13:38 palei sodybą sustojo senis ANK 114 (??) ir pypino kažką panašaus į modemą, tiesiai priešais kambario langus mūsų sodyboje

Posted: December 27, 2019 in Uncategorized

Kadangi užtrukau rašydama drono istoriją, nuėjau pasižiūrėti, kaip mano kuras, buvo jis apsnigtas, greitai teko vyniotis, krauti, kol neperšlapo, tada nuėjau apdengti maišo, ir išgirdau vėl kažkokį palaimingą “pyp pyp pyp”. Stovi mašina mėlyna kitoje gatvės pusėje, valstybinis numeris ANK berods skaičiai 114, bet galiu ir klysti, priedangai aišku pasirinktas senis žilas, tipo, ne prie ko.

O RANKOSE LAIKO MODEMĄ, KURIS IR PYPSI.

Ar jūs matėte normalų vairuotoją, kuris sustotų jums po langais ir laikytų žiauriai garsiai pypsintį modemą? Aš nesu mačiusi. Daug visokių nesąmonių mačiau, bet tokią pirmą kartą.

Tada aš nekreipiu dėmesio į senį, ir tvarkau maišą, o jis pypina modemą, tada susinervija ir nuvažiuoja bet sustoja Rokų fabriko (seniūnijos) stotelėje.

Tas aparatas atrodė kaip modemas bet aišku tai kažkoks gal trukdžių generatorius, gal pasiklausymo aparatūra. Esu tokį turėjusi Mezon ryšiui, tokios pačios dvi antenos, bet niekas jo nesivežiodavo mašinoje, ir nepypindavo niekur po niekieno langais. Kažkoks disonansas. Senio modemas buvo tamsiai mėlynos spalvos.

Po šiukšlių vagišės vizito buvo girdėti irgi labai panašus pypimas, pagalvojau, jog name, bet galėjo būti galėjo sustoti toks pats senis su tokiu pačiu pypalu

 

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s