LK šachmatų čempionato medalis buvo įteiktas nieko bendro su LK neturėjusiam civiliokui?

Posted: January 23, 2020 in Uncategorized

lkch2

 

Nuotr. Lietuvos kariuomenės medalį LK uždarame turnyre gavo nieko bendro su kariuomene neturėjęs civilis.

Visada išlenda yla iš maišo, kaip ir adata iš šieno kupetos.

LAPKRIČIO 8 D. vyko Lietuvos kariuomenės šachmatų čempionatas, kuriame užėmiau su rezervo karininkais 3 vietą, gavome medalius, diplomus, po turnyro kapitonas Bublys man ėmė pasakoti, jog atsargos kariai neturi teisės dalyvauti, jie ne kariuomenės dalis, (???) ir jog aš dalyvaudama pažeidžiau reglamentą.

O kad už darbščiųjų mezgėjų komandą žaidė iš viso mezgėjų asociacijos ne joks ne narys, kapitonas Bublys pamiršo pasakyti.

Dar gražiau-mezgėjų draugelis gavo medalį ir diplomą.

Normaliam sporte tokia komanda, kuri pateikė melagingą paraišką, būtų diskvalifikuota, o medaliai, diplomai ir vietos atimti.

Bet ne – esu toliau persekiojama tokio nenusisekusio veikėjo misterio sh.

Vakar jis iškrėtė bajerį, jog bandė atsisakyti mane registruoti į eilinį klubų turnyrą, kuris vyksta metų metais, ir kuriame dalyvaudavau metų metais.

Vietoj to, kad pasižiūrėtų, kiek yra prisidirbęs- be to, kad turnyrų metu mušasi, gyvenime naudojasi nemokamai mūsų kariuomenės turtu, ir dar jo chebra netikrina dalyvių dokumentų uždaruose turnyruose – tai dabar ėmė persekioti mane.

Ir visi tyli, nes kaip ten rašė Vilius Bražėnas, Naujoji pasaulio tvarka, 80 procentų idiotų valdys kitus 20 protingų. Čia gaunasi kažkaip panašiai.

O dėl atsargos kapitono Bublio veiksmų ir neveikimo LK sporto klubas turėtų atlikti vidinį patikrinimą, nes kariuomenė neturi teisės apdovanoti civilių, niekaip nesusijusių su kariuomene, LK medaliais atseit už sportinę veiklą Lietuvos kariuomenėje.

Čia yra absurdų absurdas, kaip ir ta nesąmoneė, jog nueiti į Ruklos koplyčią kariams griežčiausiai  draudžiama, bet po batalioną ištisai trinasi dievobaimingi ir velnių išvarymo paslaugų reikalaujantys civiliokai.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s