūda 4,5 2
16 Daugirda Kazys 70, Marijampolė 4,5 1 +prizas
17 Kajokas Arminas. Kaunas 4,5 + prizas
18 Veiverys Rytis, Kaunas 4,5
19 Jakštas Marius, Kazlų Rūda 4,5
20 Arbačiauskas Jonas 70, Kaunas 4,5
21 Liubinas Vidmantas 70, Alvitas 4,5
22 Makulavičius Danielius 70, Kaunas 4
23 Rauduvė Algirdas 60, Kaunas 4
24 Wolyniec  Edmundas, Punskas 3,5
25 Šaudys Jonas, Kaunas 3,5
26 Kasparavičius Viktoras 60, Šakiai 3,5
27 Cibirka Audrius, Kazlų Rūda 3
28 Žemaitis Raimondas 70, Kazlų Rūda 3
29 Ovčinikova Augustė 8, Vilkaviškis 3
30 Paškauskas Zenonas 80, Kaunas 2,5
31 Lukoševičius Ervydas 70, Marijampolė 2,5
32 Keselys Mantas, Virbalis 0