Giant chess naujametiniame turnyre “nukalu” lyderį ir užimu 11 vt. iš 51

Posted: December 29, 2019 in Uncategorized

giantchess

Nuotrauka paimta iš FB, iš Andriaus Mulevičiaus paskyros, nuotraukoje matome gerai nusiteikusį arbitrą Gintą Zybartą ir entuziastingiausią Lietuvos žaidėją, turnyrų medžiotoją, trenerį Andrių Mulevičių, kuris rankoje laiko žydų bendruomenės dovaną – košerinę Jeruzalės duoną.

Visai gerai sekėsi Vilniuje, šachmatų turnyre, kurį organizavo Giant chess su Gintu Zybertu.

Patalpas maloniai davė Vilniaus litvakai, ir dar pridėjo mums kiekvienam žydiškos košerinės Jeruzalės duonos. Pasveikino su mūsų Kalėdom, pasidžiaugė ir savo šventėmis, žodžiu, atmosfera puiki,tačiau dalyvių tegali priimti 50,išskyrus,jeigu atsinešamas inventorius.

FB_IMG_1577729562333

Visi tad turėkit omeny, jeigu turit šachmatus ir laikrodį, pasiimkit. Aš kitą kartą tai pasiimsiu, kad kuo daugiau entuziastų galėtų dalyvauti.

Sutikti šachmatininkai stebisi vakar dienos provokacija, kai man nebuvo leista dalyvauti turnyre, ir vienbalsiai nutaria, kad tai aukščiausio lygio nesąmonė. Kiti guodžiasi, jog didmeistris Š vakar apiplėšė- liepė mokėti 15 eurų starto mokestį. O vyrukai tai karininkai, jiems Karininkų Ramovėje pagal įstatus visi renginiai nemokami. Keista girdėti kaip mūsų kariuomenės – mūsų kultūros, sporto, laisvalaikio namuose savivaliauja neadekvatūs civiliai. Aš pasakiau, jog taip nepaliksiu. Turi susidomėti kad ir VMI.

O šio turnyro galva paaiškina, jog šachmatų komercializavimas yra žemas lygis, toks amoralus ir nelygis. Pritariu.

Labai miela buvo pamatyti didmeistrius Vidmantą ir Kamilę, visi juokavome, jog pamatę turnyro sudėtį, išsigando ir pabėgo.

Turnyre dalyvavo ir belgas, bei iš mišrios šeimos lietuvės ir azerbaidžaniečio kilęs vaikiukas, gyvenantis Prancūzijoje. Jo tėvelis prieš 2 dienas atrado trenerį Fichmaną, kuris tėvelio teigimu, tiesiog nuostabus, ir po to sužinojo apie šį turnyrą.

Vaikas rezultatus sakydavo prancūziškai, o charizmatiskas turnyro vadovas Gintas tiesiog visiems ir pasakė, jog svarbiausiai išdrįsti kalbėti. Kad ir gestų kalba.

Turnyrą atidarė Boris Rositsan, litvakas, kalbantis rusiškai. Didmeistris Š jam yra smogęs dėl jo gimtosios, naminės, kalbos, yra tiesiog, kad šeimose šnekama ar rusiškai, ar lenkiškai, bet totorių tarpe rasit tokią tvarką. Labai tikiuosi, jog Boriso turnyruose smurtininkas didmeistris Š nebus registruojamas žaisti.

Kažkas bumbėjo ant gerbiamo Baltrūno, ir aukštino Sidabrą – gyvenimas toliau virė pilnu tempu, pilnas juodų ir baltų figurėlių bei įvairių peripetijų.

Tiesa, iki turnyro spėjau nueiti į šv. MIŠIAS į Katedrą. Apėmė beveik  tranzas, nes tai buvo labai paprastos, bet labai ir iškilmingos mišios. Visos šoninės koplyčios buvo atrakintos, gyvenime nesu jose buvusi. Išskyrus Kazimiero. Įdomi pilna atradimų diena mano mielajame Vilniuje.

18

Indriunas MatasLTU19736,024,026,522,002019,022

FMViskelis DariusLTU20415,526,530,523,25202,236

Pidluznij GlebLTU19875,525,528,021,75200,8411

Dailidenas JustasLTU18685,524,527,019,252035,455

Zvirblis AndriusLTU19895,028,532,022,00203,863

Ceponis TadasLTU20155,023,026,019,0020-9,279

Ketlerius ArijusLTU19695,022,525,518,5020-10,0815

Viederis GediminasLTU17944,527,530,518,002022,097

Maziukas KasparasLTU19764,527,530,517,2520-13,01024

Mulevicius AndriusLTU17184,526,528,015,752035,01120

Sulikiene KristinaLTU17474,523,525,015,252022,01222

AIMSer DanielLTU17234,523,525,013,502017,01323

Leclere DanielLTU17184,522,523,011,252012,21417

Bazilius AugustinasLTU17814,522,024,012,75204,01513

Narusevicius AndriusLTU18104,520,523,015,7520-4,6164

Sutkevicius JuozasLTU20054,030,532,516,0020-15,21710

Grigorjev JakovLTU19384,028,531,016,5020-14,01812

Posaskov NikitaLTU18174,024,527,013,2520-11,81928

Kraujunas VladasLTU16774,023,525,511,002013,42019

Beinorius AntanasLTU17564,023,025,512,2520-2,02116

Diciunas ValdasLTU17874,021,022,09,0020-13,22218

Undzenas AlgimantasLTU17574,020,522,59,0020-3,82335

Korcatov AleksandrLTU15574,019,520,07,002022,82431

Misiuk MartynasLTU16403,526,529,013,25208,62532

Vainermanas BerelisLTU16333,526,028,514,002019,42614

Gerasimovic StanislavLTU18003,522,524,58,7520-26,02721

Macionis ZigmasLTU17373,521,524,010,5020-20,22826

Feofanov BorisLTU17133,520,521,07,7520-7,0291

Coibion CharlesBEL20673,519,021,010,2520-58,03041

Kanaporis AlvydasLTU14513,519,020,07,752022,03134

Posaskov SergejLTU16013,517,018,57,7520-18,83225

Ruginis AlgirdasLTU17153,028,531,012,0020-2,63329

Jasiunas RaimundasLTU16563,027,529,511,50205,23446

Girdziusas KestutisLTU12463,021,523,58,502042,83550

Galinaitis AndriusLTU03,021,023,07,003633

Scerbinkinas ViktorasLTU16283,021,022,06,0020-14,43739

Misiuk MonikaLTU14653,020,521,04,50200,43851

Skendelis JonasLTU03,019,521,06,503927

Zukauskas PetrasLTU17122,527,030,09,2520-7,24037

Matulaitis VidmantasLTU15082,524,526,07,002015,24136

Safinas OskarasLTU15512,523,024,56,25204,04244

AIMSatkauskas BenediktasLTU12532,522,023,57,002028,44338

Sitkauskaite IevaLTU14662,518,519,53,2520-1,64430

Steponavicius PetrasLTU16442,023,024,54,5020-41,04543

Ramazanov DenizFRA12862,021,022,54,502012,04647

Vanagas StasysLTU11982,016,517,53,5020-0,24740

Askinazi FeliksasLTU14582,016,517,02,0020-32,84849

Irchin NikitaLTU10552,016,517,02,0020-0,24945

Onega PauliusLTU12501,517,519,53,252012,05042

Vazgauskas PovilasLTU13841,517,518,51,7520-34,25148

Pidluznij MatvejLTU10671,019,020,50,5020-18,6

 

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s